Booking.com

Lufthansa uruchamia nowe loty z Berlina i Nadrenii Północnej-Westfalii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 29 Września 2017

Linie lotnicze Lufthansa Group uruchamiają nowe połączenia z Niemiec. Będzie można polecieć m.in. z Berlina do Nowego Jorku i z Dusseldorfu do Miami.

Od 8 listopada 2017 r. Lufthansa poleci bezpośrednio z Berlina do Nowego Jorku pięć razy w tygodniu - w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i soboty. Po raz pierwszy od 2001 roku Lufthansa będzie stacjonować maszynę długodystansową w stolicy Niemiec.

Trasa Düsseldorf – Miami zostanie przywrócona w zimowym rozkładzie 2017 w odpowiedzi na zapotrzebowanie pasażerów z Nadrenii Północnej-Westfalii. Połączenia będą wykonywane 3 razy w tygodniu w każdy poniedziałek, środę i piątek począwszy od 8 listopada 2017.

Eurowings również rozszerza swoją ofertę rejsów międzykontynentalnych w nadchodzącym zimowym rozkładzie, zarówno z Kolonii/Bonn jak i Düsseldorfu. 8 listopada do floty sześciu Airbusów A330 Eurowings stacjonujących obecnie w Kolonii/Bonn, dołączy siódma maszyna, która początkowo obsłuży trasy na Karaiby z Düsseldorfu.

Eurowings ma w planach dalszy rozwój siatki połączeń międzykontynentalnych w letnim rozkładzie 2018, zwiększając flotę do 10 maszyn. Ekspansja da linii budżetowej silną pozycję w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii, skąd co najmniej siedem maszyn dalekodystansowych obsłuży różne kierunki. Nowe trasy obejmą popularne destynacje w USA, na Karaibach, ale także na Dalekim Wschodzie. Nowe trasy Lufthansy z Berlina do Nowego Jorku i z Düsseldorfu do Miami również zostaną przeniesione do Eurowings w lecie 2018, tym samym dodając lotnisko Berlin Tegel do międzykontynentalnej siatki tego przewoźnika.


Lufthansa uruchomi nowe trasy z kilku niemieckich lotnisk. Fot.: Lufthansa

Źródło: Lufthansa

TAGI: Lufthansa, Eurowings, Berlin, Dusseldorf, Miami, nowy jork
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook