Booking.com

KLM poleci do Miami i na Sri Lankę

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 05 Maja 2016

Linia KLM zapowiada otwarcie dwóch kolejnych kierunków międzykontynentalnych do Miami (USA) i Kolombo (Sri Lanka). Pojawią się one w rozkładzie zimowym 2016. Ponadto, w sezonie zimowym KLM planuje również codzienne loty do Hawany (Kuba) i utrzymanie dodatkowych lotów do Kuala Lumpur (Malezja).

W tym tygodniu w ofercie KLM pojawiły się dwa połączenia dalekiego zasięgu do Astany (Kazachstan) i Salt Lake City (USA).

• TANIE LOTY WARSZAWA - COLOMBO (Sri Lanka)

- Tego lata wprowadzimy rekordową liczbę nowych tras, bo aż siedem połączeń na terenie Europy i dwa kierunki międzykontynentalne – do Salt Lake City i Astany. Natomiast w sezonie zimowym dodamy do naszej oferty dwa kolejne kierunki dalekiego zasięgu: do Miami i Kolombo. W 2015 roku linia KLM podjęła odważne decyzje w celu poprawy swojej pozycji rynkowej i teraz zaczynamy dostrzegać korzyści z tych działań. Cały czas inwestujemy w siatkę połączeń, dzięki czemu możemy oferować coraz bogatszy wybór kierunków – powiedział Pieter Elbers, prezes i dyrektor generalny KLM.

Loty do Miami będą realizowane trzy razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i niedziele, z powrotami w tych samych dniach). Pierwszy lot na trasie Amsterdam-Miami zaplanowany jest w niedzielę 30 października br. Nowe połączenie będzie obsługiwał samolot Airbus A330-200, z 30 miejscami w World Business Class i 213 w Klasie Economy.


Jesienią 2016 linie KLM uruchamiają loty do Miami i na Sri Lankę. Fot.: KLM

Rejsy Amsterdam-Kolombo zaplanowano dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki, a w drodze powrotnej we wtorki i soboty. Loty będą realizowane samolotem Boeing 787 Dreamliner, który mieści na pokładzie 30 foteli World Business Class, 48 miejsc Economy Comfort i 216 miejsc w Klasie Economy. Pierwszy przelot do Kolombo zaplanowano w poniedziałek 31 października br., co oznacza powrót linii KLM do stolicy Sri Lanki po blisko 20 latach.

Źródło: KLM

TAGI: KLM, Amsterdam, Miami, Sri Lanka, Colombo, loty Miami, loty Sri Lanka, loty Colombo
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook