Booking.com

EUROWINGS: Międzykontynentalne loty do 99,99 EUR

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 05 Marca 2015

Start nowych Eurowings – wyprzedaż biletów na połączenia realizowane od października. Połączenia międzykontynentalne w promocyjnych cenach startowych od 99,99 EUR. Taryfy “BEST, SMART, BASIC” i indywidualny system rozrywki pokładowej na wszystkich międzykontynentalnych trasach Eurowings.

Linia zapowiada też pierwsze destynacje: Karaiby, Środkowy Wschód i Tajlandia. Wraz z oficjalnym uruchomieniem sprzedaży podczas targów ITB w Berlinie, startuje system rezerwacji na połączenia europejskie i międzykontynentalne Eurowings realizowane po 25 października 2015 r. Maszyny wyruszające w trasy dalekodystansowe będą startować z lotniska Kolonia/Bonn. Ceny najtańszych biletów na loty międzynarodowe rozpoczną się od 99,99 EUR w jedną stronę.

Siatka połączeń krajowych i europejskich zostanie wzbogacona o kierunki międzynarodowe, również wakacyjne, rezerwowane w ramach systemu sprzedaży Eurowings. W sezonie zimowym 2015/2016 do siatki dołączą: Dubaj, tajlandzkie Bangkok i Phuket oraz karaibskie Varadero, Bridgetown i Punta Cana.


Linie Eurowings zapowiadają nowości dla swoich pasażerów. Fot.: Eurowings

Nowe połączenia międzykontynentalne Eurowings będą obsługiwane przez szerokokadłubowe maszyny Airbus A330-200. Latem flota będzie się składać z dwóch maszyn, a docelowo będzie powiększona do siedmiu. Spółka SunExpress Deutschland, joint venture Lufthansy i Turkish Airlines, będzie obsługiwać połączenia w imieniu nowych Eurowings z własną załogą i personelem pokładowym. Wiedeń został wybrany na pierwszą bazę Eurowings usytuowaną poza Niemcami. Na początek, od sezonu zimowego 2015/206 trasy europejskie będą obsługiwały dwa Airbusy 320.

Taryfy będą spójne z zasadą “fly à la carte” funkcjonującą w Germanwings, która została wprowadzona z sukcesem w 2013 roku. Taryfy BEST, SMART i BASIC cieszące się popularnością wśród pasażerów zostaną również uruchomione w Eurowings. Umożliwiają one bogaty wybór poziomu usług i opcji bagażowych. Taryfa BEST jest dedykowana najbardziej wymagającym pasażerom ceniącym komfort i luksus. Ta oferta obejmuje również więcej przestrzeni na nogi oraz szersze fotele umieszczone w przedniej części kabiny. Pasażerowie BEST mogą zabrać ze sobą dwa bagaże o wadze 23 kg każdy, skorzystać z menu pokładowego à la carte, pierwszeństwa odprawy, wstępu do saloników oraz możliwość zbierania mil (również mil HON Circle). Tańsza taryfa SMART obejmuje dodatkowe usługi – jeden bagaż do 23 kg, dwa posiłki i napój na pokładzie oraz możliwość zbierania mil. Bilet zakupiony w taryfie BASIC to podróż w rozsądnej cenie, którą można indywidualnie wzbogacić o dodatkowe usługi. Przykładowo bilet na trasie Kolonia/Bonn – Dubaj będzie można kupić od 99,99 euro (BASIC), 149,99 euro (SMART) i 399,99 euro (BEST).

Na wszystkich trasach wewnątrz Niemiec oraz połączeniach europejskich, obecna flota Eurowings będzie stopniowo wymieniana na maszyny Eurowings w nowych barwach. 23 samoloty CRJ 900, które obecnie są w użyciu, zostaną również zastąpione Airbusami 320. Pierwszy z nich odleciał 1 lutego z Hamburga do Pragi. Kolejne maszyny w nowych barwach rozpoczną operacje w najbliższych tygodniach.

Źródło: Eurowings

TAGI: Eurowings, Germanwings, Sun Express
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook