Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

LUFTHANSA: Po raz pierwszy do Panamy. Loty od 799 EUR

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 08 Lutego 2015

Lufthansa po raz pierwszy poleci do Panamy w Ameryce Południowej. Od 16 listopada 2015 r., przewoźnik po raz pierwszy zaoferuje stałe rejsy do Panamy (miasta), z zastrzeżeniem zgody rządu.

Airbus A340-300 będzie latać pięć razy w tygodniu pomiędzy Frankfurtem a gospodarczą metropolią Ameryki Centralnej. LH 484 odlatywać będzie z Frankfurtu o 10.15 rano i wyląduje w Panamie o 16.40 czasu lokalnego, po rejsie trwającym 12 godzin i 25 minut. Powrotny LH 485 wystartuje z miasta Panama wczesnym wieczorem i dotrze do Frankfurtu następnego dnia rano.

• TANIE LOTY DO PANAMY OD 799 EUR

Samolot zabierze na pokład 298 pasażerów w klasach biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej. Na pokładzie dostępny będzie szerokopasmowy Internet WiFi.


Panama City. Fot.: Wikimedia Commons

Lufthansa rozszerza jednocześnie partnerstwo z panamskim przewoźnikiem Copa. Dzięki tej współpracy pasażerowie Lufthansy będą mogli w przyszłości dostać się do 50 miast w Ameryce Centralnej i Południowej oraz na Karaibach. Najważniejszymi kierunkami podróży w siatce połączeń Copa są lotniska w Peru, Ekwadorze, Kostaryce, Nikaragui i Gwatemali.

• HOTELE W PANAMIE

Położona pomiędzy Kostaryką a Kolumbią Panama w ciągu ostatnich lat odnotowuje znaczący wzrost gospodarczy. Oprócz słynnego Kanału Panamskiego, Panama może się poszczycić ważnym sektorem bankowym, korzystnym położeniem geograficznym i rozwiniętą infrastrukturą, które są powodami podróży biznesowych do krajów Ameryki Centralnej. Dziewicze plaże i liczne parki narodowe z lasami tropikalnymi i namorzynowi oraz wyjątkowy podwodny świat stanowią obietnicę niezapomnianych wakacji.

Bilet w dwie strony do Panamy można zarezerwować już od 799 EUR.

Źródło: Lufthansa

TAGI: Lufthansa, Frankfurt, Panama, Copa
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook