Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

EMIRATES: Budapeszt trafia do siatki linii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 17 Lipca 2014

Linie lotnicze Emirates otwierają kolejne połączenie w Europie Środkowej. Od 27 października z Dubaju będzie można polecieć do Budapesztu. To już trzecie miasto w Europie, które w tym roku dołączy do europejskiej siatki linii.

Codzienne połączenie Dubaj-Budapeszt obsługiwane będzie przez Airbusa A330-200 z 278 miejscami na pokładzie, w tym 27 w klasie biznes i 251 w klasie ekonomicznej.

Rozpoczęcie lotów Emirates do Budapesztu zbiega się z uruchomieniem w tym mieście Centrum Obsługi Klienta, które planowane jest właśnie w październiku.


Airbus A330-200 linii Emirates. Fot.: Emirates

- Budapeszt będzie trzecim europejskim miastem, które dołączy do naszej siatki w bieżącym roku budżetowym, co obrazuje nasze nieustające inwestycje w tym regionie. Będziemy również nadal zwiększać częstotliwość połączeń oraz oferowanie na wielu z naszych dotychczasowych tras w Europie – powiedział prezes linii Emirates, Tim Clark.

Poza Budapesztem Emirates uruchomią w tym roku połączenia do dwóch kolejnych europejskich miast – Oslo (2 września) oraz Brukseli (5 września).

Źródło: Emirates

Informacje o EMIRATES

TAGI: Emirates, Dubaj, Budapeszt
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook