Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

SINGAPORE AIRLINES: Wygraj lot A380!

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 21 Sierpnia 2012
Linie lotnicze Singapore Airlines ogłosiły konkurs, w którym do wygrania jest przelot A380 w barwach przewoźnika. Zabawa jest bardzo prosta. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 sierpnia 2012 roku.

Konkurs został zorganizowany z okazji piątej rocznicy przyjęcia do eksploatacji samolotów Airbus A380. Do wygrania jest lot dziewiczym rejsem samolotem A380 nr 19 w barwach Singapore Airlines.

Zwycięzca losowania wraz z osobą towarzyszącą zostaną zaproszeni do głównej siedziby Airbusa w Tuluzie, gdzie para otrzyma: zakwaterowanie - dwa noclegi, półdniowe zwiedzanie miasta, obiady ufundowane przez Singapore Airlines oraz Airbus, będą także specjalnymi gośćmi Airbusa i będą mogli uczestniczyć w wycieczce po zakładach produkujących ten największy samolot pasażerski. Potem zostaną odprawieni na lot – delivery flight - do Singapuru. Przewoźnik zapewnia również lot powrotny do jednego z portów europejskich.


Airbus A380 w barwach Singapore Airlines. Fot.: Singapore Airlines

Uczestnictwo w dziewiczym rejsie samolotu to unikalne przeżycie, które do tej pory było zarezerwowane jedynie dla członków załogi oraz bardzo nielicznych pracowników linii. Lot daje wyjątkową szansę podglądania „od kuchni” pracy załogi w trakcie dziewiczego rejsu - informuje w komunikacie Singapore Airlines.

Aby wziąć udział w losowaniu należy być posiadaczem paszportu ze stron SIAJourneys.com. Taki paszport można stworzyć poprzez micro stronę. W losowaniu będą mogły brać udział osoby jedynie z ważnymi paszportami. Konkurs trwa do 28 sierpnia 2012.

Obecnie linie Singapore Airlines posiadają 18. samolotów Airbus A380. Przewoźnik był pierwszą na świecie linią, która otrzymała taka maszynę. Było to w październiku 2007 roku. Najnowszy samolot będzie gotowy do odebrania już 6 września 2012 roku. - Jako pierwsze Linie, które rozpoczęły eksploatację A380 powinniśmy uczcić piątą rocznicę eksploatacji. I najlepszym sposobem jest umożliwić obejrzenie produkcji superjumbo, procedury przekazania go do eksploatacji, a potem dać szansę podróży podczas dziewiczego rejsu jednostki – powiedział V-ce prezes SIA ds. Handlowych – Mr. Mak Swee Wah.

- Przez ostanie pięć lat nasza flota A380 rozrosła się tak, że dziś jest to podstawowy dla naszych linii typ maszyn dalekiego zasięgu, które łączy największe lotniska na świecie. Superjumbo cieszy się nieustającą sympatią i zainteresowaniem pasażerów, którzy doceniają także nasz wielokrotnie nagradzany produkt – wygodę i komfort na naszych pokładach - dodał.

Pierwszy lot A380 w barwach Singapore Airlines odbył się 25 października 2007 roku na trasie z Singapuru do Sydney. Dziś przewoźnik operuje tymi typami samolotów z Singapuru do: Sydney, Melbourne, Hong Kongu, Tokio, Los Angeles, Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Zurychu i Frankfurtu.

Źródło: Singapore Airlines

TAGI: Singapore Airlines, A380, Airbus
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook