Booking.com

EMIRATES: Połączenie do Danii już działa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 02 Sierpnia 2011
Linie lotnicze Emirates uruchomiły bezpośrednie loty z Dubaju do Kopenhagi. To pierwsze połączenie pasażerskie ze Skandynawią dla tego przewoźnika. Stolica Danii jest 114 kierunkiem w ofercie linii.

Trasę Dubaj - Kopenhaga obsługuje samolot A330-200, z podziałem na trzy klasy. Każdorazowo samolot może zabrać do 17 ton cargo. Nowe połączenie zostało przyjęte z radością przez wielu duńskich i skandynawskich przedsiębiorców działających na rozwijających się rynkach południowej Azji, Indii i Australii. Jednocześnie stwarza możliwości zwiększenia ruchu turystycznego i biznesowego do Danii. Codzienne połączenie, via Dubaj, otwiera południową Azję, Australię i Oceanię dla Danii i południowej Szwecji.

Rezerwacje dokonane na pierwszy rejs potwierdzają powyższe założenia. Zostały zrobione w tak różnych miejscach jak Melbourne, Dżakarta, Seul, Guangzhou, Hong Kong, Singapur, Kapsztad, Akra, Dubaj i Bahrain.

Polscy pasażerowie będą mogli wkrótce skorzystać z połączeń z Warszawy przez Kopenhagę do Dubaju dzięki współpracy z naszym narodowym przewoźnikiem LOTem.

W 2011 Emirates otworzyły bezpośrednie połączenia pasażerskie z Basrą i Genewą. 1 listopada otwiera się połączenie do St. Petersburga, a 13 listopada do Bagdadu.

Źródło: Emirates

TAGI: Emirates, Dubaj, Kopenhaga, A330
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook