Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


NORWEGIAN: Osiem nowych połączeń

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 15 Października 2009
Tanie linie lotnicze Norwegian uruchomią osiem nowych tras. Większość połączeń prowadzić będzie ze Skandynawii do miast położonych nad Morzem Śródziemnym.

Nowym kierunkiem z Oslo i Kopenhagi będzie Malta. Stolica Danii zyska również połączenia do Zagrzebia, Dubrownika oraz na Sardynię. Loty te zostaną uruchomione w maju 2010 roku. Wcześniej, bo już na przełomie marca i kwietnia Norwegian uruchomi rejsy ze Sztokholmu do Aten i Palermo. Jedynym nieśródziemnomorskim połączeniem będą loty z Bergen do Tromso w Norwegii.

- Zachodnia i północna Norwegia to bardzo atrakcyjne regiony turystyczne. Liczymy, ze trasa z Bergen do Tromso cieszyć się będzie dużym zainteresowanie wiosną i latem przyszłego roku. Nowe trasy na południe Europy odpowiadają na oczekiwania skandynawskich klientów. Połączenia z Kopenhagi i Sztokholmu poszerzają ofertę, z jaką Norwegian wychodzi do mieszkańców Danii i Szwecji. Jesteśmy przekonani, że Duńczycy i Szwedzi, podobnie jak Norwegowie, docenią znasze atuty i Norwegian będzie wybierany przez wszystkich, którzy chcą tanio i wygodnie polecieć na wakacje naszymi nowymi trasami - powiedział dyrektor handlowy Norwegian, Daniel Skjeldam.

Źródło: Norwegian

Czytaj o NORWEGIAN

TAGI: Norwegian, Kopenhaga, Sztokholm, Oslo
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook