Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


NORWEGIAN: Ekspansja ale nie w Polsce

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 07 Września 2009
Tanie linie lotnicze Norwegian ekspansją nazywają uruchamianie nowych tras ze Skandynawii. W sumie z Kopenhagi, Sztokholmu i Trondheim jesienią uruchomionych zostanie osiem nowych połączeń - żadne do Polski.

Norwegian rozpocznie loty z Kopenhagi do Genewy, Salzburga, Barcelony i Dubaju. Ze Sztokholmu będzie można polecieć do Barcelony, Salzburga i na Teneryfę, a z Trondheim do Las Palmas. - Z wielką uwagą słuchamy naszych klientów. Uruchamiany nowe połączenia w odpowiedzi na rosnący popyt na tanie i wygodne podróże lotnicze - powiedział dyrektor handlowy Norwegian, Daniel Skjeldam.

Skandynawski przewoźnik w ubiegłym roku przewiózł o 43 procent pasażerów więcej niż w 2007 roku. W zeszłym roku Norwegian, jako pierwsza tania linia w Europie rozpoczął rejsy non - stop ze Sztokholmu i Oslo do Dubaju. W zbliżającym się sezonie zimowym obie trasy obsługiwane będą trzy razy w tygodniu. Ponadto uruchomione zostanie połączenie z Kopenhagi do Dubaju.

Norwegian nie tylko uruchamia nowe połączenia ale także poważnie tnie polską "siatkę" tras. Od kilku tygodni wiadomo, że z zimowego rozkładu wypadły loty z Warszawy do Aten, Paryża i Sztokholmu. Linia zawiesza również typowo letnie kierunki z warszawskiego Okęcia, ale o tym wiadomo było już podczas uruchamiania tras do Dubrownika, Splitu i Warny. Z polskiego rozkładu lotów najprawdopodobniej wypadło również połączenie z Wrocławia do Oslo, bo do tej pory nie można kupować na nie biletów. Nie ma już rejsów pomiędzy Krakowem a Sztokholmem. W ofercie pojawiły się za to loty z Warszawy do Kopenhagi.

Źródło: Norwegian

Czytaj o NORWEGIAN

TAGI: Norwegian, Kopenhaga, Oslo, Sztokholm, Kraków Balice, warszawa okęcie, Wrocław Strachowice, Szczecin Goleniów
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook