Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

GOŚĆ LATAJZNAMI.PL - Maciej Pyrka, country manager Emirates w Polsce

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 11 Stycznia 2016

Latajznami.pl: Emirates zaczynało na trasie Warszawa - Dubaj od Airbusa A330, teraz jest Boeing 777, czyżby kolejnym krokiem był Airbus A380, a może drugie połączenie dziennie?

Maciej Pyrka, country manager Emirates w Polsce: - Zapotrzebowanie na loty Warszawa-Dubaj ciągle rośnie. Stąd decyzja o zwiększeniu oferowania. Aktualnie skupiamy się na zapełnieniu nowego Boeinga.


Maciej Pyrka, country manager Emirates w Polsce.
Fot.: Przemysław Pokrycki / Emirates

Polacy bardzo chętnie korzystają z Waszych usług. Dokąd najczęściej latają liniami Emirates?

- Absolutnym numerem jeden jest oczywiście Dubaj. Kolejne miejsca wśród kierunków najczęściej wybieranych przez Polaków zajmują: Mauritius, Bangkok, Colombo, Malediwy, Hongkong, Sydney, Seszele, Singapur, Szanghaj.

W czym dla pasażerów linie Emirates są lepsze od innych przewoźników?

- Wyróżniamy się przede wszystkim pod względem oferowanego komfortu oraz jakości usług. Nasza flota należy do najmłodszej w branży. Składają się na nią wyłącznie samoloty szerokokadłubowe. W większości są to ultranowoczesne Airbusy A380 oraz przestronne Boeingi 777, takie jak ten, który właśnie zaczął latać do i z Polski. Co więcej, nasza siatka rozwija się niezwykle dynamicznie. Oferujemy komfortowe loty do praktycznie każdego zakątka globu, z zaledwie jedną przesiadką w Dubaju. Oprócz tego jesteśmy znani z wyjątkowej obsługi, najlepszego na świecie systemu rozrywki pokładowej (wg rankingu Skytrax).

Linie Emirates słyną z wysokiego komfortu i wielu udogodnień dla pasażerów na pokładach samolotów. Z czego może korzystać pasażer lecący Boeingiem 777 na trasie Warszawa - Dubaj?

- B777-300ER jest aktualnie największym samolotem pasażerskim latającym z i do Polski. W trzyklasowej konfiguracji jest wyposażony w osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 komfortowych siedzeń w klasie ekonomicznej. Samolot ten cieszy się dużą sympatią pasażerów Emirates i stanowi trzon floty przewoźnika. W tym miejscu warto dodać, że Emirates jest jedynym przewoźnikiem oferującym loty bezpośrednio z Polski w klasie pierwszej.

Klientów Emirates obsługuje wielonarodowy personel pokładowy, w skład którego wchodzi ponad 500 Polaków. Posiłki pokładowe przyrządzane są przez najlepszych szefów kuchni. Ponadto pasażerowie mają do dyspozycji system rozrywki pokładowej ice, oferujący dostęp do ponad 2 tysięcy kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, grami, audiobookami i muzyką z całego świata, który od 11 lat nagradzany jest tytułem najlepszego systemu rozrywki pokładowej w rankingu Skytrax. Wszystkim klientom Emirates przysługują bardzo wysokie limity bagażu – do 50 kg w klasie pierwszej, 40 kg w klasie biznes i 30 kg w klasie ekonomicznej.

Co jakiś czas prowadzicie w Polsce rekrutację. Na jakich stanowiskach pracują Polacy w Emirates?

W tej chwili Emirates zatrudniają ponad 600 Polaków, którzy pracują na różnych stanowiskach w strukturach całej firmy.

(mm)

TAGI: Emirates
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook