Booking.com

Tagi
Tag: odwołany lot. Wyniki 1 - 20 spośród 20
Jest termin wznowienia lotów Ryanair  (Aktualności)
Ryanair poinformował o planach wznowienia lotów. Chodzi o 40 procent rejsów z pierwotnego rozkładu. Pasażerowie będą musieli dostosować się do nowych zasad podróżowania.
Wtorek, 12 Maja 2020
 
Nowy termin odwołania lotów Wizz Air  (Aktualności)
Wizz Air po raz kolejny wydłuża termin zawieszenia wszystkich lotów z i do Polski. Ma to związek z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych.
Sobota, 09 Maja 2020
 
Jak długo nie polecą samoloty LOTu?  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny przedłużyły zawieszenie rejsów. Samoloty nie będą latać zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych.
Czwartek, 30 Kwietnia 2020
 
Wizz Air przedłuża zawieszenie lotów z Polski  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zgodnie z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu wstrzymania ruchu lotniczego, przesuwają termin wznowienia połączeń. Pasażerowie, którzy mieli już wykupione loty zostaną poinformowani o możliwości zmian.
Niedziela, 26 Kwietnia 2020
 
LOT przedłuża zawieszenie lotów pasażerskich  (Aktualności)
Kolejny termin przedłużenia zawieszenia lotów pasażerskich przez LOT. Ma to związek z decyzją polskiego rządu i regulacjami Unii Europejskiej. Na wznowienie lotów poczekamy do…
Piątek, 24 Kwietnia 2020
 
Nowe zasady zwrotu biletów Emirates  (Aktualności)
Linie lotnicze Emirates zmieniają zasady zwrotu biletów. Przewoźnik oferuje pasażerom trzy rozwiązania. Są jednakowe dla wszystkich pasażerów na całym świecie.
Środa, 15 Kwietnia 2020
 
LOT przedłuża zawieszenie lotów i zmienia politykę zmian biletów  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużają zawieszenie swoich połączeń pasażerskich. Ma to związek z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych.
Czwartek, 09 Kwietnia 2020
 
Koniec akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
W niedzielę 5 kwietnia zakończyła się akcja #LOTdoDomu. Po trzech tygodniach specjalnych lotów do kraju wróciło ponad 55 tysięcy osób.
Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020
 
Itaka odwołuje wszystkie wyjazdy do końca maja  (Aktualności)
Biuro podróży Itaka odwołuje wszystkie wyjazdy do 31 maja 2020 r. Ma to związek z wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego oraz aktualną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa.
Czwartek, 02 Kwietnia 2020
 
Koronawirus - 13. dzień akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Od początku trwania operacji, do Polski na pokładach samolotów LOTu wróciło ponad 37 tys. osób. W piątek (27.03) przewoźnik zabierze Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców z kolejnych miejsc na świecie.
Piątek, 27 Marca 2020
 
Koronawirus - 12. dzień akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Ponad 36 tysięcy pasażerów wróciło do Polski w ramach akcji #LOTdoDomu. Loty będą kontynuowane do 11 kwietnia 2020 roku.
Czwartek, 26 Marca 2020
 
Koronawirus - W akcji #LOTdoDomu przyleciało 32 tys. osób  (Aktualności)
32 tysiące osób wróciło do Polski w ciągu dziewięciu dni akcji #LOTdoDomu. LOT planuje już kolejne rejsy do najdalszych zakątków świata.
Wtorek, 24 Marca 2020
 
Koronawirus - Wizz Air zawiesza loty z kolejnych krajów  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zawieszają połączenia z i do Finlandii, Gruzji oraz Portugalii. Powodem jest sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19.
Poniedziałek, 23 Marca 2020
 
Koronawirus - Ryanair redukuje liczbę lotów  (Aktualności)
Z powodu pandemii wirusa Covid-19 Ryanair zdecydował o dalszej redukcji swoich lotów. Przewoźnik nie wyklucza, że będzie musiał zawiesić wszystkie połączenia.
Środa, 18 Marca 2020
 
Koronawirus - Automatyczny zwrot za odwołany lot Wizz Air  (Aktualności)
Linia Wizz Air ogłosiła, że w wyniku znacznej liczby odwołanych lotów spowodowanych ograniczeniami podróży, został zautomatyzowany proces zwrotu środków za odwołany lot. Jakie są zasady? Sprawdź.
Wtorek, 17 Marca 2020
 
Koronawirus - Linie lotnicze zawieszają loty z Polski  (Aktualności)
Po ogłoszonym przez polski rząd zakazie podróży i zamknięciu granic, linie lotnicze zawieszają loty z i do Polski. Samoloty przestaną latać o północy 15 marca 2020 r.
Sobota, 14 Marca 2020
 
Coraz więcej zakłóceń w ruchu lotniczym w Polsce  (Aktualności)
GIVT Index dla Polski, czyli wskaźnik zakłóceń lotów w 2018 roku wyniósł 16,5 i był o 6,2 wyższy niż rok wcześniej. Spośród największych polskich lotnisk najlepiej wypadł port w Modlinie, najgorzej Lotnisko Chopina w Warszawie.
Wtorek, 22 Stycznia 2019
 
Ryanair kasuje loty w piątek 28 września, także z Polski  (Aktualności)
190 na 2400 lotów skasują w piątek, 28 września linie lotnicze Ryanair. Powodem jest strajk części załóg pokładowych w Hiszpanii, Belgii, Holandii, Portugalii, Włoszech i Niemczech. Linia skasuje niektóre połączenia z i do Polski.
Środa, 26 Września 2018
 
Komisja Europejska przypomina, że Ryanair musi szanować prawa pasażerów  (Aktualności)
Komisja Europejska kontra Ryanair. Unijna instytucja przypomina linii lotniczej, że musi przestrzegać praw pasażerów. Ci skarżą się na odwołane loty. Przewoźnik kasuje rejsy, bo chce zwiększyć punktualność.
Poniedziałek, 18 Września 2017
 
Air Berlin niewypłacalne. Co z lotami?  (Aktualności)
Niemieckie linie lotnicze Air Berlin ogłosiły niewypłacalność. Na razie jednak loty nie znikają z rozkładu. Przynajmniej przez trzy najbliższe miesiące. Co później?
Czwartek, 17 Sierpnia 2017
 

powrót