Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: loty po Polsce. Wyniki 1 - 5 spośród 5
Ryanair uruchomi nową trasę krajową w Polsce  (Aktualności)
Będzie nowe krajowe połączenie Ryanair w Polsce. Linia uruchomi loty Kraków - Szczecin. Pierwszy rejs w kwietniu 2019 r.
Czwartek, 22 Listopada 2018
 
LOT uruchomił 10. połączenie krajowe - najkrótsze  (Aktualności)
Rejsy między Warszawą a Lublinem odbywają się pięć razy w tygodniu. To oferta dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na modernizowanych trasach drogowych i kolejowych między tymi miastami - informuje przewoźnik.
Poniedziałek, 03 Września 2018
 
HIT! Loty po Polsce za 9 PLN  (Promocje)
Loty po Polsce za 9 PLN. Za bilet w obie strony na trasach z Warszawy do Gdańska lub Wrocławia zapłacisz zaledwie 18 PLN. Dużo terminów dostępnych jeszcze w listopadzie. Oferta dotyczy zarówno lotów na jeden, jak i kilka dni.
Piątek, 04 Listopada 2016
 
Loty do Gdańska za 9 PLN!  (Promocje)
Jeden lub kilka dni nad morzem za... 18 złotych. Tyle zapłacisz za lot w obie strony na trasie Warszawa - Gdańsk. Loty w październiku. Zaplanuj już teraz wypad do Trójmiasta i nad Morze Bałtyckie. Mamy też dla Was ofertę hoteli w atrakcyjnych cenach.
Niedziela, 11 Września 2016
 
Ryanair przenosi loty z krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina i ogłasza nowe trasy  (Aktualności)
Ryanair zmienia lotnisko w Warszawie i przenosi loty krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina. Pasażerowie z Gdańska i Wrocławia będą lądować na głównym lotnisku w stolicy. Jednocześnie przewoźnik zapowiada nowe trasy z Modlina.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 

powrót