Booking.com

Tagi
Tag: loty krajowe. Wyniki 1 - 19 spośród 19
LOT wznawia połączenia krajowe. Kiedy międzynarodowe?  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze wznawiają loty krajowe. Nie wszystkie, ale wiemy które. Na pokładach samolotów będzie obowiązywała procedura #BezpiecznyLOT
Wtorek, 19 Maja 2020
 
LOT zwiększa częstotliwość na trasach krajowych  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT będą latać częściej na trasach z Warszawy do trzech miast w Polsce. Połączenia ruszą w sezonie zimowym 2019/2020.
Środa, 07 Sierpnia 2019
 
Ryanair kończy loty z Lotniska Chopina w Warszawie  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zamykają jedyną trasę z Lotniska Chopina w Warszawie. Przewoźnik wycofuje się z połączenie do Szczecina.
Piątek, 23 Listopada 2018
 
Ryanair uruchomi nową trasę krajową w Polsce  (Aktualności)
Będzie nowe krajowe połączenie Ryanair w Polsce. Linia uruchomi loty Kraków - Szczecin. Pierwszy rejs w kwietniu 2019 r.
Czwartek, 22 Listopada 2018
 
LOT uruchomił 10. połączenie krajowe - najkrótsze  (Aktualności)
Rejsy między Warszawą a Lublinem odbywają się pięć razy w tygodniu. To oferta dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na modernizowanych trasach drogowych i kolejowych między tymi miastami - informuje przewoźnik.
Poniedziałek, 03 Września 2018
 
Będą loty z Warszawy do Lublina  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Warszawy do Lublina. Ruszyła już sprzedaż lotów na nową trasę.
Wtorek, 12 Czerwca 2018
 
HIT! Loty po Polsce za 9 PLN  (Promocje)
Loty po Polsce za 9 PLN. Za bilet w obie strony na trasach z Warszawy do Gdańska lub Wrocławia zapłacisz zaledwie 18 PLN. Dużo terminów dostępnych jeszcze w listopadzie. Oferta dotyczy zarówno lotów na jeden, jak i kilka dni.
Piątek, 04 Listopada 2016
 
Ryanair rozpoczął loty z Lotniska Chopina  (Aktualności)
Ryanair rozpoczął loty z Lotniska Chopina w Warszawie. To już trzeci start połączeń ze stołecznego lotniska. Tym razem linia przeniosła rejsy krajowe, które do tej pory przewoźnik realizował z portu w Modlinie. Na początek są to dwie trasy krajowe ale już wiadomo, że będzie trzecia.
Wtorek, 04 Października 2016
 
Weekendowa promocja LOT  (Promocje)
Tylko do niedzieli loty krajowe od 119 PLN w obie strony. Promocja PLL LOT na rejsy po Polsce. Podróże z bagażem podręcznym i bagażem rejestrowanym.
Piątek, 23 Września 2016
 
Loty do Gdańska za 9 PLN!  (Promocje)
Jeden lub kilka dni nad morzem za... 18 złotych. Tyle zapłacisz za lot w obie strony na trasie Warszawa - Gdańsk. Loty w październiku. Zaplanuj już teraz wypad do Trójmiasta i nad Morze Bałtyckie. Mamy też dla Was ofertę hoteli w atrakcyjnych cenach.
Niedziela, 11 Września 2016
 
LOT będzie latał do Olsztyna  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią loty do Olsztyna. Samoloty zaczną latać już 2 lipca. Pasażerowie będą mogli latać do Warszawy. Przewoźnik zaoferuje podróżnym z Olsztyna loty przesiadkowe na Lotnisku Chopina.
Poniedziałek, 13 Czerwca 2016
 
Sprint Air będzie latał z Wrocławia do Olsztyna  (Aktualności)
Kolejne, nowe połączenie krajowe. Linie lotnicze Sprint Air uruchomią loty z Wrocławia do Olsztyna. Pierwszy rejs zaplanowano już za kilkanaście dni. Bilety są już w sprzedaży. Loty zaplanowano dwa razy w tygodniu.
Poniedziałek, 23 Maja 2016
 
Ryanair przenosi loty z krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina i ogłasza nowe trasy  (Aktualności)
Ryanair zmienia lotnisko w Warszawie i przenosi loty krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina. Pasażerowie z Gdańska i Wrocławia będą lądować na głównym lotnisku w stolicy. Jednocześnie przewoźnik zapowiada nowe trasy z Modlina.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
GDAŃSK: Baza Ryanair'a otwarta. Bilety po 19 zł.  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair oficjalnie uruchomiły swoją czwartą bazę w Polsce. Po Wrocławiu, Krakowie, Modlinie przyszedł czas na Gdańsk. A dzięki nowej bazie pasażerowie mają szanse na bilety lotnicze po 19 złotych.
Wtorek, 28 Października 2014
 
RAPORT: Przesiadamy się z samochodów do samolotów  (Aktualności)
Polacy coraz częściej podróżują po Polsce samolotami. Tylko w lipcu ruch na połączeniach krajowych z i do Wrocławia wzrósł o 50 proc. Samolot wygrywa nie tylko z samochodem ale także z autobusem i pociągiem.
Niedziela, 17 Sierpnia 2014
 
RYANAIR: Ruszyły kolejne loty krajowe, z Wrocławia i Krakowa  (Aktualności)
Ryanair uruchomił kolejne połączenia krajowe w Polsce. Od dziś można już latać z Krakowa i Wrocławia do Gdańska. Rejsy będą realizowane w sezonie wakacyjnym, czyli do końca sierpnia.
Wtorek, 01 Lipca 2014
 
Maraton Eurolot - bilety od 299 PLN [EUROLOT]  (Promocje)
Bilet na trasie pomiędzy Gdańskiem a Krakowem i z powrotem w cenie od 299 PLN. Promocja Eurolot trwa trzy dni. KUP BILET EUROLOT
Wtorek, 08 Października 2013
 
LOT: Zmiany w rejsach krajowych  (Aktualności)
Częściej z Warszawy do Gdańska, Katowic, Poznania. Rzadziej do Szczecina, w ogóle do Bydgoszczy. Polskie Linie Lotnicze LOT modyfikują rozkład lotów krajowych. Zmiany zaczną obowiązywać już 1 września.
Piątek, 26 Lipca 2013
 
LOT: Tańsze krajowe bilety weekendowe  (Aktualności)
Przelot w obie strony będzie kosztował maksymalnie 296 złotych. To nowa, weekendowa oferta Polskich Linii Lotniczych LOT na trasach krajowych. Dzieci mogą liczyć na 90 procent zniżki.
Wtorek, 28 Kwietnia 2009
 

powrót