Booking.com

Tagi
Tag: lot. Wyniki 1 - 20 spośród 690
LOT wznawia połączenia krajowe. Kiedy międzynarodowe?  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze wznawiają loty krajowe. Nie wszystkie, ale wiemy które. Na pokładach samolotów będzie obowiązywała procedura #BezpiecznyLOT
Wtorek, 19 Maja 2020
 
Jak długo nie polecą samoloty LOTu?  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny przedłużyły zawieszenie rejsów. Samoloty nie będą latać zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych.
Czwartek, 30 Kwietnia 2020
 
LOT przedłuża zawieszenie lotów pasażerskich  (Aktualności)
Kolejny termin przedłużenia zawieszenia lotów pasażerskich przez LOT. Ma to związek z decyzją polskiego rządu i regulacjami Unii Europejskiej. Na wznowienie lotów poczekamy do…
Piątek, 24 Kwietnia 2020
 
LOT przedłuża zawieszenie lotów i zmienia politykę zmian biletów  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużają zawieszenie swoich połączeń pasażerskich. Ma to związek z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych.
Czwartek, 09 Kwietnia 2020
 
Koniec akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
W niedzielę 5 kwietnia zakończyła się akcja #LOTdoDomu. Po trzech tygodniach specjalnych lotów do kraju wróciło ponad 55 tysięcy osób.
Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020
 
Koronawirus - 13. dzień akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Od początku trwania operacji, do Polski na pokładach samolotów LOTu wróciło ponad 37 tys. osób. W piątek (27.03) przewoźnik zabierze Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców z kolejnych miejsc na świecie.
Piątek, 27 Marca 2020
 
Koronawirus - 12. dzień akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Ponad 36 tysięcy pasażerów wróciło do Polski w ramach akcji #LOTdoDomu. Loty będą kontynuowane do 11 kwietnia 2020 roku.
Czwartek, 26 Marca 2020
 
Koronawirus - Kolejny dzień akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze przewiozły od początku akcji #LOTdoDomu ponad 34 tysiące osób. Przewoźnik poinformował również o nowych kierunkach, które dostępne są dla pasażerów.
Środa, 25 Marca 2020
 
Koronawirus - LOT przedłuża zawieszenie swoich rejsów  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że przedłużają zawieszenie wszystkich swoich rejsów rozkładowych do 11 kwietnia 2020 r.
Wtorek, 24 Marca 2020
 
Koronawirus - W akcji #LOTdoDomu przyleciało 32 tys. osób  (Aktualności)
32 tysiące osób wróciło do Polski w ciągu dziewięciu dni akcji #LOTdoDomu. LOT planuje już kolejne rejsy do najdalszych zakątków świata.
Wtorek, 24 Marca 2020
 
Koronawirus - Kolejni pasażerowie wrócili w ramach akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Prawie 29 tys. pasażerów wróciło do Polski w ramach akcji #LOTdoDomu. Kolejne połączenia planowane są na dziś i kolejne dni.
Poniedziałek, 23 Marca 2020
 
Koronawirus - Ponad 25 tys. Polaków skorzystało z akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Przez tydzień z akcji #LOTdoDomu skorzystało ponad 25 tysięcy Polaków. Od 15 do 21 marca najwięcej osób przyleciało z Wielkiej Brytanii. Będą kolejne połączenia w ramach akcji.
Niedziela, 22 Marca 2020
 
Koronawirus - Startuje akcja #LOTdoDomu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT razem z rządem rozpoczynają operację #LOTdoDomu, skierowaną w pierwszej kolejności do polskich obywateli, którzy pozostają poza granicami kraju i ze względu na znaczną odległość nie są w stanie przekroczyć granicy Polski drogą lądową.
Sobota, 14 Marca 2020
 
Koronawirus - Linie lotnicze zawieszają loty z Polski  (Aktualności)
Po ogłoszonym przez polski rząd zakazie podróży i zamknięciu granic, linie lotnicze zawieszają loty z i do Polski. Samoloty przestaną latać o północy 15 marca 2020 r.
Sobota, 14 Marca 2020
 
Koronawirus - LOT zawiesza połączenia międzynarodowe  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają wszystkie połączenia międzynarodowe. Decyzja ma związek z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Decyzję o zawieszeniu lotów podjął polski rząd.
Piątek, 13 Marca 2020
 
Ostatni rejs samolotu Boeing 737-400 w barwach LOTu  (Aktualności)
Koniec samolotów Boeing 737-400 w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Przewoźnik pożegnał się z tym typem maszyny specjalnym rejsem na trasie Warszawa - Kraków - Warszawa.
Wtorek, 10 Marca 2020
 
Nowe trasy w ofercie LOT-u  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa nowe połączenia. Jedno krajowe i jedno międzynarodowe. Tym razem z jednego z portów regionalnych.
Czwartek, 06 Lutego 2020
 
LOT uruchomił połączenie na nowe lotnisko w Chinach  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły bezpośrednie rejsy na nowe lotnisko w Pekinie. To 9. połączenie w azjatyckiej ofercie polskiego przewoźnika. Będzie obsługiwane cztery razy w tygodniu.
Czwartek, 16 Stycznia 2020
 
LOT poleci innymi trasami do Azji  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT zmieniają trasy przelotu do kilku azjatyckich miast. Powodem jest trudna sytuacja polityczna w krajach Bliskiego Wschodu. Przewoźnik nie będzie latał nad Iranem.
Niedziela, 05 Stycznia 2020
 
Kolejna, nowa trasa LOTu do USA  (Aktualności)
W siatce połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT pojawia się kolejne amerykańskie miasto. Będzie to już 10. połączenia polskiego przewoźnika łączącego Polskę ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej.
Poniedziałek, 30 Grudnia 2019
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót