Booking.com

Tagi
Tag: koronawirus. Wyniki 1 - 20 spośród 40
Ryanair będzie zwalniał pracowników, także we Wrocławiu  (Aktualności)
Ryanair zredukuje 250 etatów w swoich biurach w całej Europie. To efekt panującej epidemii koronawirusa. Pracę stracą m.in. osoby zatrudnione we Wrocławiu.
Piątek, 15 Maja 2020
 
Jest termin wznowienia lotów Ryanair  (Aktualności)
Ryanair poinformował o planach wznowienia lotów. Chodzi o 40 procent rejsów z pierwotnego rozkładu. Pasażerowie będą musieli dostosować się do nowych zasad podróżowania.
Wtorek, 12 Maja 2020
 
Jak długo nie polecą samoloty LOTu?  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny przedłużyły zawieszenie rejsów. Samoloty nie będą latać zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych.
Czwartek, 30 Kwietnia 2020
 
Wizz Air przedłuża zawieszenie lotów z Polski  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zgodnie z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu wstrzymania ruchu lotniczego, przesuwają termin wznowienia połączeń. Pasażerowie, którzy mieli już wykupione loty zostaną poinformowani o możliwości zmian.
Niedziela, 26 Kwietnia 2020
 
LOT przedłuża zawieszenie lotów pasażerskich  (Aktualności)
Kolejny termin przedłużenia zawieszenia lotów pasażerskich przez LOT. Ma to związek z decyzją polskiego rządu i regulacjami Unii Europejskiej. Na wznowienie lotów poczekamy do…
Piątek, 24 Kwietnia 2020
 
Linie lotnicze zapowiadają wznowienie lotów do Polski  (Aktualności)
Są pierwsze dobre informacje dla branży lotniczej. Linie lotnicze Air France i KLM zapowiadają wznowienie lotów z i do Polski. Jednak na razie w ograniczonym zakresie.
Czwartek, 23 Kwietnia 2020
 
15 procent pasażerów mniej na Lotnisku Chopina  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie przedstawiło wyniki ruchu pasażerskiego w pierwszym kwartale 2020 roku. Z powodu epidemii koronawirusa liczba odprawianych osób spadła o ponad 15 procent.
Piątek, 17 Kwietnia 2020
 
Grupa Lufthansa przedłuża loty repatriacyjne  (Aktualności)
Przewoźnicy należący do Grupy Lufthansa przedłużają termin lotów repatriacyjnych. Ma to związek z obowiązującymi krajowymi i międzynarodowymi ograniczeniami w podróżowaniu.
Czwartek, 16 Kwietnia 2020
 
Nowe zasady zwrotu biletów Emirates  (Aktualności)
Linie lotnicze Emirates zmieniają zasady zwrotu biletów. Przewoźnik oferuje pasażerom trzy rozwiązania. Są jednakowe dla wszystkich pasażerów na całym świecie.
Środa, 15 Kwietnia 2020
 
Finnair zmienia dwa pasażerskie A350 w cargo  (Aktualności)
Dwa samoloty pasażerskie należące do linii Finnair zostaną przystosowane do przewożenie ładunków. Wcześniej firma transportowały ładunki tylko w luku bagażowym.
Środa, 15 Kwietnia 2020
 
Emirates przeprowadza testy Covid-19 dla pasażerów  (Aktualności)
Linie Emirates we współpracy z Dubai Health Authority (DHA) wprowadzają dodatkowe środki ostrożności. Przed wylotem z Dubaju do Tunisu pasażerowie zostali poddani testom pod kątem COVID-19. Emirates to pierwsze linie lotnicze, które przeprowadziły na miejscu szybkie testy COVID-19 dla pasażerów.
Środa, 15 Kwietnia 2020
 
Wizz Air zmniejsza zatrudnienie i obniża pensje  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zmniejszą zatrudnienie z powodu epidemii koronawirusa. Firma ograniczy też wysokość wynagrodzenia, zarówno dyrekcji jak i pozostałych pracowników. Pozbędzie się też najstarszych samolotów.
Środa, 15 Kwietnia 2020
 
LOT przedłuża zawieszenie lotów i zmienia politykę zmian biletów  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużają zawieszenie swoich połączeń pasażerskich. Ma to związek z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych.
Czwartek, 09 Kwietnia 2020
 
Pierwsze loty Emirates po zawieszeniu  (Aktualności)
Linie Emirates otrzymały zezwolenia na przewóz pasażerów na wybranych trasach. Od poniedziałku, 6 kwietnia, pierwsze loty wystartowały z Dubaju do Londynu (Heathrow), Frankfurtu, Paryża, Brukseli i Zurychu.
Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020
 
Koniec akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
W niedzielę 5 kwietnia zakończyła się akcja #LOTdoDomu. Po trzech tygodniach specjalnych lotów do kraju wróciło ponad 55 tysięcy osób.
Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020
 
58-procentowy spadek liczby pasażerów w Krakowie  (Aktualności)
Koronawirus przyczynił się do spadku ruchu lotniczego. W marcu 2020 r. lotnisko w Krakowie obsłużyło o 58 procent pasażerów mniej niż rok wcześniej.
Środa, 01 Kwietnia 2020
 
Koronawirus - Samoloty Ryanair dłużej uziemione  (Aktualności)
Ryanair informuje, że przedłuża obowiązywanie zredukowanego rozkładu lotów. 90 procent samolotów przewoźnika jest uziemionych z powodu pandemii koronawirusa.
Poniedziałek, 30 Marca 2020
 
Koronawirus - Wizz Air dostarcza sprzęt medyczny z Chin  (Aktualności)
Wizz Air angażuje się w bezpieczeństwo i pomoc w zwalczaniu epidemii COVID-19. Od ubiegłego tygodnia linia dostarcza z Chin sprzęt medyczny oraz testy na koronawirusa.
Poniedziałek, 30 Marca 2020
 
Koronawirus - 13. dzień akcji #LOTdoDomu  (Aktualności)
Od początku trwania operacji, do Polski na pokładach samolotów LOTu wróciło ponad 37 tys. osób. W piątek (27.03) przewoźnik zabierze Polaków i uprawnionych do tego cudzoziemców z kolejnych miejsc na świecie.
Piątek, 27 Marca 2020
 
Koronawirus - Ostatnie loty Emirates - to nie pożegnanie  (Aktualności)
Obsługa naziemna linii Emirates na całym świecie obsłużyła ostatnie loty wracające do Dubaju. Lot EK 005 na londyńskie lotnisko Heathrow, który wystartował 24 marca o godzinie 16:05, był ostatnim z Dubaju. Z kolei rejs EK 262 z Sao Paulo, który wylądował o godzinie 22:35 czasu lokalnego, był ostatnim, który przyleciał 25 marca do Dubaju.
Czwartek, 26 Marca 2020
 


Strony: [1] 2 

powrót