Booking.com

Tagi
Tag: easyJet. Wyniki 1 - 20 spośród 156
easyJet rozpoczął loty z Gdańska do Berlina [ZDJĘCIA]  (Aktualności)
Ruszyły loty easyJet z Gdańska do Berlina. Port Lotniczy Gdańsk stał się nowym punktem w sieci przewoźnika. Loty na lotnisko Tegel będą realizowane trzy razy w tygodniu. To 18. trasa easyJet z Polski.
Czwartek, 04 Kwietnia 2019
 
Nowa linia lotnicza w Gdańsku. Trasę uruchomi easyJet  (Aktualności)
easyJet wchodzi do Gdańska. Wiosną 2019 r. linia uruchomi pierwszą trasę. Na początek będą to trzy loty tygodniowo samolotem Airbus A319. Gdańsk będzie 160 lotniskiem w Europie obsługiwanym przez easyJet.
Piątek, 14 Grudnia 2018
 
easyJet wraca do Warszawy. Będą 4 nowe trasy  (Aktualności)
Linie lotnicze easyJet wracają na Lotnisko Chopina w Warszawie. Przewoźnik zapowiada cztery nowe trasy. Pasażerowie będą mogli latać do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Szwajcarii.
Piątek, 10 Sierpnia 2018
 
easyJet zapowiada nową trasę z Krakowa  (Aktualności)
Jesienią 2018 r. tanie linie lotnicze easyJet uruchomią bezpośrednie loty z Krakowa do Londynu Luton. W rozkładzie znalazły się 4 rejsy tygodniowo.
Sobota, 14 Lipca 2018
 
5-milionowy pasażer na lotnisku w Krakowie  (Aktualności)
Lotnisko w Krakowie jako pierwszy port regionalny w Polsce odprawił 5-milionowego pasażera w ciągu jednego roku. Jubileuszowym podróżnym była pani Joanna, która samolotem linii easyJet leciała do Wenecji.
Piątek, 10 Listopada 2017
 
HIT! Tanie loty do Genewy. Cena od 160 PLN. Loty do Szwajcarii + hotel  (Promocje)
Mamy dla Ciebie tanie loty do Szwajcarii. Za lot do Genewy i z powrotem zapłacisz od 160 PLN. Zaplanuj lot do Szawajcarii. To dobra propozycja zarówno dla tych, którzy chcą tam polecieć w celach biznesowych, jak i turystycznych.
Niedziela, 10 Września 2017
 
easyJet będzie latał z Lublina do Mediolanu  (Aktualności)
Lublin będzie drugim, po Krakowie lotniskiem w Polsce, z którego będą latać samoloty easyJet. Pod koniec października linia uruchomi połączenie do Mediolanu na lotnisko Malpensa.
Poniedziałek, 10 Lipca 2017
 
easyJet uruchomi z Krakowa cztery nowe trasy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Krakowa. Połączenia będą dostępne już od listopada 2016 r. Pasażerowie będą mogli polecieć do Włoch, Anglii i Szwajcarii.
Środa, 13 Lipca 2016
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
EASYJET: Kolejna, nowa trasa z Krakowa. Polecimy do Mediolanu  (Aktualności)
easyJet uruchomi nowe połączenie z Krakowa. Będzie to bezpośrednia trasa do Mediolanu we Włoszech. Loty startują wiosną 2016 r. Znamy już ceny biletów i częstotliwość lotów na tej trasie.
Środa, 04 Listopada 2015
 
REKORDOWO PRACOWITY DZIEŃ DLA EASYJET  (Ciekawostki)
Piątek, 4 września 2015 r. przeszedł do historii linii easyJet. Przewoźnik odnotował rekordową ilość lotów wykonanych w ciągu jednego dnia – 1 544 połączenia. Na pokłady samolotów easyJet wsiadło ponad 235 600 pasażerów.
Czwartek, 10 Września 2015
 
IATA: Najpopularniejsze linie na świecie. Niespodzianka?  (Wiadomości zagraniczne)
Międzynarodowe Stowarzyszenie Przewoźników Powietrznych IATA przedstawiło raport nt. najbardziej popularnych linii lotniczych wśród pasażerów. W pierwszej trójce linie lotnicze z Europy. A kto na kolejnych miejscach?
Piątek, 26 Czerwca 2015
 
EASYJET MA 250 AIRBUSA  (Ciekawostki)
Tanie linie lotnicze easyJet świętują dostawę 250. samolotu typu Airbus A320. Miało to miejsce podczas uroczystej ceremonii w Hamburgu, gdzie easyJet i Airbus świętowali swoją owocną i pełną sukcesów współpracę.
Niedziela, 26 Kwietnia 2015
 
Rabaty na loty - taniej o 20% [EASYJET]  (Promocje)
Loty tańsze nawet o 20%. Promocja easyJet. Pospiesz się, oferta ważna tylko do wtorku, 13 stycznia.TANIE LOTY EASYJET
Sobota, 10 Stycznia 2015
 
EASYJET: Nowe połączenie Kraków - Lyon  (Aktualności)
Linie lotnicze easyJet uruchomią kolejne połączenie z Krakowa. Wiosną ruszą loty do Lyonu we Francji. To kolejny kierunek w ofercie brytyjskiego przewoźnika z lotniska Balice. Kilka dni temu linia uruchomiła loty z Krakowa do Hamburga.
Czwartek, 06 Listopada 2014
 
EASYJET: Pierwszy lot z Krakowa do Hamburga  (Aktualności)
Linie lotnicze easyJet uruchomiły nowe, bezpośrednie połączenie na trasie Kraków - Hamburg. Perła północy, brama na świat, nadmorska piękność – Hamburg nie bez powodu uznawany jest za najpiękniejszą metropolię Niemiec.
Wtorek, 04 Listopada 2014
 
EASYJET: Bilety na wiosnę 2015 już w sprzedaży  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet ogłaszają nowy rozkład lotów na wiosnę 2015 r. W sprzedaży jest już ponad 14 milionów biletów na loty od 29 marca do 31 maja 2015 r. W ramach wiosennej oferty dostępnych jest ponad 86 tys. połączeń w całej sieci przewoźnika.
Czwartek, 04 Września 2014
 
EASYJET: Nowe tanie loty z Krakowa  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchamiają nowe loty z Krakowa. Od 4 listopada będzie można polecieć do Hamburga. Jest to już 9. trasa brytyjskiego przewoźnika z lotniska Balice i jedyna do Niemiec.
Wtorek, 08 Lipca 2014
 
RAPORT: Które miejsca w samolocie wybierają pasażerowie?  (Aktualności)
Ponad połowa pasażerów wybiera miejsca przy oknie, wolimy prawą część samolotu, a w pierwszej kolejności sprzedawane są miejsca w 6 i 7 rzędzie. Linie easyJet przeprowadziły badania nt. naszych ulubionych miejsc w samolotach.
Niedziela, 08 Czerwca 2014
 
LOT: Nagroda od czytelników Business Traveller  (Wiadomości z Polski)
Polskie Linie Lotnicze LOT po raz 16. zostały wyróżnione przez czytelników brytyjskiego magazynu Business Traveller w kategorii najlepsza linia lotnicza w Europie Wschodniej. Najlepszą linią na całym świecie wybrano British Airways.
Środa, 16 Października 2013
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót