Booking.com

Tagi
Tag: airberlin. Wyniki 1 - 5 spośród 5
AirBerlin wraca do Gdańska. 4 loty dziennie z Krakowa i Warszawy  (Aktualności)
Linie lotnicze AirBerlin znowu będą latać na trasie Gdańsk - Berlin Tegel. Pierwszy lot 4 maja. Pasażerowie zyskają dogodną przesiadkę na loty do Nowego Jorku. Po 4 loty dziennie linia oferuje z Krakowa i Warszawy do Berlina.
Środa, 05 Kwietnia 2017
 
AIRBERLIN: Rekordowy rok w Polsce  (Wiadomości z Polski)
Rok 2014 był rekordowym rokiem dla airberlin w Polsce. Linia przewiozła 466 035 pasażerów pomiędzy Polską a Niemcami. Przewoźnik zanotował wzrost o 11,7 procent w stosunku do roku poprzedniego.
Czwartek, 14 Maja 2015
 
KRAKÓW: Do Londynu także zimą, do Berlina cztery razy dziennie  (Aktualności)
Połączenie lotnicze na trasie Kraków - Londyn będzie całoroczne. Taką decyzję podjął przewoźnik jeszcze przed wznowieniem lotów na tej trasie. Pierwszy rejs zaplanowano na 1 maja 2015 r. Więcej będzie też lotów do Berlina.
Poniedziałek, 16 Marca 2015
 
AIRBERLIN: Umowa code-share z Alitalią  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze airberlin i Alitalia podpisały umowę partnerską code-share. Dzięki temu lotnisko Mediolan Linate stało się nowym portem dla wszystkich rejsów airberlin i NIKI.
Niedziela, 19 Października 2014
 
AIR BERLIN: Współpraca z Etihad Airways  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze airberlin i Etihad Airways rozszerzają partnerstwo. Zaprezentowano też samolot o wspólnej szacie graficznej. Współpraca pozwoli m.in. na redukcję kosztów i zwiększenie liczby połączeń.
Poniedziałek, 13 Stycznia 2014
 

powrót