Booking.com

Tagi
Tag: Zurych. Wyniki 1 - 19 spośród 19
7-milionowy pasażer lotniska Kraków  (Aktualności)
Po raz pierwszy w historii lotnisko Kraków odprawiło 7-milionowego pasażera w ciągu jednego roku. Udało się to w czwartek 31 października. Jubileuszowy podróżny przyleciał z Zurychu.
Czwartek, 31 Października 2019
 
Swiss rozpoczął loty z Gdańska [ZDJĘCIA]  (Aktualności)
To nie prima aprilis. Swiss rozpoczął regularne loty z Gdańska. Szwajcarski przewoźnik wozi pasażerów do Zurychu. To pierwsze połączenie z Gdańska do Szwajcarii.
Poniedziałek, 01 Kwietnia 2019
 
Swiss będzie latał z Gdańska  (Aktualności)
Linie lotnicze Swiss ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Gdańska do Zurychu. Loty rozpoczną się wiosną 2019 roku. Trasę będzie obsługiwał samolot Bombardier CS100.
Środa, 24 Października 2018
 
Nowa linia, nowy kierunek z Wrocławia  (Aktualności)
Linie Swiss ogłosiły uruchomienie lotów Wrocław - Zurych. Pierwszy rejs na tej trasie jeszcze w tym roku. Loty zaplanowano 3. razy w tygodniu.
Środa, 31 Maja 2017
 
Historyczny wynik Lotniska Chopina w Warszawie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina po raz pierwszy w historii obsłużyło 12 mln pasażerów w ciągu jednego roku. Już wiadomo, że wynik ten będzie o wiele lepszy, bo do końca roku pozostało jeszcze ponad 20 dni. Dla pasażerski numer 12 000 000 były upominki.
Czwartek, 08 Grudnia 2016
 
SWISS: Będą codziennie loty z Krakowa do Zurichu  (Aktualności)
Swiss będzie latał codziennie na trasie Kraków - Zurich. Więcej rejsów pojawi się w letnim rozkładzie lotów w sezonie 2016. Obecnie linia oferuje pasażerom cztery rejsy w tygodniu, po zmianie będzie to siedem lotów.
Wtorek, 10 Listopada 2015
 
KRAKÓW: Majówkowy powrót British Airawys i Swiss  (Aktualności)
W Krakowie tegoroczna majówka oznacza powrót dwóch przewoźników. Po kilku latach nieobecności na lotnisko Balice wróciły połączenia British Airways i Swiss. Można już bezpośrednio latać do Londynu na lotnisko Heathrow oraz do Zurychu.
Niedziela, 03 Maja 2015
 
SWISS: Z Krakowa do Zurychu  (Aktualności)
Linie lotnicze Swiss wracają do Krakowa. W maju 2015 r. przewoźnik uruchomi bezpośrednie połączenie z Zurychem. Rejsy do Szwajcarii wracają po ośmiu latach przerwy. To nie koniec dobrych wiadomości dla lotniska w Krakowie.
Poniedziałek, 06 Października 2014
 
EUROLOT: Nowa krajówka Lublin - Wrocław  (Aktualności)
Samoloty Eurolotu będą wozić pasażerów na trasie Lublin - Wrocław. Połączenie startuje 24 czerwca 2014 r. To kolejna trasa krajowa w ofercie polskiej linii. Bilety są już w sprzedaży.
Poniedziałek, 12 Maja 2014
 
EUROLOT: Wystartowały nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Eurolot rozpoczął loty z Gdańska do Brukseli i Zurychu oraz z Wrocławia do Zurychu. Później niż to było planowane rozpoczną się loty z Wrocławia do Paryża. Start przesunięto na 31 marca.
Środa, 05 Marca 2014
 
EUROLOT: Kolejne zagraniczne połączenia, tym razem z Wrocławia  (Aktualności)
Cztery nowe trasy uruchomi Eurolot z Wrocławia. Będą to połączenia międzynarodowe. Już wiosną przyszłego roku pasażerowie będą mogli polecieć do Paryża, Brukseli, Mediolanu i Zurychu.
Czwartek, 19 Grudnia 2013
 
EUROLOT: Cztery nowe trasy z Gdańska, jedna z Lublina  (Aktualności)
Eurolot rozwija międzynarodowe połączenia z lotnisk regionalnych. Z Gdańska będzie można polecieć do Brukseli, Hamburga, Helsinek i Zurychu oraz Chorwacji, a z Lublina do Mediolanu.
Wtorek, 17 Grudnia 2013
 
EUROLOT: Techniczne loty ale dla pasażerów  (Aktualności)
Eurolot będzie woził pasażerów lotami technicznymi. Dzięki temu możliwy będzie przelot na trasie Gdańsk - Rzeszów - Gdańsk także w sezonie zimowym. W ofercie znajdzie się również rejs z Zurychu do Gdańska oraz z Rzeszowa do Amsterdamu.
Sobota, 17 Sierpnia 2013
 
EUROLOT: Będzie więcej lotów z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu  (Aktualności)
Eurolot zwiększy częstotliwość rejsów na trasach z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu. Liczba połączeń wzrośnie z czterech do sześciu tygodniowo, na każdym z kierunków. 11 razy w tygodniu będzie można latać z Krakowa do Gdańska.
Sobota, 19 Stycznia 2013
 
EUROLOT: Ruszają loty z Krakowa  (Aktualności)
Ruszają połączenia z Krakowa do Zurychu i Hamburga. To dwa z ośmiu nowych tras jakie polski przewoźnik uruchamia w tym sezonie ze stolicy Małopolski. W piątek premiera rejsów do Heringsdorfu koło Świnoujścia.
Wtorek, 12 Czerwca 2012
 
JETISFACTION: Z Wrocławia do Zurychu  (Aktualności)
Od 6 września Wrocław będzie miał bezpośrednie połączenie lotnicze z Zurychem. Loty do Szwajcarii uruchamia linia Jetisfaction. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki.
Czwartek, 04 Sierpnia 2011
 
GDAŃSK RĘBIECHOWO: Lotnisko w Zurychu będzie doradzać  (Wiadomości z Polski)
Port Lotniczy w Gdańsku podpisał umowę na usługi doradcze z lotniskiem w Zurychu. Jej celem jest zintensyfikowanie współpracy między tymi dwoma lotniskami.
Wtorek, 12 Kwietnia 2011
 
WROCŁAW STRACHOWICE: Krzesełka jak w Zurychu  (Wiadomości z Polski)
Specjalnie zaprojektowane krzesełka pojawią się w nowym terminalu wrocławskiego lotniska. Będą podobne do tych, na których pasażerowie siedzą na lotniska w Paryżu i Zurychu.
Wtorek, 12 Października 2010
 
JETISFACTION: Polecieli z Poznania  (Aktualności)
Linie lotnicze Jetisfaction rozpoczęły loty na trasie z Poznania do Münster/Osnabrück i Zurychu. Rejsy są realizowane pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku.
Środa, 29 Września 2010
 

powrót