Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Zadar. Wyniki 1 - 18 spośród 18
Ryanair poleci z Krakowa i Poznania do Chorwacji  (Aktualności)
W sezonie letnim 2019 Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Polski do Chorwacji. Tym razem na nowe połączenia mogą liczyć Kraków i Poznań.
Środa, 19 Grudnia 2018
 
LOT uruchomi loty do Dubrownika. Wracają dwa inne kierunki w Chorwacji  (Aktualności)
Latem 2018 roku LOT będzie latał do Dubrownika. Do rozkładu wrócą też sezonowe połączenia do Puli i Zadaru. Bilety na loty do Chorwacji są już w sprzedaży.
Czwartek, 21 Grudnia 2017
 
LOT: Nowe trasy do Chorwacji już w kwietniu  (Aktualności)
Już w kwietniu 2016 r. LOT uruchomi dwa nowe połączenia do Chorwacji. Pasażerowie będą mogli bezpośrednio polecieć do Splitu i Zadaru. Zaplanuj już majówkę w Chorwacji. W poprzednich latach trasy te obsługiwały linie Eurolot.
Wtorek, 22 Grudnia 2015
 
EUROLOT: Jeszcze więcej lotów nad morze - Bałtyckie i Adriatyckie  (Aktualności)
Eurolot uruchamia zupełnie nowe połączenie - z Krakowa do Heringsdorfu koło Świnoujścia. Będzie jeszcze więcej lotów z Warszawy do Splitu w Chorwacji. Połączenia startują w sezonie letnim.
Środa, 23 Kwietnia 2014
 
EUROLOT: Powrót lotów z Krakowa, Poznania i Warszawy do Chorwacji  (Aktualności)
Wracają popularne loty z Polski do Chorwacji. W sezonie letnim 2014 Eurolot wznowi połączenia z trzech miast w Polsce do trzech miast w Chorwacji. Ceny za lot w obie strony zaczynają się od 500 zł.
Poniedziałek, 16 Grudnia 2013
 
EUROLOT: Jeden bilet na kilka odcinków  (Aktualności)
Eurolot wprowadził usługę MultiCity. Pozwala ona na rezerwację podróży wieloetapowej. Pasażer może kupić jeden bilet na trasie Gdańsk - Zadar oraz Dubrownik - Gdańsk.
Piątek, 05 Lipca 2013
 
EUROLOT: Nie będzie lotów do Rijeki  (Aktualności)
Eurolot rezygnuje z lotów do Rijeki w Chorwacji. Linia miała tam latać z Gdańska i Warszawy. Loty miały rozpocząć się w czerwcu ale już wiadomo, że nie zostaną zrealizowane.
Środa, 29 Maja 2013
 
SCANDJET: Z Warszawy do Zadaru  (Aktualności)
Firma Scandjet uruchomi bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy do Zadaru. Loty do Chorwacji ruszają 2 maja 2013 r. i będą realizowane przez cały sezon letni, do 6 października.
Wtorek, 19 Marca 2013
 
EUROLOT: Latem z Wrocławia do Zadaru  (Aktualności)
Nie udało się Ryanair'owi, spróbuje Eurolot. Polska linia uruchomi bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Zadaru w Chorwacji. Wcześniej bilety na tą trasę sprzedawał Ryanair.
Poniedziałek, 18 Marca 2013
 
RYANAIR: Cięcia na trasach do Londynu. Nie będzie Zadaru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zmniejszają częstotliwość rejsów na lotnisko Londyn Stansted. Stracą Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź i Warszawa. Nie będzie też lotów z Wrocławia do Zadaru.
Czwartek, 14 Marca 2013
 
RYANAIR: Drugi samolot w bazie we Wrocławiu i jedna nowa trasa  (Aktualności)
Baza Ryanair we Wrocławiu będzie liczyła dwa samoloty. Nowa maszyna pojawi się w kwietniu 2013 roku. Linia uruchomi też nowe połączenie do Zadaru w Chorwacji oraz zwiększy częstotliwość na niektórych z istniejących tras.
Środa, 12 Grudnia 2012
 
EUROLOT: 11 tras z Polski do Chorwacji  (Aktualności)
Eurolot będzie woził pasażerów pomiędzy Polską a Chorwację. W sezonie letnim 2013 przewoźnik będzie operował aż na 11. trasach pomiędzy krajami. Samoloty Eurolotu lądować w Zadarze, Splicie, Dubrowniku i Rijece.
Czwartek, 29 Listopada 2012
 
EUROLOT: Z Gdańska do Dubrownika, Zadaru i Rijeki  (Aktualności)
Dubrownik i Rijeka to dwa nowe kierunki, które uruchomią linie lotnicze Eurolot z Gdańska. Obie trasy dołączą do znanej już w Gdańsku trasy do Zadaru.
Poniedziałek, 12 Listopada 2012
 
EUROLOT: Jeszcze latem z Gdańska do Zadaru, a z Warszawy do Splitu  (Aktualności)
Już za niewiele ponad miesiąc linie lotnicze Eurolot uruchomią połączenie z Gdańska do Zadaru w Chorwacji. Przewoźnik ogłosił to dzisiaj podczas inauguracji lotów z Gdańska do Aarhus w Danii.
Poniedziałek, 14 Maja 2012
 
OLT EXPRESS: Są bilety na loty z Poznania do Zadaru  (Aktualności)
Można kupować indywidualne bilety na rejsy czarterowe do Chorwacji. Loty na trasie Poznań - Zadar będzie realizowała linia OLT Express. Pierwszy lot już 12 maja 2012 roku.
Piątek, 04 Maja 2012
 
EUROLOT: Z Warszawy do Zadaru  (Aktualności)
Eurolot uruchamia nowe połączenie z Warszawy do Zadaru. Loty do Chorwacji zaplanowano raz w tygodniu. To druga zagraniczna destynacja polskiej linii. Od kilku miesięcy Eurolot lata do Popradu na Słowacji.
Czwartek, 15 Marca 2012
 
POZNAŃ ŁAWICA: Czarterem do Zadaru  (Aktualności)
Poznań będzie miał bezpośrednie połączenie czarterowe z Zadarem. Loty do Chorwacji zaczną się 12 maja. Wypoczynek nad Adriatykiem proponuje skandynawska grupa Scandjet-Croviva.
Wtorek, 06 Marca 2012
 
GERMANWINGS: Rozwój w Stuttgarcie i Kolonii  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Germanwings rozwijają swoje bazy w Stuttgarcie i Kolonii. Przewoźnik zwiększy częstotliwość na czterech kierunkach. Częściej będzie można latać do Barcelony, Wiednia, Pristiny i Zadaru.
Czwartek, 28 Stycznia 2010
 

powrót