Booking.com

Tagi
Tag: Wrocław Strachowice. Wyniki 1 - 20 spośród 347
HIT! Tanie loty do Paryża z Wrocławia - 78 PLN  (Promocje)
Tylko 78 złotych za lot do Paryża i z powrotem. 5 dni w marcu w stolicy Francji. Pożegnaj zimę i przywitaj wiosnę na Polach Elizejskich i Sekwanie. Już teraz możesz zaplanować wypad do Paryża.
Poniedziałek, 29 Lutego 2016
 
Tanie loty - Paryż z Wrocławia 148 PLN w marcu  (Promocje)
Tylko 148 złotych za lot do Paryża i z powrotem. Tydzień w marcu w stolicy Francji. Pożegnaj zimę i przywitaj wiosnę na Polach Elizejskich i Sekwanie. Już teraz możesz zaplanować wypad do Paryża.
Środa, 17 Lutego 2016
 
Tanie loty z Wrocławia do Birmingham od 79 PLN  (Promocje)
Majówka na Wyspach! Proponujemy weekendowy wypad do Wielkiej Brytanii. Bilety lotnicze można kupić już nawet za 79 złotych. Szukasz taniego lotu? Niepotrzebnie! My już to zrobiliśmy! Zobacz.
Piątek, 05 Lutego 2016
 
Ryanair otwiera w Polsce laboratorium podróży  (Wiadomości z Polski)
Ryanair zapowiedział we Wrocławiu otwarcie swojego Laboratorium Podróży Travel Labs Polska. Travel Labs Polska zlokalizowane będzie w centrum Wroclawia i rozpocznie działalność w maju 2016 r. Pracę znajdzie tam 120 osób.
Środa, 03 Lutego 2016
 
Lufthansa uruchamia kolejne loty z Krakowa i Wrocławia  (Aktualności)
Osiem dodatkowych lotów w tygodniu uruchomią linie lotnicze Lufthansa na trasach z Krakowa i Wrocławia. Połączenia ruszają wiosną 2016 r. Pozowlą na jeszcze więcej wariantów podróżowania przez jedno z największych niemieckich lotnisk.
Wtorek, 02 Lutego 2016
 
Latem z Wrocławia na Gran Canarię  (Wiadomości z Polski)
Piąta czarterowa nowość z wrocławskiego lotniska na lato 2016. Połączenie na Gran Canarię wystartuje 14 czerwca. Wcześniej ogłoszono uruchomienie lotów czarterowych do Hiszpanii i Grecji.
Środa, 20 Stycznia 2016
 
WROCŁAW: Co trzeci samolot korzystał z rękawa. A teraz?  (Wiadomości z Polski)
Wrocławski port uruchomił dwa nowe rękawy lotnicze. Stanęły one obok dwóch wcześniejszych. Do tej pory lotnisko obsługiwało z ich wykorzystaniem średnio co trzecią operację. Teraz możliwości operacyjne lotniska się zwiększą. To szczególnie istotne w okresach wzmożonego ruchu.
Wtorek, 15 Grudnia 2015
 
WIZZ AIR: Nowe tanie loty. Wrocław - Birmingham  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nowe połączenie. Wiosną samoloty zaczną latać z Wrocławia do Birmingham. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 79 PLN za lot w jedną stronę z małym bagażem podręcznym.
Środa, 09 Grudnia 2015
 
WROCŁAW: Cztery nowe kierunki czarterowe  (Aktualności)
Dwa kierunki w Grecji i dwa kierunki w Hiszpanii - to nowości czarterowe lotniska we Wrocławiu. Wiemy dokąd będą mogli polecieć pasażerowie oraz kiedy rusza sezon czarterowy na Dolnym Śląsku. Oferta jest już dostępna w sprzedaży.
Poniedziałek, 23 Listopada 2015
 
RYANAIR: 7 milionów pasażerów we Wrocławiu  (Aktualności)
Kolejna równa liczba Ryanair'a. Linia przewiozła 7 milionów pasażerów na swoich trasach z i do Wrocławia. Dzień wcześniej 2,5 milionowy jubileusz przewoźnik świętował w Łodzi. Siedmiomilionowy pasażer Ryanair przyleciał do Wrocławia z Londynu.
Piątek, 09 Października 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair'em będzie można polecieć z Gdańska na Maltę i z Wrocławia do Wenecji. Oba połączenia wystartują w sezonie letnim 2016. Linia utrzyma także istniejącą już trasę z Wrocławia na Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym będzie więcej rejsów na już istniejących połączeniach.
Środa, 23 Września 2015
 
Tanie loty z Polski. Maroko za 387 PLN  (Promocje)
Maroko w dobrej cenie. Lot w obie strony od 387 PLN. Lecisz z Wrocławia do Marrakeszu i wypoczywasz nad Oceanem Atlantyckim. Masz już ochotę na zupę ze świeżej kolendry i niesamowite widoki?
Niedziela, 20 Września 2015
 
HIT! Tydzień w Paryżu. Loty od 59 PLN + tani nocleg  (Promocje)
Tylko 59 złotych za lot do Paryża. Tydzień w październiku w stolicy Francji. Piękna jesień na Polach Elizejskich i Sekwanie. Już teraz możesz zaplanować wypad do Paryża.
Sobota, 19 Września 2015
 
WROCŁAW: TOP5 najpopularniejszych kierunków  (Aktualności)
Już wiadomo dokąd latają pasażerowie wrocławskiego lotniska. W kategorii wakacyjnych połączeń niskokosztowych numerem 1 jest Malaga. Hitem czarterowym jest Grecja. Jakie kierunki zajęły kolejne miejsca? Czy są niespodzianki?
Wtorek, 25 Sierpnia 2015
 
HIT! Tydzień na Teneryfie - lot od 199 PLN + hotel 504 PLN / 7 dni  (Promocje)
Nie lubisz chłodnych dni? To leć na Wyspy Kanaryjskie. Loty od 199 PLN w jedną stronę. Spędź tydzień na Teneryfie za niewielkie pieniądze. Sprawdź znalezioną przez nas ofertę.
Wtorek, 18 Sierpnia 2015
 
RYANAIR: 40-milionowy pasażer w Polsce ma 3 lata  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair przewiozły już 40 mln pasażerów na trasach z i do Polski. Tym 40-milionowym został trzylatek. Kuba leciał z mamą i siostrą z Łodzi do East Midlands. Co dostał w nagrodę?
Czwartek, 30 Lipca 2015
 
HIT! Loty do Paryża od 59 PLN  (Promocje)
Tylko 59 złotych za lot do Paryża. Powitaj wiosnę na wieży Eiffla, Polach Elizejskich lub pływając po Sekwanie. Już teraz możesz zaplanować trzydniowy wypad do Paryża.
Piątek, 17 Lipca 2015
 
HIT! Loty do Oslo od 19 PLN - tylko dziś  (Promocje)
HIT! Promocja lotów do Oslo. Bilety już od 19 PLN w jedną stronę. Taka okazja tylko dziś. Sprawdź ofertę i leć cieszyć się Norwegią. Nie musisz czekać z podróżą. Tanie loty do Oslo dostępne są już nawet 5 czerwca.
Poniedziałek, 25 Maja 2015
 
CZARTERY: Wakacje ze swojego lotniska  (Aktualności)
Podróż na wakacje nie musi być długa. Oferta lotów czarterowych z polskich lotnisk regionalnych jest coraz bogatsza. W sezonie letnim 2015 najłatwiej będzie dolecieć do Grecji. A co z popularną Turcją i gorącym Egiptem?
Środa, 20 Maja 2015
 
RYANAIR: We Wrocławiu powstanie baza techniczna  (Wiadomości z Polski)
Ryanair wybuduje w Porcie Lotniczym Wrocław centrum obsługi technicznej samolotów – ogłosili przedstawiciele irlandzkich linii lotniczych. Będzie to pierwsza baza techniczna przewoźnika w Polsce. Inwestycja jest warta 6 mln euro. Zatrudnienie znajdzie 150 wykwalifikowanych pracowników obsługi technicznej.
Czwartek, 14 Maja 2015
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót