Booking.com

Tagi
Tag: Wizz Air. Wyniki 1 - 20 spośród 521
Obniżka cen biletów na urodziny Wizz Air  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air świętują 16-lecie istnienia wprowadzając zniżkę na bilety lotnicze. Czas masz tylko do północy.
Wtorek, 19 Maja 2020
 
Nowy termin odwołania lotów Wizz Air  (Aktualności)
Wizz Air po raz kolejny wydłuża termin zawieszenia wszystkich lotów z i do Polski. Ma to związek z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych.
Sobota, 09 Maja 2020
 
Nowa trasa Wizz Air z Polski poza Europę  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi loty z Polski do Abu Dhabi. Pierwszy rejs jeszcze w tym roku. Nowe połączenie zyska jedno lotnisko w Polsce. Zobacz które.
Niedziela, 03 Maja 2020
 
Nowa baza Wizz Air i jedna nowa trasa do Polski  (Aktualności)
Wizz Air zapowiada otwarcie nowej bazy. Tym razem na Ukrainie w lipcu tego roku. Przewoźnik uruchomi 7 nowych tras, w tym jedną do Polski.
Środa, 29 Kwietnia 2020
 
Wizz Air przedłuża zawieszenie lotów z Polski  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zgodnie z decyzją polskiego rządu o przedłużeniu wstrzymania ruchu lotniczego, przesuwają termin wznowienia połączeń. Pasażerowie, którzy mieli już wykupione loty zostaną poinformowani o możliwości zmian.
Niedziela, 26 Kwietnia 2020
 
Wizz Air zmniejsza zatrudnienie i obniża pensje  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zmniejszą zatrudnienie z powodu epidemii koronawirusa. Firma ograniczy też wysokość wynagrodzenia, zarówno dyrekcji jak i pozostałych pracowników. Pozbędzie się też najstarszych samolotów.
Środa, 15 Kwietnia 2020
 
Koronawirus - Wizz Air dostarcza sprzęt medyczny z Chin  (Aktualności)
Wizz Air angażuje się w bezpieczeństwo i pomoc w zwalczaniu epidemii COVID-19. Od ubiegłego tygodnia linia dostarcza z Chin sprzęt medyczny oraz testy na koronawirusa.
Poniedziałek, 30 Marca 2020
 
Koronawirus - Wizz Air zamyka wszystkie bazy w Polsce  (Aktualności)
W związku z pandemią Covid-19 linie lotnicze Wizz Air zamykają swoje wszystkie bazy w Polsce. Przewoźnik planuje ponowne otwarcie 1 maja 2020 roku.
Wtorek, 24 Marca 2020
 
Koronawirus - Wizz Air zawiesza loty z kolejnych krajów  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zawieszają połączenia z i do Finlandii, Gruzji oraz Portugalii. Powodem jest sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19.
Poniedziałek, 23 Marca 2020
 
Koronawirus - Automatyczny zwrot za odwołany lot Wizz Air  (Aktualności)
Linia Wizz Air ogłosiła, że w wyniku znacznej liczby odwołanych lotów spowodowanych ograniczeniami podróży, został zautomatyzowany proces zwrotu środków za odwołany lot. Jakie są zasady? Sprawdź.
Wtorek, 17 Marca 2020
 
Koronawirus - Linie lotnicze zawieszają loty z Polski  (Aktualności)
Po ogłoszonym przez polski rząd zakazie podróży i zamknięciu granic, linie lotnicze zawieszają loty z i do Polski. Samoloty przestaną latać o północy 15 marca 2020 r.
Sobota, 14 Marca 2020
 
Ryanair i Wizz Air odwołują wszystkie loty do Włoch i Izraela  (Aktualności)
Wizz Air zawiesza wszystkie loty z Polski do Włoch. Nie będzie także połączeń do Izraela. Do Włoch nie będzie też latał Ryanair. Zmiany wchodzą w życie dziś, 10 marca 2020 r.
Wtorek, 10 Marca 2020
 
Wizz Air zawiesza loty do północnych Włoch  (Aktualności)
Wizz Air zdecydował o zawieszeniu lotów do północnych Włoch. Zmiany dotyczą pasażerów w Polsce. Przewoźnik przestaje latać z Gdańska, Katowic i Warszawy do Mediolanu Bergamo.
Niedziela, 08 Marca 2020
 
Kolejna redukcja lotów Wizz Air  (Aktualności)
Wizz Air zmniejsza częstotliwość rejsów z Polski do Izraela. Powodem jest epidemia wirusa COVID-19. Rozkład zmieni się od 15 marca do 2 kwietnia 2020 r.
Sobota, 29 Lutego 2020
 
Wizz Air zmniejsza liczbę lotów do Włoch  (Aktualności)
W związku z epidemią koronawirusa we Włoszech linie lotnicze Wizz Air redukują liczbę połączeń z tym krajem. Między 11 marca a 2 kwietnia częstotliwość zostanie zmniejszona o około 60 procent.
Czwartek, 27 Lutego 2020
 
Dwie nowe trasy Wizz Air z Polski  (Aktualności)
Wizz Air zapowiada nowe trasy z Polski. Jeden z kierunków to zupełna nowość - do tej pory niedostępny polskich lotnisk. Loty Wizz Air wystartują na początku czerwca 2020 roku.
Czwartek, 20 Lutego 2020
 
Będą loty Warszawa - Paryż Orly  (Aktualności)
Linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały, że do ich siatki połączeń dołącza francuskie lotnisko Paryż Orly. Skorzystają na tym pasażerowie z Polski. Na Orly będzie można polecieć z Warszawy.
Piątek, 20 Grudnia 2019
 
Automatyczna odprawa w Wizz Air  (Aktualności)
Linia lotnicza Wizz Air wprowadza nową usługę. To automatyczna odprawa. Przedstawiciele przewoźnika twierdzą, że rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas pasażerowi. Co to jest automatyczna odprawa?
Piątek, 20 Grudnia 2019
 
Wracają loty z Wrocławia do Bari  (Aktualności)
Po przerwie do siatki połączeń wrocławskiego lotniska wraca połączenie z Bari. Od 1 lutego 2020 r. samoloty linii Wizz Air na tej trasie będą latały we wtorki i soboty. Do tej pory połączenie do Bari dostępne było tylko latem.
Środa, 18 Grudnia 2019
 
Wizz Air zainaugurował loty do Norwegii, Izraela i na Ukrainę  (Aktualności)
Wystartowały nowe trasy Wizz Air z polskich lotnisk. Pasażerowie mogą polecieć do Odessy na Ukrainie, do Molde w Norwegii i do Ramon w Izraelu. Ceny biletów na nowe trasy zaczynają się od 39 złotych.
Wtorek, 05 Listopada 2019
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót