Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Wiedeń. Wyniki 1 - 18 spośród 18
Wizz Air będzie latać z Gdańska do Austrii  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi bezpośrednie połączenie pomiędzy Polską a Austrią. Loty z Gdańska do Wiednia startują wiosną 2018 r. Znamy już ceny biletów.
Wtorek, 09 Stycznia 2018
 
A380 Emirates będzie latał do Wiednia  (Wiadomości zagraniczne)
Od 1 lipca jedno z dwóch połączeń Wiedeń - Dubaj będzie obsługiwał największy samolot pasażerski świata - Airbus A380. Maszyna zabiera na pokład 519 pasażerów.
Wtorek, 15 Marca 2016
 
Kolejna pula biletów za 1 PLN + 1 PLN PolskiBus.com  (Aktualności)
Polski Bus otwiera nowy wiosenny kalendarz połączeń. Kolejna pula biletów za 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej trafia do sprzedaży. Przewoźnik uruchamia też nową linię do Wiednia i Brna. Więcej autobusów także w Mławie, Ostródzie, Elblągu, Płocki i Włocławku.
Poniedziałek, 14 Marca 2016
 
AUSTRIAN: Więcej lotów z Krakowa do Wiednia  (Aktualności)
Austrian Airlines wykorzystuje sytuację i zwiększy liczbę połączeń z Krakowa do Wiednia. Wcześniej LOT zapowiedział, że likwiduje rejsy pomiędzy tymi miastami. Lukę chce wypełnić linia z Austrii.
Piątek, 20 Grudnia 2013
 
AUSTRIAN AIRLINES: Od maja z Wiednia do Chicago  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Austrian Airlines uruchomią bezpośrednie połączenie z Wiednia do Chicago. Loty ruszają 17 maja 2013 roku. Połączenie będzie realizowane pięć razy w tygodniu.
Piątek, 09 Listopada 2012
 
LOT: Dreamliner najpierw polata po Europie, później poleci do USA  (Aktualności)
Przez miesiąc nowy Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT będzie realizował połączenia po Europie. W pierwszy rejs Dreramliner poleci 14 grudnia z Warszawy do Pragi. Loty po Europie zakończą się w połowie stycznia 2013 roku.
Wtorek, 18 Września 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Cargo powoli się rozwija  (Wiadomości z Polski)
Ponad 370 tys. kg ładunków odprawiono na lotnisku w Łodzi od sierpnia 2011 do stycznia 2012 roku. To okres od kiedy uruchomiono połączenie cargo z Łodzi do Frankfurtu, Dusseldorfu i Wiednia.
Środa, 15 Lutego 2012
 
WROCŁAW STRACHOWICE: Blisko nowych połączeń  (Aktualności)
Madryt, Porto, Trapani, Piza, Wiedeń i Kopenhaga. Niewykluczone, że właśnie te kierunki pojawią się już niedługo w ofercie lotniska we Wrocławiu. Rozmowy w tej sprawie trwają.
Czwartek, 20 Stycznia 2011
 
TAP PORTUGAL: Sześć nowych tras  (Wiadomości zagraniczne)
Wiedeń, Ateny, Dusseldorf, Bordeaux, Manchester oraz Dubrownik to sześć nowych tras z Lizbony w ofercie linii lotniczych TAP Portugal. Wszystkie pojawią się w ofercie w sezonie letnim 2011.
Niedziela, 19 Grudnia 2010
 
AUSTRIAN AIRLINES: W planach loty do Bagdadu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Austrian Airlines planują uruchomienie lotów z Wiednia do Bagdadu. Wszystko zależy od pozytywnie zakończonej analizy bezpieczeństwa rejsów.
Czwartek, 15 Lipca 2010
 
AUSTRIAN AIRLINES: Optymalizacja rozkładu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Austrian optymalizują zimowy rozkład lotów. Oznacza to 300 dodatkowych rejsów przez Wiedeń oraz więcej połączeń z zachodniej do wschodniej Europy.
Środa, 07 Lipca 2010
 
JET AIR: Koniec lotów do Łodzi i Wiednia  (Aktualności)
Jet Air kończy loty do Łodzi i Wiednia. Z rozkładu wypada trasa Warszawa - Łódź - Wiedeń. Ostatni rejs odbędzie się w najbliższy piątek, 26 marca. Powód - małe zainteresowanie.
Wtorek, 23 Marca 2010
 
GERMANWINGS: Rozwój w Stuttgarcie i Kolonii  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Germanwings rozwijają swoje bazy w Stuttgarcie i Kolonii. Przewoźnik zwiększy częstotliwość na czterech kierunkach. Częściej będzie można latać do Barcelony, Wiednia, Pristiny i Zadaru.
Czwartek, 28 Stycznia 2010
 
JET AIR: Nowy rejs z Warszawy do Bydgoszczy  (Aktualności)
Linie lotnicze Jet Air uruchamiają nowy rejs na trasie z Warszawy do Bydgoszczy i z powrotem. Drugi rejs dziennie dostępny będzie już od 2 grudnia 2009 roku.
Poniedziałek, 30 Listopada 2009
 
SKY EUROPE: Linia ogłosiła bankructwo  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Sky Europe zbankrutowały - poinformowało Polskie Radio. Pasażerowie, którzy mieli odlecieć z Bratysławy, zostali zaskoczeni sytuacją. Kłopoty Sky Europe trwały od dłuższego czasu.
Wtorek, 01 Września 2009
 
WIZZ AIR: Zapraszamy pasażerów Sky Europe  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air proponują pomoc pasażerom innego niskokosztowego przewoźnika Sky Europe. Chodzi o podróżnych, którzy mieli rozpocząć swoje loty z Wiednia. Sky Europe zawiesiło tam działalność z powodu niezapłaconych wierzytelności.
Poniedziałek, 17 Sierpnia 2009
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Remont pasa = zmiana rozkładu  (Aktualności)
Łódzkie lotnisko rozpoczyna remont pasa startowego. Modernizacja ma rozpocząć się na początku maja. W związku z tym zmieni się rozkład niektórych lotów z i do Łodzi.
Czwartek, 30 Kwietnia 2009
 
JET AIR: Od dziś bilety łączone z Austrian  (Aktualności)
Linie lotnicze Jet Air rozpoczęły współpracę z Austrian Airlines. Od wtorku 28 kwietnia, od godzin popołudniowych, można kupować bilety łączone na trasy z Bydgoszczy i Łodzi przez Wiedeń do wielu miast na świecie - informuje Jet Air.
Wtorek, 28 Kwietnia 2009
 

powrót