Booking.com

Tagi
Tag: Wiedeń. Wyniki 1 - 20 spośród 22
Nowość - do Wiednia z lotniska w Modlinie  (Aktualności)
Z lotniska Warszawa Modlin będzie można polecieć bezpośrednio do Wiednia. Połączenie uruchamiają linie Laudamotion, które kontroluje irlandzki Ryanair. Loty do Wiednia rozpoczną się wiosną 2020 roku.
Czwartek, 24 Października 2019
 
Nowa linia. Z Krakowa do Wiednia za 9,99 euro.  (Aktualności)
Niecałe 10 euro za lot w jedną stronę. Nowa linia lotnicza wchodzi na polski rynek i uruchamia loty Kraków - Wiedeń. Pierwszy rejs Laudamotion jeszcze w październiku.
Czwartek, 04 Października 2018
 
Trzy nowe trasy Wizz Air z Polski  (Aktualności)
Wizz Air zapowiada trzy nowe połączenia z Polski. Jesienią ruszą loty do Austrii i na Ukrainę. Nowe rejsy będą dostępne z lotnisk w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.
Poniedziałek, 06 Sierpnia 2018
 
Z Krakowa do Wiednia bezpośrednio Laudamotion  (Aktualności)
Laudamotion uruchomi bezpośrednie loty Kraków - Wiedeń. Połączenie wystartuje w sezonie zimowym 2018/2019. To kolejna linia operująca na tej trasie.
Poniedziałek, 04 Czerwca 2018
 
Wizz Air będzie latać z Gdańska do Austrii  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi bezpośrednie połączenie pomiędzy Polską a Austrią. Loty z Gdańska do Wiednia startują wiosną 2018 r. Znamy już ceny biletów.
Wtorek, 09 Stycznia 2018
 
A380 Emirates będzie latał do Wiednia  (Wiadomości zagraniczne)
Od 1 lipca jedno z dwóch połączeń Wiedeń - Dubaj będzie obsługiwał największy samolot pasażerski świata - Airbus A380. Maszyna zabiera na pokład 519 pasażerów.
Wtorek, 15 Marca 2016
 
Kolejna pula biletów za 1 PLN + 1 PLN PolskiBus.com  (Aktualności)
Polski Bus otwiera nowy wiosenny kalendarz połączeń. Kolejna pula biletów za 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej trafia do sprzedaży. Przewoźnik uruchamia też nową linię do Wiednia i Brna. Więcej autobusów także w Mławie, Ostródzie, Elblągu, Płocki i Włocławku.
Poniedziałek, 14 Marca 2016
 
AUSTRIAN: Więcej lotów z Krakowa do Wiednia  (Aktualności)
Austrian Airlines wykorzystuje sytuację i zwiększy liczbę połączeń z Krakowa do Wiednia. Wcześniej LOT zapowiedział, że likwiduje rejsy pomiędzy tymi miastami. Lukę chce wypełnić linia z Austrii.
Piątek, 20 Grudnia 2013
 
AUSTRIAN AIRLINES: Od maja z Wiednia do Chicago  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Austrian Airlines uruchomią bezpośrednie połączenie z Wiednia do Chicago. Loty ruszają 17 maja 2013 roku. Połączenie będzie realizowane pięć razy w tygodniu.
Piątek, 09 Listopada 2012
 
LOT: Dreamliner najpierw polata po Europie, później poleci do USA  (Aktualności)
Przez miesiąc nowy Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT będzie realizował połączenia po Europie. W pierwszy rejs Dreramliner poleci 14 grudnia z Warszawy do Pragi. Loty po Europie zakończą się w połowie stycznia 2013 roku.
Wtorek, 18 Września 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Cargo powoli się rozwija  (Wiadomości z Polski)
Ponad 370 tys. kg ładunków odprawiono na lotnisku w Łodzi od sierpnia 2011 do stycznia 2012 roku. To okres od kiedy uruchomiono połączenie cargo z Łodzi do Frankfurtu, Dusseldorfu i Wiednia.
Środa, 15 Lutego 2012
 
WROCŁAW STRACHOWICE: Blisko nowych połączeń  (Aktualności)
Madryt, Porto, Trapani, Piza, Wiedeń i Kopenhaga. Niewykluczone, że właśnie te kierunki pojawią się już niedługo w ofercie lotniska we Wrocławiu. Rozmowy w tej sprawie trwają.
Czwartek, 20 Stycznia 2011
 
TAP PORTUGAL: Sześć nowych tras  (Wiadomości zagraniczne)
Wiedeń, Ateny, Dusseldorf, Bordeaux, Manchester oraz Dubrownik to sześć nowych tras z Lizbony w ofercie linii lotniczych TAP Portugal. Wszystkie pojawią się w ofercie w sezonie letnim 2011.
Niedziela, 19 Grudnia 2010
 
AUSTRIAN AIRLINES: W planach loty do Bagdadu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Austrian Airlines planują uruchomienie lotów z Wiednia do Bagdadu. Wszystko zależy od pozytywnie zakończonej analizy bezpieczeństwa rejsów.
Czwartek, 15 Lipca 2010
 
AUSTRIAN AIRLINES: Optymalizacja rozkładu  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Austrian optymalizują zimowy rozkład lotów. Oznacza to 300 dodatkowych rejsów przez Wiedeń oraz więcej połączeń z zachodniej do wschodniej Europy.
Środa, 07 Lipca 2010
 
JET AIR: Koniec lotów do Łodzi i Wiednia  (Aktualności)
Jet Air kończy loty do Łodzi i Wiednia. Z rozkładu wypada trasa Warszawa - Łódź - Wiedeń. Ostatni rejs odbędzie się w najbliższy piątek, 26 marca. Powód - małe zainteresowanie.
Wtorek, 23 Marca 2010
 
GERMANWINGS: Rozwój w Stuttgarcie i Kolonii  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Germanwings rozwijają swoje bazy w Stuttgarcie i Kolonii. Przewoźnik zwiększy częstotliwość na czterech kierunkach. Częściej będzie można latać do Barcelony, Wiednia, Pristiny i Zadaru.
Czwartek, 28 Stycznia 2010
 
JET AIR: Nowy rejs z Warszawy do Bydgoszczy  (Aktualności)
Linie lotnicze Jet Air uruchamiają nowy rejs na trasie z Warszawy do Bydgoszczy i z powrotem. Drugi rejs dziennie dostępny będzie już od 2 grudnia 2009 roku.
Poniedziałek, 30 Listopada 2009
 
SKY EUROPE: Linia ogłosiła bankructwo  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Sky Europe zbankrutowały - poinformowało Polskie Radio. Pasażerowie, którzy mieli odlecieć z Bratysławy, zostali zaskoczeni sytuacją. Kłopoty Sky Europe trwały od dłuższego czasu.
Wtorek, 01 Września 2009
 
WIZZ AIR: Zapraszamy pasażerów Sky Europe  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air proponują pomoc pasażerom innego niskokosztowego przewoźnika Sky Europe. Chodzi o podróżnych, którzy mieli rozpocząć swoje loty z Wiednia. Sky Europe zawiesiło tam działalność z powodu niezapłaconych wierzytelności.
Poniedziałek, 17 Sierpnia 2009
 


Strony: [1] 2 

powrót