Booking.com

Tagi
Tag: Wenecja. Wyniki 1 - 20 spośród 22
5-milionowy pasażer na lotnisku w Krakowie  (Aktualności)
Lotnisko w Krakowie jako pierwszy port regionalny w Polsce odprawił 5-milionowego pasażera w ciągu jednego roku. Jubileuszowym podróżnym była pani Joanna, która samolotem linii easyJet leciała do Wenecji.
Piątek, 10 Listopada 2017
 
HIT! Loty do Włoch w wakacje za 112 PLN w obie strony + Hotel  (Promocje)
Wakacje we Włoszech! Loty do Wenecji w atrakcyjnej cenie. Tydzień w Wenecji i okolicach w lipcu. Podróż z Wrocławia do Wenecji za 148 PLN w obie strony. Loty + hotel na w czerwcu.
Sobota, 17 Czerwca 2017
 
Tydzień w Wenecji. Loty w czerwcu za 183 PLN w obie strony. Wyloty z Krakowa  (Promocje)
Wakacje w Wenecji i okolicach. Loty z Polski w czerwcu za 183 PLN w obie strony. Włoskie wakacje w czerwcu za niewielką cenę + hotel. Wyloty z Krakowa.
Piątek, 05 Maja 2017
 
Loty do Wenecji. Z Wrocławia za 183 PLN w obie strony + hotel i transfer z lotniska  (Promocje)
Okazja. Loty do Wenecji za 183 PLN. Tyle zapłacisz za bilet w obie strony. Podróż na trasie Wrocław - Wenecja Treviso w czerwcu. Mamy też dla Ciebie oferty hoteli.
Poniedziałek, 27 Marca 2017
 
HIT! Majówka w Wenecji - loty 65 PLN  (Promocje)
Majówka w Wenecji. Lot tylko 130 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję 3-dniowego wypadu do miasta na wodzie. Cena bardzo atrakcyjna. Wylot w maju. Mamy też dla Was hotele w atrakcyjnych cenach.
Piątek, 03 Marca 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Gdańska i Krakowa  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne, nowe trasy z polskich lotnisk. Z Gdańska będzie można latać na kolejne lotnisko w Szwecji, a z Krakowa do Portugalii, Włoch, Francji i Grecji.
Czwartek, 15 Września 2016
 
Dwie nowe trasy Ryanair z Krakowa do Włoch  (Aktualności)
Ryanair uruchomi dwie nowe trasy z Krakowa do Włoch. W sezonie letnim 2017 r. pasażerowie będą mogli polecieć do Pescary i Wenecji Treviso. Ceny biletów zaczynają się od 89 złotych.
Środa, 17 Sierpnia 2016
 
easyJet uruchomi z Krakowa cztery nowe trasy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Krakowa. Połączenia będą dostępne już od listopada 2016 r. Pasażerowie będą mogli polecieć do Włoch, Anglii i Szwajcarii.
Środa, 13 Lipca 2016
 
Tanie loty - Wenecja z Wrocławia - 187 PLN  (Promocje)
Wakacje w Wenecji i okolicach. Lot tylko 187 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję 10-dniowego wypadu do miasta na wodzie. Cena bardzo atrakcyjna. Wylot w sierpniu. Mamy też dla Was hotele w atrakcyjnych cenach.
Czwartek, 09 Czerwca 2016
 
Tanie loty - Wenecja z Wrocławia - 148 PLN  (Promocje)
Długi weekend w Wenecji. Lot tylko 148 PLN w obie strony. Mamy dla Was propozycję kilkudniowego wypadu do miasta na wodzie. Cena bardzo atrakcyjna. Wylot w czerwcu. Mamy też dla Was hotele w atrakcyjnych cenach.
Wtorek, 10 Maja 2016
 
RYANAIR: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair'em będzie można polecieć z Gdańska na Maltę i z Wrocławia do Wenecji. Oba połączenia wystartują w sezonie letnim 2016. Linia utrzyma także istniejącą już trasę z Wrocławia na Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym będzie więcej rejsów na już istniejących połączeniach.
Środa, 23 Września 2015
 
LOT: Dwie nowe trasy do Azji i kilkanaście w Europie  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze stawiają na rozwój. Już w przyszłym roku uruchomią pięć nowych tras azjatyckich. Na razie jednak wiemy o trzech nowych kierunkach. W rozkładzie pojawią się też trzy nowe trasy w Europie i kilkanaście powracjących.
Poniedziałek, 22 Czerwca 2015
 
AIR ONE: Nie będzie lotów na trasie Warszawa - Mediolan  (Aktualności)
Linie lotnicze Air One rezygnują z połączenia Warszawa - Mediolan Malpensa. Ostatni rejs na tej trasie zaplanowano 8 stycznia 2013 roku. Przez dwa tygodnie nie będzie też rejsów z Warszawy do Wenecji.
Wtorek, 25 Grudnia 2012
 
EASYJET: Pięć nowych tras z Manchesteru  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Manchesteru. W tamtejszej bazie pojawi się też kolejny samolot brytyjskiego przewoźnika. Będzie to Airbus A319.
Piątek, 12 Października 2012
 
VOLOTEA: Pierwszy lot z Krakowa do Wenecji  (Aktualności)
Nowe tanie linie lotnicze Volotea rozpoczęły loty z Krakowa. Przewoźnik sprzedał już ponad 2 tys. miejsc na trasie Kraków - Wenecja. Połączenie obsługiwane jest trzy razy w tygodniu.
Środa, 25 Kwietnia 2012
 
VOLOTEA: Ruszyła sprzedaż biletów na loty z Krakowa do Wenecji  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Volotea rozpoczęły sprzedaż biletów na nowe połączenie Kraków - Wenecja. W systemie jest już dostępnych łącznie 14 tras nowego przewoźnika z lotniska Wenecja Marco Polo.
Piątek, 02 Marca 2012
 
VOLOTEA: Z Krakowa do Wenecji  (Aktualności)
Kraków zyskał kolejne regularne połączenie. Od 24 kwietnia linie lotnicze Volotea uruchomi loty do Wenecji. Rejsy na lotnisko Marco Polo zaplanowano dwa razy w tygodniu.
Czwartek, 23 Lutego 2012
 
AIR ONE: Dwie trasy z Warszawy do Włoch  (Aktualności)
Linie lotnicze Air One uruchomią dwa bezpośrednie połączenia z Warszawy. Samoloty włoskiego przewoźnika będą latać do Mediolanu oraz Wenecji. Oba połączenia wystartują w czerwcu 2012 roku.
Środa, 21 Grudnia 2011
 
EASYJET: Baza w Lizbonie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet otwierają swoją 23 bazę. Tym samym od sezonu letniego 2012 liczba tras oferowanych przez przewoźnika ze stolicy Portugalii wzrośnie z 16 do 21.
Czwartek, 27 Października 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót