Booking.com

Tagi
Tag: Warna. Wyniki 1 - 12 spośród 12
Nowy kierunek czarterowy z Łodzi  (Aktualności)
Warna w Bułgarii to nowa trasa na wakacje 2020 z Łodzi. Będzie to ósmy kierunek czarterowy dostępny dla pasażerów Portu Lotniczego im. W. Reymonta.
Czwartek, 06 Lutego 2020
 
LOT zapowiada więcej połączeń z Budapesztu  (Aktualności)
W sezonie letnim 2020 r. LOT rozszerzy swoja siatkę połączeń z Budapesztu wprowadzając nowe połączenia wakacyjne. Od czerwca 2020 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio ze stolicy Węgier do Dubrownika i Warny. Będzie też więcej lotów do Seulu.
Środa, 27 Listopada 2019
 
Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Rzeszowie  (Aktualności)
Z lotniska w Rzeszowie będzie można polecieć na Fuerteventurę. Loty na Wyspy Kanaryjskie to niejedyna nowość wśród czarterów na wakacje 2020.
Poniedziałek, 18 Listopada 2019
 
Nowy kierunek LOTu w Bułgarii  (Aktualności)
LOT uruchomi bezpośrednie loty z Polski do jednego z kurortów w Bułgarii. Loty nad Morze Czarne ruszą w czerwcu 2019 r. To 107. trasa w siatce polskiej linii.
Środa, 19 Grudnia 2018
 
Small Planet Airlines rozpoczęły sprzedaż biletów na loty z Katowic i Warszawy  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na swoich trasach. Dostępnych jest sześć kierunków. Wiemy już dokąd będzie można polecieć i jakie są ceny przelotów?
Czwartek, 14 Stycznia 2016
 
WARSZAWA MODLIN: Itaka uruchomi kierunki czarterowe  (Aktualności)
Port Lotniczy Warszawa Modlin podpisał z biurem podróży Itaka umowę o współpracy. Touroperator uruchomi osiem kierunków czarterowych z podwarszawskiego lotniska. Loty ruszą w czerwcu 2014 r.
Piątek, 15 Listopada 2013
 
BUŁGARIA: Wybuch na lotnisku w Burgas  (Wiadomości zagraniczne)
Na lotnisku w Burgas w Bułgarii doszło do eksplozji w autobusie, w którym byli turyści z Izraela. Kilka osób zginęło, a co najmniej 18 zostało rannych - poinformowało Polskie Radio.
Środa, 18 Lipca 2012
 
BUŁGARIA: Zimą nie polecisz do Warny  (Wiadomości zagraniczne)
Lotnisko w Warnie w Bułgarii będzie nieczynne w sezonie zimowym 2011/2012. Linie lotnicze są zmuszone do zawieszenia lotów, bądź korzystania z innych lotnisk.
Poniedziałek, 16 Maja 2011
 
MALEV W BARWACH RETRO  (Ciekawostki)
Węgierskie linie lotnicze Malev świętują 65-lecie istnienia. Z tej okazji jeden z samolotów pomalowano w barwach retro. To Bombardier Q400. Malowanie pochodzi z lat 60 ubiegłego wieku.
Środa, 09 Lutego 2011
 
NORWEGIAN: Koniec lotów z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian likwidują bazę w Warszawie. Z rozkładu znikają loty na południe Europy. Przewoźnik będzie oferował jedynie loty do Skandynawii.
Piątek, 21 Maja 2010
 
NORWEGIAN: Majorka wystartowała  (Aktualności)
Norwegian uruchomił bezpośrednie połączenie z Warszawy na Majorkę. Tym samym Palma de Mallorca stała się trzecim miastem w Hiszpanii, obok Malagi i Alicante, do którego można polecieć samolotem Norwegian.
Środa, 31 Marca 2010
 
WIZZ AIR: Dzieci lecą za darmo, więcej rejsów do Londynu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadziły promocję, w której bilety dla dzieci są za darmo. Oferta ważna jest do 26 marca. Przewoźnik zwiększył też częstotliwość lotów z Warszawy do Londynu.
Piątek, 22 Maja 2009
 

powrót