Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Turyn. Wyniki 1 - 8 spośród 8
Jeszcze więcej tras i samolotów Wizz Air w Krakowie. Będzie też nowa trasa z Gdańska  (Aktualności)
Trzeci samolot i sześć dodatkowych tras pojawi się w ofercie Wizz Air z Krakowa. Linia uruchomi też jedno nowe połączenie z Gdańska. Przewoźnik prowadzi też rekrutację kandydatów do bazy w Krakowie.
Czwartek, 21 Marca 2019
 
Z Krakowa można polecieć do Turynu  (Aktualności)
Linie lotnicze Blue Air będą latać z Krakowa do Turynu. Loty ruszają w grudniu 2018 roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu.
Piątek, 14 Września 2018
 
LOT uruchomi rejsy do Turynu z dwóch polskich miast  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią sezonowe połączenie z Warszawy i Katowic do Turynu. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do miłośników nart i snowboardu. Loty ruszają w grudniu 2018 r.
Wtorek, 29 Maja 2018
 
HIT! Mediolan, Rzym od 376 zł., Tokio od 1390 zł., Sao Paulo, Rio de Janeiro, Buenos Aires od 1493 zł.  (Promocje)
Ale ceny! Tak tanio tylko w specjalnej ofercie do 6 marca 2015 r. Nie trać czasu i rezerwuj tanie loty z Krakowa i Warszawy do Mediolanu, Rzymu, Tokio, Sao Paulo, Rio de Janeiro i Buenos Aires.
Poniedziałek, 02 Marca 2015
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Warszawy i to ile!  (Aktualności)
Aż osiem nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Wizz Air z Warszawy. Przewoźnik rozwija bazę na Lotnisku Chopina. Baza będzie składała się już z pięciu samolotów Airbus A320. Pierwsze nowe trasy ruszają już w styczniu 2015 r.
Środa, 06 Sierpnia 2014
 
KLM: Letnie nowości - Bilbao, Turyn i Zagrzeb  (Wiadomości zagraniczne)
Holenderski przewoźnik rozszerza swoją siatkę połączeń na Półwyspie Iberyjskim, Apenińskim i na Bałkanach. Samoloty KLM będą latać do Bilbao w Hiszpanii, Turynu we Włoszech oraz do Zagrzebia w Chorwacji.
Czwartek, 27 Lutego 2014
 
WROCŁAW: Zimą polecisz do Turynu, na Teneryfę i... Kubę  (Aktualności)
Czas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Biura podróży Itaka i Neckermann ogłosiły już połączenia czarterowe z Wrocławiu. Są dwie nowości - Turyn we Włoszech i Teneryfa na Wyspach Kanaryjskich.
Piątek, 30 Sierpnia 2013
 
LOT: A jednak będą loty z Katowic do Monachium i Turynu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT będą kontynuować rejsy na trasach z Katowic do Monachium i Turynu. Wcześniej pojawiały się informacje o zakończeniu lotów.
Wtorek, 22 Lutego 2011
 

powrót