Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Turku. Wyniki 1 - 10 spośród 10
Wizz Air uruchomił bazę w Krakowie  (Aktualności)
8 maja 2019 r. Wizz Air oficjalnie uruchomił swoją bazę operacyjną na lotnisku w Krakowie. Pierwszy lot z nowej bazy przewoźnik wykonał do Turku w Finlandii. Łącznie Wizz Air będzie oferował pasażerom w Krakowie 18 połączeń.
Czwartek, 09 Maja 2019
 
Kraków - nowa baza Wizz Air w Polsce  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi nową bazę w Polsce. Samoloty rozpocznie loty z Krakowa. W Balicach stacjonować będą dwa samoloty Airbus A321. Pierwszy pojawi się w maju 2019 r., drugi w…
Środa, 21 Listopada 2018
 
HIT! Loty do Turku z Gdańska od 118 PLN w obie strony  (Promocje)
Loty do Turku od 39 PLN. W marcu możesz lecieć zwiedzać Finlandię. Mamy dla Ciebie propozycję lotów od 118 PLN za lot w obie strony. Tani lot + tanie hotele tylko u nas. Sprawdź.
Poniedziałek, 22 Lutego 2016
 
WIZZ AIR: Tanie loty dla pasażerów Eurolot  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air chcą przejąć pasażerów Eurolot i zwiększają ilość lotów na trasach na których od 1 kwietnia nie będzie latał Eurolot. Częstoliwość zostanie zwiększona na pięciu połączeniach Wizz Air.
Wtorek, 10 Lutego 2015
 
WIZZ AIR: A jednak nie będzie Bristolu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wycofały się z uruchomienia połączenia na trasie Warszawa - Bristol. Tak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy miały wystartować we wrześniu.
Piątek, 21 Maja 2010
 
WIZZ AIR: Rozwój bazy w Budapeszcie  (Wiadomości zagraniczne)
Czwarty samolot pojawi się w bazie Wizz Air w Budapeszcie. To oznacza zwiększenie częstotliwości na już istniejących trasach i dodanie nowych połączeń.
Piątek, 23 Kwietnia 2010
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Tampere  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią drugie połączenie z Gdańska do Finlandii. Od 11 czerwca linia rozpocznie rejsy do Tampere.
Środa, 24 Marca 2010
 
WIZZ AIR: Nowa trasa Katowice - Dusseldorf  (Aktualności)
Wizz Air zapowiedział uruchomienie nowego połączenia. Od 13 czerwca 2010 roku przewoźnik rozpocznie loty z Katowic do Dusseldorfu Weeze. To już druga trasa ogłaszana przez Wizz Air w tym miesiącu.
Czwartek, 21 Stycznia 2010
 
WIZZ AIR: Nowa trasa Warszawa - Turku  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie w kwietniu połączenia z Warszawy do Turku. To drugie miasto w Polsce, które będzie miało bezpośrednie loty do tego miasta w Finlandii.
Poniedziałek, 18 Stycznia 2010
 
JET AIR: Z Gdańska do Turku  (Aktualności)
Linie lotnicze Jet Air przygotowują się do uruchomienia połączenia z Gdańska do Turku w Finlandii. Rejsy rozpoczną się 17 sierpnia. A wszystko dzięki temu, że Jet Air będzie wykonywał loty dla Wingo Xprs. 
Czwartek, 06 Sierpnia 2009
 

powrót