Booking.com

Tagi
Tag: Trondheim. Wyniki 1 - 5 spośród 5
Osiem nowych tras Norwegian z Polski  (Aktualności)
Norwegian ponownie stawia na Polskę. Linia zapowiada, że wiosną 2020 roku uruchomi kilka nowych tras z Gdańska, Wrocławia, Poznania i Szczecina. Pasażerowie będą mieli większy wybór połączeń do Skandynawii.
Poniedziałek, 11 Listopada 2019
 
Tanie loty - Trondheim za 78 PLN  (Promocje)
Krótki wypad do Trondheim w Norwegii. Lot w obie strony za 78 PLN. Masz ochotę sprawdzić jak naprawdę wygląda krótki dzień? To okazja jest ku temu dobra, bo podczas zimowego przesilenia słońce świeci tylko przez ok. 4 godziny. Trondheim to także najdalej położone na północ miasto z komunikacją tramwajową.
Sobota, 29 Października 2016
 
WIZZ AIR: Kolejne, nowe trasy z Polski  (Aktualności)
Cztery nowe trasy z Katowic i Warszawy zapowiedziały tanie linie lotnicze Wizz Air. Będzie też można częściej latać na trasach z Gdańska. To kolejne nowości zapowiedziane na przyszły rok.
Piątek, 19 Grudnia 2014
 
NORWEGIAN: Wiosną ruszy trasa Kraków - Trondheim  (Aktualności)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie lotów na trasie Kraków - Trondheim. To jedna z 12. nowych tras ogłoszonych przez skandynawskiego przewoźnika.
Czwartek, 18 Października 2012
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Trondheim i Haugesund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwa nowe połączenia z Gdańska. Od 1 kwietnia 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty do Haugesund i Trondheim w Norwegii. Częściej będzie też można latać do Oslo Torp.
Środa, 30 Listopada 2011
 

powrót