Booking.com

Tagi
Tag: Travel Service. Wyniki 1 - 20 spośród 28
Smartwings zapowiada 13. tras z Polski na sezon letni 2018  (Aktualności)
Smartwings uruchomi 13. tras z Katowic i Warszawy. Firma zapowiada, że będą to połączenia regularne wykonywane przez dobrze znaną w Polsce, czarterową linię Travel Service. Pasażerowie będą mogli polecieć do Grecji, Chorwacji, Bułgarii i Izraela.
Czwartek, 12 Października 2017
 
Największe samoloty w Warszawie [FOTO]  (Aktualności)
Linie lotnicze coraz częściej latają coraz większymi samolotami z Lotniska Chopina w Warszawie. I mimo, że w stolicy nadal nie ląduje regularnie największy samolot pasażerski świata, to pozostaje tylko kwestią czas kiedy w Warszawie w rozkładzie któregoś z przewoźników pojawi się Airbus A380.
Niedziela, 25 Grudnia 2016
 
Airbus A330 Travel Service w bazie w Warszawie  (Wiadomości z Polski)
Airbus A330 ma bazę na Lotnisku Chopina w Warszawie. Samolot w barwach czarterowej linii lotniczej Travel Service będzie wykonywał rejsy czarterowe na trasach międzykontynentalnych. Wiemy gdzie polecą nim pasażerowie biura podróży Itaka.
Wtorek, 01 Listopada 2016
 
SMARTWINGS: Latem z Warszawy do Malagi  (Aktualności)
Linie lotnicze Smartwings rozpoczęły sprzedaż biletów na trasie Warszawa - Malaga. Na południe Hiszpanii będą latać w sezonie letnim od czerwca do końca września. Czeski przewoźnik będzie latał tam dwa razy w tygodniu.
Środa, 08 Kwietnia 2015
 
SMARTWINGS: Wyspy Kanaryjskie z Warszawy  (Aktualności)
Coraz więcej linii lotniczych chce wozić polskich pasażerów na Wyspy Kanaryjskie. Po Norwegianie i Ryanairze bilety na tych trasach zaczęły sprzedawać czeskie linie Smartwings należące do grupy Travel Service.
Środa, 05 Listopada 2014
 
LUBLIN: Ponad 6 tys. osób skorzystało z czarterów  (Wiadomości z Polski)
6 310 pasażerów skorzystało z wakacyjnych lotów czarterowych z Portu Lotniczego Lublin. Sześciu touroperatorów oferowało rejsy do dwóch krajów - Bułgarii i Turcji.
Środa, 02 Października 2013
 
BOEING: Trzy 737 MAX 8 dla Travel Service  (Wiadomości zagraniczne)
Linie Travel Service zamówiły trzy samoloty Boeing 737 MAX 8. Czeski czarterowy przewoźnik, mający swoje bazy również w Polsce, zapłaci za maszyny ok. 300 mln USD.
Środa, 07 Sierpnia 2013
 
Lotnisko Katowice wznowiło normalną pracę. Samolot nie blokuje pasa.  (Aktualności)
Port Lotniczy Katowice został ponownie otwarty dla samolotów. We wtorek wieczorem podczas lądowania Boeing 737-800 zjechał z pasa i zablokował drogę startową. Maszynę udało się już odholować.
Środa, 13 Marca 2013
 
W Katowicach samolot zjechał z drogi startowej  (Aktualności)
Samolot linii Travel Service wyjechał poza pas startowy na lotnisku Katowice. Maszyna leciała z Sharm El Sheikh. Nikomu z pasażerów, ani członków załogi nic się nie stało.
Wtorek, 12 Marca 2013
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Skrzydła sukcesu przyznane  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko Chopina przyznało "Skrzydła sukcesu". To wyróżenia dla linii lotniczych, touroperatorów i firm współpracujących z warszawskim portem. Statuetki wręczono w dziewięciu kategoriach.
Piątek, 25 Stycznia 2013
 
POLSKA: Jest praca w liniach lotniczych  (Wiadomości z Polski)
Ostatnie dni przyniosły kilka nowych ofert pracy w liniach lotniczych. Rekrutację prowadzą m.in. Emirates, Enter Air, Wizz Air i Travel Service. Głównie poszukiwany jest personel pokładowy.
Czwartek, 17 Stycznia 2013
 
WARSZAWA MODLIN: Pierwszy lot czarterowy  (Aktualności)
Lotnisko Warszawa Modlin przyjmie pierwszy samolot czarterowy. W nocy z poniedziałku na wtorek w Modlinie wyląduje maszyna linii Travel Service z Fuerteventury.
Poniedziałek, 13 Sierpnia 2012
 
KATOWICE: Madera - nowe połączenie czarterowe  (Aktualności)
Madera to kolejny nowy kierunek czarterowy w ofercie lotniska Katowice. Wakacyjne połączenie na portugalską wyspę uruchomiło Biuro Podróży Itaka. Loty realizuje linia Travel Service.
Wtorek, 19 Czerwca 2012
 
TRAVEL SERVICE POLSKA: Linia otrzymała polską koncesję  (Aktualności)
Linie lotnicze Travel Service Polska są już koncesjonowanym przewoźnikiem lotniczym w Polsce. Decyzję w tej sprawie wydał Urząd Lotnictwa Cywilnego. Travel Service Polska to spółka należąca do Travel Service z Czech.
Czwartek, 10 Maja 2012
 
TRAVEL SERVICE: Praca dla personelu pokładowego  (Aktualności)
Linie lotnicze Travel Service oferują pracę dla personelu pokładowego do dwóch baz w Polsce. Poszukiwani są kandydaci zarówno z doświadczeniem jak i bez. Oferty pracy dotyczą baz w Katowicach i Warszawie.
Czwartek, 19 Stycznia 2012
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Zimą do Sharm El Sheikh  (Aktualności)
Z Łodzi będzie można latać w sezonie zimowym do Sharm El Sheikh. Rejsy czarterowe uruchomi biuro podróży Itaka. Pierwszy lot odbędzie się 7 lutego 2012 roku.
Poniedziałek, 14 Listopada 2011
 
KATOWICE PYRZOWICE: Nowy kierunek - Oujda  (Aktualności)
Oujda w Maroku to nowy kierunek dostępny z lotniska w Katowicach. Loty czarterowe do tego miasta uruchamia w czerwcu biuro podróży Itaka. To drugie miasto w Maroku w ofercie śląskiego portu.
Piątek, 25 Lutego 2011
 
ULC: LOT dominuje na polskim rynku  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT przewiozły 29% pasażerów z polskich lotnisk. To najlepszy wynik. Linia jest najlepsza zarówno w ruchu regularnym jak i czarterowym.
Poniedziałek, 07 Lutego 2011
 
KATOWICE PYRZOWICE: Nagrody za 2010 rok  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko w Katowicach przyznało nagrody dla linii lotniczych i biur podróży za współpracę w 2010 roku. Uhonorowano trzech touroperatorów i sześciu przewoźników lotniczych.
Środa, 19 Stycznia 2011
 
WARSZAWA OKĘCIE: Podsumowanie czarterów  (Aktualności)
O 6,7% wzrosła liczba pasażerów lotów czarterowych w Warszawie. Najchętniej na urlop latem 2010 roku lataliśmy do Antalyi w Turcji. Od 28 marca do 30 października Okęcie odprawiło 1 099 756 pasażerów czarterów.
Czwartek, 16 Grudnia 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót