Booking.com

Tagi
Tag: Sztokholm. Wyniki 1 - 20 spośród 20
Osiem nowych tras Norwegian z Polski  (Aktualności)
Norwegian ponownie stawia na Polskę. Linia zapowiada, że wiosną 2020 roku uruchomi kilka nowych tras z Gdańska, Wrocławia, Poznania i Szczecina. Pasażerowie będą mieli większy wybór połączeń do Skandynawii.
Poniedziałek, 11 Listopada 2019
 
Drugi samolot w bazie Ryanair w Poznaniu  (Aktualności)
Ryanair będzie miał drugi samolot w bazie w Poznaniu. To pozwoli na uruchomienie nowych tras w sezonie zimowym 2019/2020 i zwiększenie możliwości przewozowych o 15 procent.
Czwartek, 04 Kwietnia 2019
 
Londyn najpopularniejszym kierunkiem z Gdańska  (Aktualności)
Już nie Warszawa, a Londyn jest kierunkiem najczęściej wybieranym przez pasażerów podróżujących z lotniska w Gdańsku. W pierwszej dziesiątce znalazły się cztery kierunki skandynawskie.
Środa, 23 Stycznia 2019
 
Wizz Air uruchomi nową trasę ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air będzie latał ze Szczecina do Sztokholmu Skavsty. Nowe połączenie wystartuje jeszcze wiosną 2018 r. Ceny biletów zaczynają się od 39 PLN w jedną stronę.
Środa, 21 Lutego 2018
 
Weekend w Szwecji. Loty z Polski do Sztokholmu tylko za 18 PLN w obie strony.  (Promocje)
Weekend w Szwecji. Bilety na loty do Sztokholmu w cenie biletu do kina. Co wolisz? Kino czy Sztokholm? Odpowiedź jest chyba jasna. My wybieramy Sztokholm. Loty do Sztokholmu i z powrotem za 18 PLN!!!
Czwartek, 23 Marca 2017
 
Nowe trasy SAS z Gdańska i Krakowa  (Aktualności)
Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchomią dwie nowe trasy z Polski. Jedną do Norwegii, drugą do Szwecji. Loty startują wiosną 2017 r. Łącznie SAS zapowiedział uruchomienie 15 nowych połączeń w przyszłym sezonie letnim.
Wtorek, 11 Października 2016
 
OKAZJA! Loty do Sztokholmu - 12 PLN  (Promocje)
Tylko 12 złotych za lot z Gdańska do Sztokholmu. To tyle samo ile kosztuje dobra kawa w sieciowej kawiarni. Niesamowicie niska cena biletów na podróże jeszcze w październiku 2016 r. Propozycja kilkudniowego wypadu za naprawdę niewielką cenę. W obie strony zapłacisz...
Poniedziałek, 03 Października 2016
 
Trzy nowe trasy Ryanair z Gdańska  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią trzy nowe połączenia z Gdańska. Już jesienią 2016 r. pasażerowie zyskają tanie loty do Belfastu, Mediolanu i Newcastle. Przewoźnik rozwinie też swoją bazę, bo na lotnisku zacznie stacjonować drugi samolot w barwach Ryanair.
Środa, 27 Kwietnia 2016
 
Tylko dziś - zniżka na wszystkie loty do Szwecji  (Promocje)
Bilety do Szwecji tańsze o 15%. Tylko dziś. Ryanair przygotował jednodniową promocję. Wielka szwedzka wyprzedaż obejmuje podróże w maju na wszystkich trasach z i do Szwecji.
Wtorek, 12 Kwietnia 2016
 
Ryanair będzie latał z Gdańska do Sztokholmu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią nowe loty z Gdańska do Sztokholmu Skavsta. Połączenie ruszy jeszcze w sezonie letnim 2016. Irlandzki przewoźnik będzie drugą linią latającą na tej trasie. Bilety są już w sprzedaży. Ceny zaczynają się od...
Wtorek, 23 Lutego 2016
 
OKAZJA! Loty do Sztokholmu od 19 złotych  (Promocje)
Mikołajki w Sztokholmie. Lot tylko 38 złotych w obie strony. Zaplanuj weekendowy wypad do stolicy Szwecji. Poczuj przedświąteczną atmosferę w Skandynawii. Nie czekaj - rezerwuj już dziś!
Środa, 25 Listopada 2015
 
SAS: Nowe połączenie z Gdańska do Sztokholmu  (Aktualności)
W marcu 2016 roku ruszy nowe połączenie z Gdańska do Sztokholmu. Będzie to kolejna, bezpośrednia trasa pomiędzy Polską a Skandynawią. To już trzecia trasa SAS z Gdańska. Dwie pozostałe to Kopenhaga i Oslo.
Środa, 14 Października 2015
 
LUBLIN: Pierwszy lot Wizz Air do Sztokholmu  (Aktualności)
Wizz Air rozpoczął loty na trasie Lublin - Sztokholm. Jak to zwykle bywa na pasażerów inauguracyjnego rejsu czekały niespodzianki. To przedsmak bazy Wizz Air, która na lotnisku w Lublinie zostanie otwarta już we wrześniu 2015 r.
Niedziela, 24 Maja 2015
 
ALE OKAZJA! Loty do Sztokholmu za 25 zł. [RYANAIR]  (Promocje)
Super tanie bilety lotnicze do Sztokholmu. Znaleźliśmy przelot za 25 PLN w jedną stronę. Podróż w obie to wydatek zaledwie 50 PLN. Gdzie jeszcze można polecieć za taką niską cenę? KUP BILET RYANAIR
Wtorek, 08 Lipca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej samolotów i lotów z Gdańska. Nowość - Malta  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają się w Gdańsku. Przewoźnik powiększy bazę do pięciu samolotów, uruchomi zupełnie nowe połączenie - na Maltę oraz zwiększy częstotliwość na niektórych trasach.
Wtorek, 22 Kwietnia 2014
 
NORWEGIAN: Baza w Helsinkach  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Norwegian uruchomią bazę w Helsinkach. Z lotniska Vantaa będzie można polecieć m.in. na dwóch trasach krajowych i 11 międzynarodowych.
Środa, 06 Października 2010
 
NORWEGIAN: Osiem nowych połączeń  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Norwegian uruchomią osiem nowych tras. Większość połączeń prowadzić będzie ze Skandynawii do miast położonych nad Morzem Śródziemnym.
Czwartek, 15 Października 2009
 
NORWEGIAN: Ekspansja ale nie w Polsce  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Norwegian ekspansją nazywają uruchamianie nowych tras ze Skandynawii. W sumie z Kopenhagi, Sztokholmu i Trondheim jesienią uruchomionych zostanie osiem nowych połączeń - żadne do Polski.
Poniedziałek, 07 Września 2009
 
NORWEGIAN: Pasażer numer 444 444  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian obsłużyły w Krakowie 444 444 pasażerów. Jubileuszowy podróżny przyleciał do Balic z Kopenhagi. Pasażer "o sześciu czwórkach" otrzymał nagrody i upominki.
Czwartek, 02 Lipca 2009
 
SAS: Karty pokładowe w telefonie  (Wiadomości zagraniczne)
Skandynawskie linie lotnicze SAS wprowadziły karty pokładowe przesyłane na telefony komórkowe. Na razie usługa jest testowana i obejmuje jedynie kilka lotnisk. Wśród nich nie ma żadnego w Polsce.
Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009
 

powrót