Booking.com

Tagi
Tag: Sztokholm Skavsta. Wyniki 1 - 15 spośród 15
Wizz Air uruchomi nową trasę ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air będzie latał ze Szczecina do Sztokholmu Skavsty. Nowe połączenie wystartuje jeszcze wiosną 2018 r. Ceny biletów zaczynają się od 39 PLN w jedną stronę.
Środa, 21 Lutego 2018
 
OKAZJA! Loty do Sztokholmu - 12 PLN  (Promocje)
Tylko 12 złotych za lot z Gdańska do Sztokholmu. To tyle samo ile kosztuje dobra kawa w sieciowej kawiarni. Niesamowicie niska cena biletów na podróże jeszcze w październiku 2016 r. Propozycja kilkudniowego wypadu za naprawdę niewielką cenę. W obie strony zapłacisz...
Poniedziałek, 03 Października 2016
 
WIZZ AIR: Nowa baza w Lublinie i nowe trasy z Poznania i Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air otwierają 21. bazę operacyjną. Od września w Lublinie będzie stacjonował jeden Airbus A320, a w rozkładzie pojawią się trzy nowych tras. Przewoźnik uruchomi też nowe połączenia z Poznania i Wrocławia.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy z Modlina  (Aktualności)
Ryanair uruchomi osiem nowych tras z lotniska Warszawa Modlin. Jeszcze w tym roku przewoźnik rozpocznie loty do Brukseli Charleroi, Londynu Stansted, Dublina, Mediolanu Bergamo, Oslo Rygge, Rzymu Ciampino i Sztokholmu Skavsta.
Środa, 08 Lutego 2012
 
WIZZ AIR: A jednak koniec Łódź-Sztokholm  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air definitywnie kończą loty na trasie Łódź - Sztokholm Skavsta. Jeszcze parę dni temu przewoźnik zamierzał jedynie zrobić miesięczną przerwę w rejsach.
Wtorek, 15 Lutego 2011
 
WIZZ AIR: Kolejne cięcia - Łódź i Katowice  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadzają kolejne cięcia w lotach. Z Katowic nie będzie już lotów do Brukseli Charleroi. Łódź na razie na miesiąc traci połączenie ze Sztokholmem Skavsta.
Sobota, 12 Lutego 2011
 
RYANAIR: 17 tras z Grecji  (Wiadomości zagraniczne)
17 nowych tras uruchomią tanie linie lotnicze Ryanair z trzech greckich lotnisk. Połączenia z Salonik, Kos i Rodos ruszą w kwietniu 2011 roku. Niestety żadna z nowych tras nie prowadzi do Polski.
Piątek, 04 Lutego 2011
 
POZNAŃ ŁAWICA: Pasażer wstrzymał samolot  (Wiadomości z Polski)
Z trzygodzinnym opóźnieniem odleciał we wtorek, 18 stycznia samolot linii Wizz Air z Poznania do Sztokholmu Skavsta. Powodem zamieszania był awanturujący się pasażer. Podróżny groził też, że na pokładzie znajduje się ładunek wybuchowy.
Środa, 19 Stycznia 2011
 
WIZZ AIR: Pierwszy lot z Łodzi do Sztokholmu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zainaugurowały loty na trasie z Łodzi do Sztokholmu Skavsta. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty.
Sobota, 18 Grudnia 2010
 
RYANAIR: Witamy w Estonii  (Wiadomości zagraniczne)
Ryanair rozpoczyna loty z Tallina w Estonii. Tania linia uruchomi łącznie siedem tras. Pierwszych pięć w połowie grudnia, kolejne w styczniu.
Czwartek, 30 Września 2010
 
KRAKÓW BALICE: Mgła odwołuje loty  (Aktualności)
Mgła daje się we znaki pilotom i pasażerom samolotów. Od rana we wtorek nie lądują i nie startują z Krakowa żadne samoloty. Maszyny są kierowane do pobliskich Katowic.
Wtorek, 07 Września 2010
 
WIZZ AIR: Baza w Belgradzie  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze uruchomią w kwietniu 2011 roku bazę w Belgradzie. Jednocześnie przewoźnik uruchomi ze stolicy Serbii pięć tras. Żadna z nich nie będzie jednak prowadziła do Polski.
Czwartek, 02 Września 2010
 
WIZZ AIR: Z Łodzi do Sztokholmu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają drugie połączenie z Łodzi. Od 18 grudnia będzie można polecieć do Sztokholmu Skavsta. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu.
Środa, 25 Sierpnia 2010
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Dokąd będzie nowe połączenie?  (Aktualności)
W środę dowiemy się jakie nowe połączenie zyska Port Lotniczy w Łodzi. Wszystko będzie jasne po południu, po konferencji prasowej przedstawiciela Ryanair i lotniska.
Wtorek, 10 Sierpnia 2010
 
WIZZ AIR: Z Poznania na Skavsta, a nie na Vasteras  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air zmieniają lotnisko docelowe na trasie Poznań - Sztokholm. Zamiast na lotnisko Vasteras samoloty węgierskiego przewoźnika będą ponownie latać do portu Skavsta.
Wtorek, 07 Lipca 2009
 

powrót