Booking.com

Tagi
Tag: Szczecin Goleniów. Wyniki 1 - 20 spośród 97
OKAZJA! Weekend w Oslo. Loty do Oslo - 38 PLN  (Promocje)
Weekendowy wypad do Oslo. Za lot w obie strony zapłacisz jedynie 38 PLN. To nie żart, to prawda. Mamy propozycję dla tych, którzy początek marca chcą spędzić w stolicy Norwegii i najbliższych okolicach. Wyloty z...
Wtorek, 01 Marca 2016
 
LOT: Więcej rejsów w Polsce i Europie  (Aktualności)
LOT zwiększy częstotliwość rejsów na niektórych trasach w Polsce i Europie. To kolejny element rozwoju przewoźnika zapowiadany od 2016 r. LOT częściej będzie latał m.in. do Krakowa, Gdańska i Szczecina. Gdzie jeszcze?
Wtorek, 29 Września 2015
 
HIT! Loty do Oslo od 19 PLN - tylko dziś  (Promocje)
HIT! Promocja lotów do Oslo. Bilety już od 19 PLN w jedną stronę. Taka okazja tylko dziś. Sprawdź ofertę i leć cieszyć się Norwegią. Nie musisz czekać z podróżą. Tanie loty do Oslo dostępne są już nawet 5 czerwca.
Poniedziałek, 25 Maja 2015
 
CZARTERY: Wakacje ze swojego lotniska  (Aktualności)
Podróż na wakacje nie musi być długa. Oferta lotów czarterowych z polskich lotnisk regionalnych jest coraz bogatsza. W sezonie letnim 2015 najłatwiej będzie dolecieć do Grecji. A co z popularną Turcją i gorącym Egiptem?
Środa, 20 Maja 2015
 
LATAJZNAMI.PL: Letni rozkład, dużo nowych tras z lotnisk w Polsce  (Aktualności)
Lato 2015 - nowy rozkład w lotnictwie startuje już 29 marca 2015 r. Linie lotnicze uruchomią ponad 60. tras, zarówno nowych jak i sezonowych. Najwięcej rejsów zyska Kraków. Z rozkładu znikają rejsy linii Eurolot, która kończy działalność.
Sobota, 28 Marca 2015
 
LOT niczym tania linia. Do Krakowa, Gdańska czy Wrocławia za 60 PLN  (Promocje)
Podróże LOT-em po Polsce mogą być jeszcze tańsze. Na rejsach krajowych LOT wprowadził taryfę Economy Simple, to najprostsza taryfa pozwalającą podróżować z bagażem podręcznym nawet za 60 PLN.
Środa, 11 Marca 2015
 
OKAZJA! - Londyn za 59 PLN + tani hotel  (Promocje)
Po Europie można tanio podróżować. Dziś mamy dla Was tanie loty do Londynu. Tylko 59 złotych za lot. Do stolicy Wielkiej Brytanii proponujemy Wam wybrać się w kwietniu. Zaplanujcie z nami przedłużony weekend w połowie kwietnia nad Tamizą.
Piątek, 20 Lutego 2015
 
WIZZ AIR: Trzy nowe trasy z Gdańska, jedna ze Szczecina  (Aktualności)
Wizz Air rozwija się nad polskim morzem. W czerwcu uruchomi cztery nowe trasy, jedną ze Szczecina i trzy z Gdańska. Na lotnisku im. Lecha Wałęsy będzie bazowało łącznie sześć samolotów, o jeden więcej niż obecnie.
Czwartek, 15 Stycznia 2015
 
RYANAIR: Nowa trasa ze Szczecina do Oslo  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nową trasę ze Szczecina. Wiosną startuje połączenie do Oslo Rygge. To już trzecie lotnisko obsługiwane przez port Szczecin Goleniów. Łącznie do stolicy Norwegii będą latać trzy linie.
Czwartek, 11 Grudnia 2014
 
ALE CENA - Loty po Polsce od 119 PLN  (Promocje)
Podróże do największych miast w Polsce już za 119 PLN. W cenie możesz przewieźć również bagaż.LOTY PO POLSCE OD 119 PLN
Poniedziałek, 27 Października 2014
 
WIZZ AIR: 6 nowych tras z 5 lotnisk w Polsce  (Aktualności)
Wysyp nowych połączeń Wizz Air. Sześć zupełnie nowych tras pojawi się na pięciu polskich lotniskach. Z Katowic i Poznania będzie można polecieć do Glasgow, z Warszawy do Bergen, ze Szczecina do Londynu, z Gdańska do Groningen, a z Katowic do Maastricht.
Czwartek, 10 Lipca 2014
 
LATO CZAS ZACZĄĆ - NOWOŚCI W ROZKŁADZIE LOTÓW  (Aktualności)
Linie lotnicze rozpoczynają sezon wiosenno-letni. To oznacza nowy rozkład lotów, a co za tym idzie więcej połączeń. W Polsce przewoźnicy zaproponowali kilka ciekawych nowości.
Sobota, 29 Marca 2014
 
WELCOME AS: Już na 7. lotniskach  (Wiadomości z Polski)
Spółka handlingowa Welcom Airport Services jest już w siedmiu miastach w Polsce. Ostatnio do sieci dołączyły firmy z Gdańska, Poznania oraz Szczecina.
Wtorek, 05 Listopada 2013
 
RYANAIR: Wiosenne powroty. Które trasy wrócą do rozkładu?  (Aktualności)
Ryanair wraca na niektóre likwidowane trasy z Polski. Od sezonu wiosenno-letniego samoloty irlandzkiej linii znów będą obsługiwać połączenia, które zostały zawieszone na sezon zimowy.
Poniedziałek, 04 Listopada 2013
 
Sezon zimowy na start - lotów mniej niż latem  (Aktualności)
W lotnictwie rozpoczął się sezon zimowy. Linie zmieniają rozkład i tną połączenia. Polskie lotniska stracą łącznie 86. tras, najwięcej Kraków i Warszawa. Zyski będą skromne, bo to tylko 10. nowych połączeń w całym kraju.
Niedziela, 27 Października 2013
 
WIZZ AIR: Będą cięcia w zimowym rozkładzie. Zobacz gdzie nie polecisz.  (Aktualności)
Wizz Air zawiesza loty na niektórych trasach z Polski w sezonie zimowym 2013/2014. Cięcia obejmują zarówno połączenia typowo letnie jak i nie związane jedynie z wakacyjnym wypoczynkiem.
Piątek, 27 Września 2013
 
RYANAIR: Bardzo duże cięcia w zimowym rozkładzie lotów [AKTUALIZACJA]  (Aktualności)
Poważne cięcia w zimowym rozkładzie lotów Ryanair. Linia zawiesza aż 49. połączeń z i do Polski. Wśród nich są zarówno połączenia sezonowe jak i rejsy na Wyspy Brytyjskie. Tracą wszystkie polskie lotniska.
Wtorek, 24 Września 2013
 
RYANAIR: 27 mln pasażerów w Polsce  (Aktualności)
Ryanair przewiózł na polskich trasach już 27 mln pasażerów. Uroczystość odbyła się na lotnisku Szczecin Goleniów, skąd jubileuszowy pasażer odleciał do Edynburga. Ryanair lata z Polski już osiem lat.
Wtorek, 13 Sierpnia 2013
 
LOT: Zmiany w rejsach krajowych  (Aktualności)
Częściej z Warszawy do Gdańska, Katowic, Poznania. Rzadziej do Szczecina, w ogóle do Bydgoszczy. Polskie Linie Lotnicze LOT modyfikują rozkład lotów krajowych. Zmiany zaczną obowiązywać już 1 września.
Piątek, 26 Lipca 2013
 
SZCZECIN: Maj ze stratą  (Wiadomości z Polski)
O 18,7 proc. spadła liczba pasażerów odprawionych na lotnisku Szczecin w maju 2013 r., w porównaniu z majem 2012. To efekt braku połączeń realizowanych przez upadłe linie OLT Express.
Środa, 19 Czerwca 2013
 


Strony: [1] 2 3 > » 

powrót