Booking.com

Tagi
Tag: Strajk. Wyniki 1 - 10 spośród 10
Strajk w Lufthansie. Odwołane loty  (Aktualności)
Około 700 lotów Lufthansy w czwartek i prawie tyle samo w piątek zostało odwołanych z powodu strajku pracowników jednego ze związków zawodowych działających w firmie. Kłopoty dotknęły też pasażerów latających z i do Polski.
Czwartek, 07 Listopada 2019
 
W piątek strajk kontrolerów ruchu lotniczego we Włoszech  (Aktualności)
Pasażerowie mogą mieć poważne problemy z podróżami z i do Włoch. W piątek 25 października planowany jest strajk kontrolerów ruchu lotniczego. Samoloty mogą latać opóźnione, bądź mogą być odwołane.
Czwartek, 24 Października 2019
 
Strajk Lufthansy - loty do Niemiec odwołane  (Aktualności)
Lufthansa odwołuje środowe loty z Polski do Niemiec i z powrotem. Powodem jest strajk pracowników naziemnych na kilku głównych lotniskach w Niemczech. Pasażerowie powinni na bieżąco sprawdzać status swojego lotu.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
FRANCJA: W czwartek strajk kontrolerów  (Aktualności)
Czwartkowe loty z, do oraz nad Francją mogą zostać odwołane lub opóźnione. Wszystko przez strajk kontrolerów ruchu lotniczego. Początkowo protest miał objąć całą Europę. Ostatecznie będzie tylko we Francji.
Środa, 09 Października 2013
 
FRANCJA: Strajk kontrolerów lotów  (Aktualności)
Francja jest kolejnym krajem, w którym strajkują kontrolerzy lotów. Protest potrwa do czwartkowego poranka. Ruch lotniczy będzie utrudniony. Samoloty będą opóźnione.
Wtorek, 20 Lipca 2010
 
HISZPANIA: Strajk kontrolerów  (Aktualności)
W Hiszpanii strajkują kontrolerzy lotów. Protest ma jednak dziwny przebieg, bo nie jest oficjalny, a pracownicy po prostu nie przychodzą do pracy. Samoloty są opóźnione.
Wtorek, 20 Lipca 2010
 
BRITISH AIRWAYS: Strajk, odwołane loty  (Aktualności)
O północy z piątku na sobotę rozpoczął się strajk w British Airways. Protest rozpoczął się po tym jak fiaskiem zakończyły się rozmowy związkowców z zarządem firmy. Do poniedziałku odwołanych może zostać ponad połowa lotów.
Sobota, 20 Marca 2010
 
LOT: Większe samoloty na czas strajku BA  (Aktualności)
LOT zabierze na pokłady swoich samolotów pasażerów British Airways, którym z powodu strajku personelu pokładowego, odwołano lot pomiędzy Warszawą a Londynem Heathrow. Strajk planowany jest od 20 do 22 i od 27 do 30 marca.
Czwartek, 18 Marca 2010
 
BRITISH AIRWAYS: Plan awaryjny na strajk  (Aktualności)
Na cztery dni linie lotnicze British Airways zmieniają rozkład lotów na trasie Warszawa - Londyn Heathrow. W dniach 20-23 marca związek zawodowy Unite organizuje strajk.
Wtorek, 16 Marca 2010
 
GRECJA: Strajk odwołany  (Wiadomości zagraniczne)
Greccy kontrolerzy lotów odwołali zapowiadany na sobotę strajk. Zmusił ich do tego sąd, który uznał ewentualny protest za nielegalny. Kontrolerzy planowali strajkować przez 24 godziny.
Sobota, 11 Lipca 2009
 

powrót