Booking.com

Tagi
Tag: Stavanger. Wyniki 1 - 12 spośród 12
OKAZJA! Tanie loty do Stavanger ze Szczecina za 124 PLN w obie strony  (Promocje)
4 dni w Norwegii. Wiosna w Skandynawii Za lot w obie strony ze Szczecina do Stavanger zapłacisz tylko 124 PLN. Sprawdź loty oraz ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Środa, 28 Lutego 2018
 
WIZZ AIR: Kolejne, nowe trasy z Polski  (Aktualności)
Cztery nowe trasy z Katowic i Warszawy zapowiedziały tanie linie lotnicze Wizz Air. Będzie też można częściej latać na trasach z Gdańska. To kolejne nowości zapowiedziane na przyszły rok.
Piątek, 19 Grudnia 2014
 
SAS: Ze Stavanger do Houston  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze SAS uruchomią bezpośrednie połączenie ze Stavanger do Houston. Połączenie pomiędzy Norwegią a USA startuje 20 sierpnia 2014 r. Loty obsłuży biznesowa wersja Boeinga 737-700.
Poniedziałek, 31 Marca 2014
 
WIZZ AIR: Pierwsze loty ze Szczecina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty z lotniska Szczecin. Pierwszą uruchomioną trasą są rejsy do Stavanger. Linia będzie też latać do Oslo Torp. Na powitanie był tort.
Piątek, 15 Marca 2013
 
WIZZ AIR: Pierwsze dwie trasy ze Szczecina - do Oslo i Stavanger  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoje pierwsze trasy ze Szczecina. W marcu 2013 roku przewoźnik rozpocznie loty do Oslo Torp i Stavanger. Szczecin jest ósmym lotniskiem w Polsce w ofercie Wizz Air.
Czwartek, 22 Listopada 2012
 
WIZZ AIR: Baza w Warszawie z czterema samolotami  (Aktualności)
Baza Wizz Air na lotnisku w Warszawie liczy już cztery samoloty. Przewoźnik, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zwiększył liczbę Airbusów A320 w stolicy. To oznacza więcej połączeń i nowe kierunki.
Sobota, 31 Marca 2012
 
WIZZ AIR: Z Katowic do Stavanger  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nowe połączenie z Katowic do Stavanger w Norwegii. Pierwszy lot odbędzie się 25 kwietnia 2012 roku. Będzie to już 20 trasa Wizz Air z Katowic.
Poniedziałek, 09 Stycznia 2012
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Trondheim i Haugesund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwa nowe połączenia z Gdańska. Od 1 kwietnia 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty do Haugesund i Trondheim w Norwegii. Częściej będzie też można latać do Oslo Torp.
Środa, 30 Listopada 2011
 
WIZZ AIR: Czwarty samolot w Warszawie  (Aktualności)
Lotnisko w Warszawie będzie miało czwarty samolot Wizz Air. Węgierski przewoźnik uruchomi też bezpośrednie połączenie do Stavanger w Norwegii oraz zwiększy częstotliwość na istniejących trasach.
Poniedziałek, 08 Sierpnia 2011
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Gdańska i Poznania  (Aktualności)
Trzy nowe trasy i dwie wznowione ogłosiły tanie linie lotnicze Wizz Air z dwóch polskich lotnisk. Pod koniec marca przewoźnik uruchomi połączenia z Gdańska do Aarhus, Stavanger, Goteborgu i Tampere oraz z Poznania do Barcelony.
Poniedziałek, 13 Grudnia 2010
 
SAS: Częściej w Skandynawii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze SAS zwiększają cześtotliwość na trasach w Skandynawii. Jesienią we flocie pojawi się też nowy Airbus 340. Będzie obsługiwał połączenia międzykontynentalne.
Poniedziałek, 19 Lipca 2010
 
SAS: Karty pokładowe w telefonie  (Wiadomości zagraniczne)
Skandynawskie linie lotnicze SAS wprowadziły karty pokładowe przesyłane na telefony komórkowe. Na razie usługa jest testowana i obejmuje jedynie kilka lotnisk. Wśród nich nie ma żadnego w Polsce.
Poniedziałek, 20 Kwietnia 2009
 

powrót