Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Sprint Air. Wyniki 1 - 18 spośród 18
SprintAir nawiązał współpracę z VizionAirem  (Wiadomości z Polski)
Linia lotnicza SprintAir podpisała umowę o współpracy z belgijską firmą VizionAir. Dla polskiego przewoźnika współpraca ta oznacza otwarcie dwóch nowych baz w Europie. Na podstawie zawartego porozumienia samoloty SprintAira będą stale dostępne dla klientów lotów czarterowych z belgijskiego lotniska Liege oraz włoskiego portu Bergamo. 
Piątek, 03 Lutego 2017
 
Sprint Air kończy latanie z Olsztyna i z Radomia do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air zawieszają na sezon zimowy niektóre połączenia. Pasażerowie nie polecą na żadnej trasie z Olsztyna oraz z Radomia do Berlina. Na pozostałych zmienia się rozkład lotów.
Środa, 12 Października 2016
 
Nowa trasa Sprint Air z Radomia  (Aktualności)
Lotnisko w Radomiu może pochwalić się kolejną, nową trasą. Jeszcze w czerwcu polska linia zacznie latać na Ukrainę. Ceny biletów zaczynają się od 149 PLN. To piąta trasa Sprint Air z Radomia.
Czwartek, 09 Czerwca 2016
 
Sprint Air będzie latał z Wrocławia do Olsztyna  (Aktualności)
Kolejne, nowe połączenie krajowe. Linie lotnicze Sprint Air uruchomią loty z Wrocławia do Olsztyna. Pierwszy rejs zaplanowano już za kilkanaście dni. Bilety są już w sprzedaży. Loty zaplanowano dwa razy w tygodniu.
Poniedziałek, 23 Maja 2016
 
Skrzydła sukcesu Lotniska Chopina przyznane  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko Chopina w Warszawie po raz 10. nagrodziło swoich partnerów. Nagrody przyznano za największe sukcesy w 2015 r. Zwycięzcami są linie lotnicze Wizz Air, Sprint Air, Air France i UPS Airlines.
Czwartek, 10 Marca 2016
 
Sprint Air uruchomi cztery trasy z Radomia  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air uruchomią cztery nowe trasy z Radomia. Będą to dwa połączenia krajowe i dwa międzynarodowe. Loty rozpoczną się 18 kwietnia, czyli blisko dwa miesiące po zlikwidowaniu ostatniego regularnego połączenia z Radomia.
Piątek, 26 Lutego 2016
 
Kolejne, nowe lotnisko w Polsce już działa  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn Mazury rozpoczął działalność. W czwartek rano z lotniska w Szymanach odlecieli pierwsi pasażerowie. Na razie mieszkańcy Olsztyna i okolic mogą latać do Berlina i Krakowa. Wiosną mają ruszyć kolejne trasy.
Czwartek, 21 Stycznia 2016
 
SPRINT AIR: Nowa krajówka z Bydgoszczy do Krakowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air będą latać na trasie Bydgoszcz - Kraków. To połączenie tylko na nadchodzące wakacje. Dzięki temu mieszkańcy kujawsko-pomorskiego szybciej dostaną się na południe Polski. Czy to będzie tanie połączenie?
Sobota, 30 Maja 2015
 
Sezon zimowy na start - lotów mniej niż latem  (Aktualności)
W lotnictwie rozpoczął się sezon zimowy. Linie zmieniają rozkład i tną połączenia. Polskie lotniska stracą łącznie 86. tras, najwięcej Kraków i Warszawa. Zyski będą skromne, bo to tylko 10. nowych połączeń w całym kraju.
Niedziela, 27 Października 2013
 
SPRINT AIR: Ruszają loty z Zielonej Góry do Gdańska  (Aktualności)
Z Zielonej Góry można już latać do Gdańska. Połączenie uruchomiły linie Sprint Air. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu. Teraz Lubuszanie dotrą nad morze w 80 minut, a nie w sześć godzin.
Czwartek, 04 Lipca 2013
 
SPRINT AIR: Loty dla Oasis Tours  (Aktualności)
Polska linia lotnicza Sprint Air będzie wozić pasażerów Oasis Tours do Egiptu, Tunezji, Grecji, Hiszpanii i Włoch. Loty czarterowe dla tego touroperatora będą realizowane w sezonie letnim 2012 oraz zimowym 2012/2013.
Poniedziałek, 28 Maja 2012
 
SPRINT AIR: Powrót do Zielonej Góry  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air wracają do obsługi połączenia Warszawa - Zielona Góra. Tak wynika z porozumienia podpisanego z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.
Środa, 04 Stycznia 2012
 
BYDGOSZCZ SZWEDEROWO: Inaczej do Warszawy  (Aktualności)
Port Lotniczy w Bydgoszczy poinformował o zmianach godzin lotów do Warszawy. Od 17 października pasażerowie będą mieli więcej możliwości przesiadek w stolicy. Zmieni się też operator trasy z Eurolot na Sprint Air.
Poniedziałek, 26 Września 2011
 
BYDGOSZCZ SZWEDEROWO: Samolot Sprint Air zamiast LOTu  (Aktualności)
Połączenie Warszawa - Bydgoszcz - Warszawa obsługuje samolot należący do linii lotniczych Sprint Air. To Saab 340, który na bydgoskim lotnisku pojawił się po raz pierwszy w poniedziałek, 25 lipca.
Wtorek, 26 Lipca 2011
 
SPRINT AIR: Loty z Warszawy do Zielonej Góry  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Warszawy do Zielonej Góry. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 20 czerwca 2011 roku. Przewoźnik zastąpi na tej trasie latającą wcześniej linię Jet Air.
Wtorek, 14 Czerwca 2011
 
WARSZAWA OKĘCIE: Cargo rośnie w siłę  (Wiadomości z Polski)
O blisko 1/4 wzrosły przewozy cargo na lotnisku Chopina w Warszawie. W pierwszym kwartale 2011 roku odprawiono ponad 10,6 tys. ton towarów. Wynik ten jest o 23,2 procent lepszy od zanotowanego w ubiegłym roku.
Wtorek, 19 Kwietnia 2011
 
KATOWICE PYRZOWICE: Loty cargo do Paryża i Frankfurtu  (Wiadomości z Polski)
Katowice będą miały nową trasę towarową. Linia lotnicza Air Contractors na zlecenie firmy kursierskiej i logistycznej FedEx uruchomi połączenie Katowice - Paryż - Frankfurt - Katowice.
Czwartek, 21 Października 2010
 
WARSZAWA OKĘCIE: Rekorodwe cargo  (Wiadomości z Polski)
30 tys. ton towarów odprawiono na lotnisku w Warszawie w pierwszych trzech kwartałach tego roku. To o 23,6 procent więcej niż przed rokiem.
Czwartek, 21 Października 2010
 

powrót