Booking.com

Tagi
Tag: Small Planet Airlines. Wyniki 1 - 17 spośród 17
Wiosną ruszają loty z Łodzi do Izraela  (Aktualności)
Z Łodzi znowu będzie można polecieć do Tel Awiwu. Połączenie startuje w marcu  2017 r. Wcześniej trasa ta przez kilka sezonów była realizowana dla jednego z łódzkich biur podróży. Tym razem organizatorem wyjazdów jest touroperator z Izraela.
Środa, 14 Grudnia 2016
 
Small Planet Airlines sprzedają bilety na lato 2017  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na loty w sezonie letnim 2017. W systemie dostępnych jest kilkanaście tras z pięciu polskich lotnisk.
Czwartek, 20 Października 2016
 
Nowe loty - z Lublina do Barcelony  (Aktualności)
Od 29 grudnia 2017 r. będzie można polecieć bezpośrednio z Lublina do Barcelony. Połączenie będą obsługiwały linie lotnicze Small Planet, które są dobrze znane z lotów czarterowych.
Środa, 17 Sierpnia 2016
 
Small Planet będzie latać z Lublina do Burgas... w wakacje  (Aktualności)
Czarterowa linia lotnicza Small Planet Airlines rozpoczęła sprzedaż biletów na trasie z Lublina do Burgas w Bułgarii. Będzie tam można polecieć tylko w sezonie wakacyjnym 2016.
Środa, 20 Kwietnia 2016
 
Airbusy A321 w Small Planet Airlines w Polsce  (Wiadomości zagraniczne)
Small Planet Airlines ujednolicają swoją flotę. Airbusy A321 i kolejne A320 zastąpią m.in. Boeingi 737. Większe A321 pojawią się w Polsce i będą latać do kurortów nad Morzem Śródziemnym. Nowe maszyny pojawią się we flocie już latem tego roku.
Czwartek, 18 Lutego 2016
 
SMALL PLANET AIRLINES: Na zimę - Kambodża  (Wiadomości zagraniczne)
Dwa samoloty należące do czarterowej linii lotnicze Small Planet Airlines będą latał z Kambodży. Airbusy A320 znane z polskich lotnisk przez sezon zimowy będą obsługiwać połączenia dla Skywings Asia Airlines.
Wtorek, 30 Września 2014
 
SMALL PLANET AIRLINES: Loty z Libii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Small Planet Airlines realizują rejsy dla libijskiego przewoźnika Afriqiyah Airways. Firma obsługuje loty z Trypolisu do trzech miast w Europie Zachodniej.
Środa, 26 Marca 2014
 
SMALL PLANET AIRLINES: Samoloty lecą do Bhutanu  (Wiadomości zagraniczne)
Small Planet Airlines przenoszą część swojej floty do Bhutanu. To właśnie stamtąd przewoźnik czarterowy będzie realizował połączenia dla nowej spółki lotniczej Bhutan Airlines.
Czwartek, 14 Listopada 2013
 
SMALL PLANET AIRLINES: Będzie ponad 1 mln pasażerów w tym roku  (Wiadomości z Polski)
Czarterowe linie lotnicze Small Planet Airlines planują w tym roku przewieźć, po raz pierwszy w historii, ponad 1 mln pasażerów. Wynik ten uda się osiągnąć, bo spółka zdobyła nowe rynki.
Poniedziałek, 14 Października 2013
 
SMALL PLANET AIRLINES: Przygotowania do kolejnego lata, będą nowe samoloty  (Wiadomości z Polski)
Linie lotnicze Small Planet Airlines rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu letniego 2014. W flocie czarterowego przewoźnika pojawią się trzy samoloty Airbus A320. Łącznie firma będzie dysponowała 10. maszynami.
Środa, 11 Września 2013
 
SMALL PLANET AIRLINES: Odnawianie floty  (Wiadomości z Polski)
Czarterowa linia Small Planet Airlines wymienia samoloty. Zamiast maszyn Boeing 737-300 mają latać Airbusy A320. Pod koniec 2013 r. przewoźnik będzie dysponować jedną z najmłodszych flot wśród europejskich linii czarterowych.
Wtorek, 30 Kwietnia 2013
 
SMALL PLANET AIRLINES: Zmiany udziałowców, więcej samolotów, nowe trasy  (Wiadomości z Polski)
Kierownictwo czarterowej linii lotniczej Small Planet Airlines nabyło od spółki Avia Solutions Group 95,5 proc. akcji Small Planet Airlines UAB Litwy oraz Small Planet Airlines Sp. z o. o. z Polski - zarządzanych przez siebie spółek.
Wtorek, 02 Kwietnia 2013
 
SMALL PLANET AIRLINES: Kolejny Airbus na polskich numerach  (Wiadomości z Polski)
Flota Small Planet Airlines wzbogaciła się o kolejny samolot. To Airbus A320 o numerach SP-HAD. Maszyna jest już w Polsce i jak zapowiada przewoźnik nie jest to ostatnia nowość.
Sobota, 19 Stycznia 2013
 
SMALL PLANET AIRLINES: Kolejny samolot w Polsce  (Aktualności)
Small Planet Airlines ma kolejny samolot zarejestrowany w Polsce. Kilka dni temu Airbus A320 wylądował na lotnisku w Warszawie. Operacje lotnicze rozpocznie od kwietnia 2012 roku.
Wtorek, 13 Marca 2012
 
SMALL PLANET AIRLINES: Pierwszy Airbus w Polsce  (Aktualności)
Czarterowy przewoźnik Small Planet Airlines jest pierwszą linią lotniczą, która zarejestrowała w Polsce samolot Airbus. Model A320 z polskimi numerami pojawi się w Warszawie w środę wieczorem.
Środa, 20 Kwietnia 2011
 
KATOWICE PYRZOWICE: Nagrody za 2010 rok  (Wiadomości z Polski)
Lotnisko w Katowicach przyznało nagrody dla linii lotniczych i biur podróży za współpracę w 2010 roku. Uhonorowano trzech touroperatorów i sześciu przewoźników lotniczych.
Środa, 19 Stycznia 2011
 
FLYLAL CHARTERS PL: Zmiana nazwy  (Aktualności)
Small Planet Airlines to nowa nazwa czarterowych linii lotniczych flyLAL Charters PL. Głównym powodem zmiany był rozwój na rynku międzynarodowym.
Wtorek, 27 Lipca 2010
 

powrót