Booking.com

Tagi
Tag: Seul. Wyniki 1 - 20 spośród 21
LOT zapowiada więcej połączeń z Budapesztu  (Aktualności)
W sezonie letnim 2020 r. LOT rozszerzy swoja siatkę połączeń z Budapesztu wprowadzając nowe połączenia wakacyjne. Od czerwca 2020 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio ze stolicy Węgier do Dubrownika i Warny. Będzie też więcej lotów do Seulu.
Środa, 27 Listopada 2019
 
LOT policzył ilu pasażerów skorzystało z połączenia Warszawa - Seul. Wiemy też ile aronii przewiozły Dreamlinery.  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT są zadowolone z obłożenia lotów na trasie Warszawa - Seul. Pasażerowie chętnie korzystają z uruchomionego rok temu połączenia do Korei Południowej.
Czwartek, 19 Października 2017
 
LOT będzie częściej latał do Seulu i Tokio. Są już bilety Kraków - Chicago  (Aktualności)
LOT zwiększy częstotliwość lotów z Warszawy do Seulu. Liczba rejsów wzrośnie z trzech do pięciu tygodniowo. Do Tokio z trzech do czterech w tygodniu. W sprzedaży pojawiły się już bilety na zapowiedziane wcześniej bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago.
Czwartek, 12 Stycznia 2017
 
LOT rozpoczął loty z Warszawy do Seulu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły kolejne dalekodystansowe połączenie. W poniedziałek 17 października samoloty polskiej linii po raz pierwszy poleciał z Warszawy do Seulu. Loty do stolicy Korei Południowej zaplanowano trzy razy w tygodniu.
Poniedziałek, 17 Października 2016
 
Nowość! LOT będzie latał z Warszawy do Seulu  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią nowe bezpośrednie loty z Warszawy do Seulu. Połączenie do Korei będzie trzecim kierunkiem azjatyckim w ofercie polskiego przewoźnika. Pierwszy rejs jeszcze w tym roku. Bilety są już w sprzedaży.
Środa, 22 Czerwca 2016
 
Tanie loty - promocja Finnair - Pekin, Seul, Xi'An  (Promocje)
Promocja lotów do Seulu, Pekinu i Xi'An. Skorzystaj z oferty Finnair. Wyloty z trzech polskich miast - Gdańska, Krakowa i Warszawy. Podróżujesz szybko i wygodnie przez Helsinki. Leć do Azji Finnair'em.
Wtorek, 19 Kwietnia 2016
 
PROMOCJA! Tanie loty do Azji - Finnair  (Promocje)
Promocja lotów do Seulu, Chongqing Singapuru, Tokio lub Fukuoki? Skorzystaj z oferty Finnair. Wyloty z trzech polskich miast - Gdańska, Krakowa i Warszawy. Podróżujesz szybko i wygodnie przez Helsinki. Leć do Azji Finnair'em.
Piątek, 25 Marca 2016
 
Tanie loty do Azji od 1940 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Pekinu, Guangzhou, Chongqing, i Seulu. Leć Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 1 940 PLN*. W Azji możesz spędzić jesień, zimę i przywitać wiosnę. Zrobisz to wcześniej niż w Europie.
Wtorek, 22 Grudnia 2015
 
Promocja! Loty do Azji od 2050 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Szanghaju, Seulu i Delhi. Leć Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 2 050 PLN*. W Azji możesz spędzić jesień, zimę i przywitać wiosnę. Zrobisz to wcześniej niż w Europie.
Czwartek, 22 Października 2015
 
PROMOCJA! Loty do Azji od 1990 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Pekinu, Szanghaju, Chongqing, Hongkongu, Singapuru, Seulu i Delhi oraz do Tokio, Nagoi i Osaki. Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 1 990 PLN*.
Wtorek, 25 Sierpnia 2015
 
LOT: Dwie nowe trasy do Azji i kilkanaście w Europie  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze stawiają na rozwój. Już w przyszłym roku uruchomią pięć nowych tras azjatyckich. Na razie jednak wiemy o trzech nowych kierunkach. W rozkładzie pojawią się też trzy nowe trasy w Europie i kilkanaście powracjących.
Poniedziałek, 22 Czerwca 2015
 
OKAZJA! - Promocja Pekin, Seul, Chongqing od 1950 zł. + hotel od 558 zł. za tydzień  (Promocje)
Tanie loty do Pekinu, Seulu i Chongqing. Finnair'em z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 1 950 PLN*. Wiosenne podróże z Polski do Azji. Skorzystaj z promocji Finnair.
Poniedziałek, 23 Marca 2015
 
HIT! Pekin, Seul i Japonia od 1870 PLN w obie strony [FINNAIR]  (Promocje)
Tanie loty do Pekinu, Seulu i Japonii. Finnair'em z Krakowa i Warszawy od 1870 PLN*. Zimowe i wiosenne podróże z Polski do Azji. Skorzystaj z promocji Finnair.KUP BILET FINNAIR
Środa, 21 Stycznia 2015
 
FINNAIR: Z Gdańska przez Helsinki do Azji  (Aktualności)
Finnair we współpracy z linią Eurolot uruchomił możliwość podróżowania z Gdańska przez Helsinki do miast w Azji. Loty możliwe są cztery razy w tygodniu, korzystając z jednego biletu i z gwarantowaną przesiadką.
Niedziela, 07 Września 2014
 
KOREA PŁD: Rozbił się Boeing 747  (Wiadomości zagraniczne)
W pobliżu koreańskiej wyspy Jeju rozbił się samolot transportowy Boeing 747 - informuje tvn24.pl. Maszyna należała do Asiana Airlines, leciała z Seulu do Pudong w Chinach. Nikt nie przeżył katastrofy.
Czwartek, 28 Lipca 2011
 
AIRBUS: Pierwszy A380 dla Korean Air  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Korean Air odebrały pierwszego Airbusa A380. Koreański przewoźnik jest szóstym na świecie posiadaczem tego modelu samolotu. Uroczystość przekazania A380 odbyła się w Tuluzie we Francji.
Środa, 25 Maja 2011
 
FINNAIR: Odliczanie do pierwszego lotu do Singapuru  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Finnair rozpoczęły odliczanie dni do uruchomienia pierwszego lotu z Helsinek do Singapuru. Pierwszy rejs odbędzie się 30 maja 2011 roku. Singapur będzie 10. miastem w Azji w siatce Finnair.
Czwartek, 10 Marca 2011
 
FINNAIR: Dobry wynik w lotach do Azji  (Wiadomości zagraniczne)
O 2,5% zwiększyła się liczba pasażerów na lotach z i do Azji realizowanych przez linie lotnicze Finnair w 2010 roku, w porównaniu z 2009 rokiem. Sprzedaż biletów wzrosła w tym czasie o 8%.
Czwartek, 20 Stycznia 2011
 
FINNAIR: Coraz więcej Polaków lata do Azji  (Aktualności)
O 1/4 zwiększył się ruch lotniczy Finnair pomiędzy Polską a Japonią i Chinami w trzecim kwartale tego roku w porównaniu z takim samym okresem rok wcześniej. Jeszcze lepszy wynik zanotowano na trasach do Korei.
Czwartek, 21 Października 2010
 
SINGAPORE AIRLINES: Częściej na długich trasach  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Singapore Airlines zwiększają częstotliwość lotów na trasach z Singapuru do USA i Europy. Przewoźnik uruchamia również nowe trasy do Japonii, Turcji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Piątek, 23 Lipca 2010
 


Strony: [1] 2 

powrót