Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Rzym Fiumicino. Wyniki 1 - 20 spośród 32
Ryanair wprowadza loty łączone. Przesiadki możliwe na razie na jednym lotnisku  (Aktualności)
Ryanair startuje z lotami łączonymi. A to oznacza dla pasażerów możliwość przesiadek pomiędzy samolotami przewoźnika. Na początek tzw. loty tranzytowe czyli gwarantowane przesiadki, będą możliwe na lotnisku Rzym Fiumicino.
Środa, 17 Maja 2017
 
EUROLOT: Z Rzeszowa do Paryża i Rzymu  (Aktualności)
Z Rzeszowa będzie można polecieć do Paryża i Rzymu. Połączenia uruchamiają linie lotnicze Eurolot. Pierwsze rejsy odbędą się już po wakacjach, 3 września. zaplanowano po dwa loty tygodniowo.
Czwartek, 09 Maja 2013
 
WIZZ AIR: Zmiany w połączeniach z Gdańska do Rzymu  (Aktualności)
Wizz Air zmienia lotnisko docelowe w Rzymie na połączeniach z Gdańska. Od 12 maja przewoźnik będzie realizował loty na lotnisko Ciampino, a nie jak obecnie na Fiumicino.
Czwartek, 11 Kwietnia 2013
 
ALITALIA: Wróciło połączenie Kraków - Rzym Fiumicino  (Aktualności)
Linie lotnicze Alitalia ponownie obsługują połączenie Kraków - Rzym. Przewoźnik wrócił na tę trasę po kilkuletniej przerwie. Loty do Włoch będą się odbywać trzy razy w tygodniu.
Poniedziałek, 25 Marca 2013
 
ALITALIA: Wiosną ruszają loty z Krakowa do Rzymu  (Aktualności)
Linie lotnicze Alitalia wracają do Krakowa. Od 25 marca 2013 r. przewoźnik uruchomi bezpośrednie połączenie na lotnisku Fiumicino w Rzymie. Loty zaplanowano trzy razy w tygodniu.
Środa, 19 Grudnia 2012
 
EASYJET: Nowe trasy, w tym do... Moskwy  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet rozpoczyna loty do Moskwy. Brytyjski przewoźnik otrzymał zezwolenie od Urzędu Lotnictwa Cywilnego Wielkiej Brytanii (CAA) na loty między Londynem a Moskwą. Rozpoczną się one wiosną 2013 roku.
Sobota, 27 Października 2012
 
RZYM: Lotnisko Ciampino zamknięte  (Wiadomości zagraniczne)
Przez ponad tydzień będzie zamknięte lotnisko Ciampino w Rzymie. To lotnisko z którego korzystają m.in. tanie linie lotnicze Ryanair. Loty przekierowane są na lotnisku Fiumicino.
Poniedziałek, 24 Września 2012
 
WIZZ AIR: 25 mln pasażerów w Polsce  (Aktualności)
25 mln pasażerów przewiozły tanie linie lotnicze Wizz Air na trasach z Polski. Jubileuszowym podróżnym została pani Małgorzata Dzierzyńska lecąca z Warszawy do Rzymu. Z tej okazji przewoźnik przygotował promocyjne ceny biletów.
Czwartek, 13 Września 2012
 
ALITALIA: Z Rzymu do Abu Dhabi  (Wiadomości zagraniczne)
Włoskie linie lotnicze Alitalia uruchamiają bezpośrednie połączenie z Rzymu do Abu Dhabi. Loty będą dobrze skomunikowane z rejsami na trasie Warszawa - Rzym. Cena biletu na trasę z Warszawy do Abu Dhabi zaczyna się od 1 560 PLN.
Czwartek, 30 Sierpnia 2012
 
WIZZ AIR: Cięcia lotów do Hiszpanii i Włoch  (Aktualności)
Wizz Air likwiduje niektóre połączenia z Polski do Hiszpanii i Włoch. Przewoźnik nie czeka do końca obowiązywania rozkładu zimowego, czyli do końca października, i cięcia wprowadza miesiąc wcześniej.
Czwartek, 12 Lipca 2012
 
OLT EXPRESS: Sześć nowych tras z Łodzi  (Aktualności)
Paryż, Rzym, Frankfurt, Barcelona, Edynburg i Warszawa - to sześć nowych tras jakie z Łodzi uruchomią linie lotnicze OLT Express. Połączenia wystartują pod koniec października 2012 roku.
Piątek, 20 Kwietnia 2012
 
ALITALIA: Specjalny lot do Nowego Jorku  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Alitalia zrealizują specjalny lot na trasie Rzym - Nowy Jork. W ten sposób linie chcą przewieźć pasażerów, którzy nie mogli polecieć do USA z powodu huraganu Irena i zamkniętych lotnisk w Nowym Jorku.
Wtorek, 30 Sierpnia 2011
 
EMIRATES: A380 do Rzymu i Kuala Lumpur  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates powiększają liczbę kierunków obsługiwanych przez Airbusa A380. Od 1 grudnia 2011 roku "superjumbo" będzie latał do Rzymu i Kuala Lumpur. Będzie to pierwsza tego typu maszyna latająca do Malezji.
Środa, 27 Lipca 2011
 
LOT: Więcej lotów na beatyfikację  (Aktualności)
LOT uruchamia specjalne rejsy do Rzymu na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pawła II. Oprócz połączeń rozkładowych do stolicy Włoch z Warszawy i Krakowa LOT uruchomił dwa dodatkowe rejsy rozkładowe.
Piątek, 29 Kwietnia 2011
 
ALITALIA: W wakacje częściej do Rzymu  (Aktualności)
Linie lotnicze Alitalia uruchamiają dodatkowy rejs na trasie z Warszawy do Rzymu. Nowy lot będzie realizowany od 3 lipca do 31 sierpnia i pozwoli na spędzenie jednego dnia w Wiecznym Mieście, a także na przesiadki do wielu miast na świecie.
Środa, 27 Kwietnia 2011
 
WIZZ AIR: Czwarta baza w Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air otwiera czwartą bazę operacyjną w Rumunii, w Tirgu Mures. Siatka połączeń poszerzy się o siedem nowych tras. Początkowo loty z nowej bazy będzie obsługiwał jeden samolot Airbus 320.
Wtorek, 01 Marca 2011
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Czarter do Rzymu  (Aktualności)
Łódź jest kolejnym lotniskiem w Polsce, które zrealizuje lot czarterowy na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pawła II. Koszt przelotu wynosi od 2 100 do 2 260 PLN na osobę.
Piątek, 04 Lutego 2011
 
ALITALIA: Dodatkowe loty na beatyfikację  (Aktualności)
Linie lotnicze Alitalia wprowadziły dodatkowe loty na trasie Warszawa - Rzym Fiumicino na przełomie kwietnia i maja 2011 roku. Ma to związek z uroczystościami beatyfikacyjnymi Jana Pawła II.
Wtorek, 01 Lutego 2011
 
BYDGOSZCZ SZWEDEROWO: Loty na beatyfikację  (Aktualności)
Dwa loty do Rzymu zostaną zrealizowane z lotniska w Bydgoszczy. Samoloty zabiorą do Włoch osoby, które chcą wziąć udział w uroczystościach beatyfikacyjnych Jana Pawła II.
Czwartek, 27 Stycznia 2011
 
AIR ITALY POLSKA: Czartery do Rzymu  (Aktualności)
Air Italy Polska uruchomi specjalne rejsy do Rzymu na uroczystości beatyfikacyjne Jana Pawła II. Wyloty z polskich lotnisk planowane są na 30 kwietnia. Powrót 1 i 2 maja.
Wtorek, 25 Stycznia 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót