Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Praga. Wyniki 1 - 20 spośród 38
HIT! Weekend w Pradze. Loty tylko 79 PLN w obie strony + tani hotel blisko centrum  (Promocje)
Weekend w Pradze! Loty za 79 PLN w obie strony + hotel za 110 PLN za noc ze śniadaniem. Masz ochotę na czeskie klimaty? Loty do Pragi. 
Wtorek, 11 Lipca 2017
 
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa  (Aktualności)
Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.
Środa, 01 Lutego 2017
 
Sprint Air kończy latanie z Olsztyna i z Radomia do Berlina  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air zawieszają na sezon zimowy niektóre połączenia. Pasażerowie nie polecą na żadnej trasie z Olsztyna oraz z Radomia do Berlina. Na pozostałych zmienia się rozkład lotów.
Środa, 12 Października 2016
 
A380 Emirates lata już do Pragi  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates rozpoczęły loty z Dubaj do Pragi samolotem Airbus A380. Wcześniej połączenie obsługiwał samolot Airbus A330. A380 zaczął też latać do Tajpej. W przypadku obu tych miast Emirates są pierwszą i jedyną linią latającą tam Airbusami A380.
Czwartek, 05 Maja 2016
 
Sprint Air uruchomi cztery trasy z Radomia  (Aktualności)
Linie lotnicze Sprint Air uruchomią cztery nowe trasy z Radomia. Będą to dwa połączenia krajowe i dwa międzynarodowe. Loty rozpoczną się 18 kwietnia, czyli blisko dwa miesiące po zlikwidowaniu ostatniego regularnego połączenia z Radomia.
Piątek, 26 Lutego 2016
 
Czech Airlines nie będą latać z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Nie będzie lotów z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Linie Czech Airlines rezygnują z tych połączeń. Wcześniej zapowiadały, że wrócą na trasy po zimowej przerwie. Powód skasowania rejsów?
Środa, 27 Stycznia 2016
 
EMIRATES: A380 już będzie latał do Pragi, a do Warszawy?  (Wiadomości zagraniczne)
Linie Emirates zapowiedziały wprowadzenie A380 - największego samolotu pasażerskiego na świecie - do obsługi kolejnych kierunków w 2016 roku. Na liście znalazła się Praga. Czy jest szansa również by Airbus A380 pojawiał się regularnie w Warszawie?
Poniedziałek, 21 Grudnia 2015
 
CZECH AIRLINES: Wróciły loty z Radomia  (Aktualności)
Linie Czech Airlines ponownie uruchomiły loty z Radomia. Rejsy obywają się od jednego do trzech razy w tygodniu w zależności od okresu operowania. Połączenie obsługuje samolot ATR 42 lub ATR 72 z jednym międzylądowaniem.
Poniedziałek, 21 Grudnia 2015
 
CZECH AIRLINES: Zawieszone loty z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Czech Airlines zawieszają połączenia z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Loty w okresie świąteczno-noworocznym zostaną zrealizowane noramlnie według rozkładu. Jaki jest powód zawieszenia lotów na dwa miesiące i co z pasażerami, którzy wykupili już bilety?
Piątek, 04 Grudnia 2015
 
AIR BALTIC: Koniec lotów z Radomia. Radom bez połączeń  (Aktualności)
Linie Air Baltic likwidują połączenie z Radomia do Rygi - informuje Gazeta Wyborcza. Tym samym lotnisko zostaje bez żadnych połączeń regularnych. Wcześniej linie Czech Airlines zlikwidowały rejsy do Pragi.
Czwartek, 12 Listopada 2015
 
RADOM: Ruszyło pierwsze regularne połączenie do... Rygi  (Aktualności)
Wystartowały pierwsze loty rozkładowe z lotniska w Radomiu. Zainaugurowały je linie lotnicze Air Baltic, które operują na trasie Radom - Ryga. Jeszcze we wrześniu startuje drugie, regularne połączenie z Radomia.
Środa, 02 Września 2015
 
CZECH AIRLINES: Nowe loty z Radomia do Pragi  (Aktualności)
Linie Czech Airlines będą latać z Radomia. Od 18 września 2015 r. linia uruchomi bezpośrednie połączenie do Pragi. To już drugi przewoźnik, który będzie operował z lotniska w Radomiu. Loty we wrześniu uruchomi też Air Baltic.
Czwartek, 16 Lipca 2015
 
CZECH AIRLINES: Ruszyły loty z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Linie lotnicze Czech Airlines rozpoczęły loty na dwóch trasach - z Łodzi i Rzeszowa do Edynburga oraz z Łodzi do Pragi. Sprzedaż biletów ruszyła zaledwie miesiąc temu a już wyniki są zadowalające - mówią przedstawiciele czeskiego przewoźnika.
Wtorek, 14 Lipca 2015
 
CZECH AIRLINES: Nowe trasy z Łodzi i Rzeszowa  (Aktualności)
Nowe trasy z Łodzi i Rzeszowa. Linie Czech Airlines będą latać do Edynburga i Pragi. Połączenia ruszają w lipcu. Rozmowy na temat ich uruchomienia trwały od kilku miesięcy.
Poniedziałek, 15 Czerwca 2015
 
CSA: Nie będzie lotów z Gdańska i Poznania do Pragi  (Aktualności)
Linie lotnicze CSA Czech Airlines wycofały się z obsługi połączeń z Gdańska i Poznania do Pragi. Loty miały wystartować w połowie czerwca ale lotnisko w Poznaniu poinformowało o zmianie planów czeskiego przewoźnika.
Piątek, 05 Czerwca 2015
 
CSA: Nowa trasa z Gdańska i Poznania do Pragi  (Aktualności)
Już w maju stratuje nowe połączenie lotnicze. Czeskie linie CSA będą latać na trasie z Gdańska przez Poznań do Pragi. Dla podróżujących z obu polskich miast oznacza to kolejne możliwości przesiadek. Czy czeski przewoźnik rozpoczął walkę o polskiego pasażera?
Piątek, 13 Lutego 2015
 
LOT: Pierwsi pasażerowie polecieli Dreamlinerem  (Aktualności)
Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT rozpoczął rejsy komercyjny. Pierwszy lot zrealizował na trasie Warszawa - Praga, w piątek 14 grudnia 2012 roku. Boeing 787 w barwach LOT-u wystartował z Warszawy ok. godz. 8:00.
Piątek, 14 Grudnia 2012
 
EASYJET: Więcej lotów z Manchesteru, m.in. do Moskwy  (Wiadomości zagraniczne)
Praga, Saloniki i Moskwa to trzy nowe kierunki w ofercie tanich linii lotniczych easyJet z Manchesteru. Połączenia ruszają wiosną 2013 roku. Baza przewoźnika będzie liczyła już osiem samolotów.
Wtorek, 20 Listopada 2012
 
EASYJET: Sześć nowych tras z Edynburga  (Wiadomości zagraniczne)
easyJet uruchomi sześć nowych tras z Edynburga. Jednocześnie brytyjska tania linia zwiększy liczbę samolotów stacjonujących w stolicy Szkocji z pięciu do siedmiu.
Czwartek, 11 Października 2012
 
LOT: Dreamliner najpierw polata po Europie, później poleci do USA  (Aktualności)
Przez miesiąc nowy Boeing 787 Polskich Linii Lotniczych LOT będzie realizował połączenia po Europie. W pierwszy rejs Dreramliner poleci 14 grudnia z Warszawy do Pragi. Loty po Europie zakończą się w połowie stycznia 2013 roku.
Wtorek, 18 Września 2012
 


Strony: [1] 2 

powrót