Booking.com

Tagi
Tag: Porto. Wyniki 1 - 11 spośród 11
10 nowych tras Wizz Air i koniec bazy w Lublinie  (Aktualności)
Wizz Air uruchomi 10 nowych połączeń z Polski. Jednocześnie linia likwiduje swoją bazę na lotnisku w Lublinie. Airbus A320 wzmocni inną, polskie lotnisko z którego lata przewoźnik.
Poniedziałek, 27 Listopada 2017
 
Większa baza Wizz Air we Wrocławiu i nowe trasy  (Aktualności)
Wizz Air stawia na rozwój swojej bazy we Wrocławiu. Na lotnisku będzie stacjonował drugi samolot. Linia uruchomi też cztery nowe trasy i zwiększy częstotliwość na już istniejących połączeniach.
Czwartek, 07 Września 2017
 
OKAZJA! Loty do Porto od 129 PLN  (Promocje)
Tanie loty do Porto. Mamy ofertę dla fanów Portugalii. Loty Warszawa - Porto za 258 PLN w obie strony. Leć nad Ocean Atlantycki i oderwij się od polskiej zimy. Sprwdź propozycję lotów do Porto w Portugalii.
Piątek, 23 Grudnia 2016
 
Tanie loty - Porto za 223 PLN w obie strony  (Promocje)
Tanie loty do Porto. Mamy ofertę dla miłośników Portugalii. Loty Warszawa - Porto za 223 PLN w obie strony. Leć nad Ocean Atlantycki i oderwij się od polskiej zimy. Sprwdź propozycję lotów do Porto w Portugalii.
Środa, 02 Listopada 2016
 
Nowe trasy Ryanair z Gdańska i Krakowa  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne, nowe trasy z polskich lotnisk. Z Gdańska będzie można latać na kolejne lotnisko w Szwecji, a z Krakowa do Portugalii, Włoch, Francji i Grecji.
Czwartek, 15 Września 2016
 
Wizz Air rozpoczął loty na pięciu trasach z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty na pięciu trasach z Warszawy. Pasażerowie mogą już wybierać tanie loty do Aberdeen, Bristolu, Bari, Porto i Reykjaviku. Ceny biletów lotniczych od 99 PLN.
Wtorek, 17 Maja 2016
 
Nowa trasa Ryanair Warszawa Modlin - Porto  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nową trasę Warszawa Modlin - Porto. To kolejny przewoźnik, który zapowiedział loty z Polski do tego miasta na północy Portugalii. Szykuje się ostra konkurencja. Znamy już ceny i wiemy, że mniej zapłacimy lecąc...
Wtorek, 16 Lutego 2016
 
Będą tanie loty z Warszawy do Porto  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Warszawy do Porto. To pierwsza trasa pomiędzy Polską a drugim co do wielkości miastem w Portugalii. Tanie loty na północ Portugalii ruszają...
Czwartek, 11 Lutego 2016
 
WROCŁAW STRACHOWICE: Blisko nowych połączeń  (Aktualności)
Madryt, Porto, Trapani, Piza, Wiedeń i Kopenhaga. Niewykluczone, że właśnie te kierunki pojawią się już niedługo w ofercie lotniska we Wrocławiu. Rozmowy w tej sprawie trwają.
Czwartek, 20 Stycznia 2011
 
PORTUGALIA: W środę strajk  (Aktualności)
W środę, 24 listopada w Portugalii odbędzie się strajk generalny. To spowoduje opóźnienia i odwołania lotów z i do tego kraju oraz rejsów przelatujących nad terytorium Portugalii.
Wtorek, 23 Listopada 2010
 
EASYJET: Pół tysiąca tras  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet mają w swoim portfolio już 500 tras. "Jubileuszową" jest połączenie pomiędzy Mediolanem Malpensa a Porto. Wynik ten przewoźnik osiągnął w niecałe 15 lat.
Środa, 17 Lutego 2010
 

powrót