Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Paryż Beauvais. Wyniki 1 - 15 spośród 15
OKAZJA! Loty do Paryża za 128 PLN + hotel dla 2 osób.  (Promocje)
3 dni w Paryżu. Jesienna wycieczka do stolicy Francji. Loty tylko 128 PLN w obie strony. Mamy też noclegi w hostelach i hotelach. Sprawdź ceny i leć poczuć francuską jesień.
Środa, 23 Sierpnia 2017
 
Tanie loty - weekend w Oslo, tydzień w Paryżu od 19 złotych [RYANAIR]  (Promocje)
Tanie loty od Ryanair. Weekend w Oslo lub tydzień w Paryżu w rozsądnej cenie. Do Oslo można polecieć już za 19 złotych, do Paryża za 93 złote. Sprawdź, bo biletów w niskich cenach jest coraz mniej.
Wtorek, 15 Października 2013
 
RYANAIR: Cztery nowe trasy z Lizbony  (Wiadomości zagraniczne)
Ryanair będzie latał z Lizbony. Pierwsze rejsy zaplanowane zostały na listopad 2013 r. Na początek w rozkładzie pojawią się cztery trasy. Na razie bezpośrednich lotów do Polski nie będzie.
Wtorek, 17 Września 2013
 
EUROLOT: Z Rzeszowa do Paryża i Rzymu  (Aktualności)
Z Rzeszowa będzie można polecieć do Paryża i Rzymu. Połączenia uruchamiają linie lotnicze Eurolot. Pierwsze rejsy odbędą się już po wakacjach, 3 września. zaplanowano po dwa loty tygodniowo.
Czwartek, 09 Maja 2013
 
LATAJZNAMI.PL: Paryż za 30 złotych w obie strony, Rzym też tanio!  (Aktualności)
Loty do Paryża już za 30 złotych i to w obie strony. To możliwe - znaleźliśmy taką ofertę w tanich liniach lotniczych Ryanair. Tanio można również polecieć z Polski do Rzymu. Sprawdź.
Środa, 22 Sierpnia 2012
 
RYANAIR: Są bilety na nowe kierunki z Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomiły już sprzedaż na sześciu nowych kierunkach z Wrocławia. Połączenia wystartują wraz z uruchomieniem pierwszej w Polsce bazy irlandzkiego przewoźnika.
Czwartek, 20 Października 2011
 
WIZZ AIR: Czwarta baza w Rumunii  (Wiadomości zagraniczne)
Wizz Air otwiera czwartą bazę operacyjną w Rumunii, w Tirgu Mures. Siatka połączeń poszerzy się o siedem nowych tras. Początkowo loty z nowej bazy będzie obsługiwał jeden samolot Airbus 320.
Wtorek, 01 Marca 2011
 
KRAKÓW BALICE: 10% więcej w listopadzie  (Aktualności)
Listopad był kolejnym miesiącem, w którym wzrosła liczba pasażerów odprawianych w Krakowie. Tym razem wynik okazał się lepszy o 10% od ubegłorocznego.
Sobota, 04 Grudnia 2010
 
PASAŻEROWIE ZASTRAJKOWALI  (Ciekawostki)
Pasażerowie Ryanair zastrajkowali w samolocie. Podróżni lecący z Fez w Maroku do Paryża, po wylądowaniu nie chcieli opuścić pokładu. Wszystko dlatego, że zamiast we Francji wylądowali w Belgii.
Czwartek, 18 Listopada 2010
 
RYANAIR: Z Krakowa do Paryża Beauvais  (Aktualności)
Kraków zyska kolejne połączenie lotnicze. Od 13 grudnia tanie linie Ryanair rozpoczną rejsy do Paryża Beauvais. Będzie to trzeci przewoźnik operujący na trasach do stolicy Francji.
Środa, 22 Września 2010
 
WIZZ AIR: Baza we Wrocławiu otwarta  (Aktualności)
Nowa baza tanich linii lotniczych Wizz Air we Wrocławiu otwarta. To 12 baza przewoźnika w Europie i piąta w Polsce. Jednocześnie uruchomionych zostanie pięć nowych połączeń.
Piątek, 12 Marca 2010
 
WIZZ AIR: Nowe trasy z Poznania i Warszawy  (Aktualności)
Kolejne nowe trasy w ofercie Wizz Air. Wiosną tania linia uruchomi połączenia z Poznania do Paryża Beauvais i Mediolanu Bergamo oraz z Warszawy do Wenecji Treviso.
Czwartek, 12 Listopada 2009
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Paryża  (Aktualności)
W grudniu tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczną rejsy z Gdańska do Paryża Beauvais. To jeden z najbardziej oczekiwanych kierunków na trójmiejskim lotnisku. Pierwszy rejs odbędzie się 18 grudnia.
Piątek, 02 Października 2009
 
WIZZ AIR: Nowa baza we Wrocławiu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoją bazę we Wrocławiu. W połowie lipca przewoźnik rozpocznie rejsy do ośmiu miast. Tym samym liczba tras obsługiwanych węgierskie linie z portu imienia Kopernika wzrośnie do dziewięciu.
Środa, 30 Września 2009
 
RYANAIR: Z Krakowa i Łodzi do Oslo  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie dwóch nowych połączeń z Polski. Z Krakowa i Łodzi będzie można polecieć do Oslo Torp. Połączenia ruszą na początku listopada 2009 roku.
Czwartek, 16 Lipca 2009
 

powrót