Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Palma de Mallorca. Wyniki 1 - 12 spośród 12
HIT! Tanie loty na Majorkę z Wrocławia za 193 PLN w obie strony  (Promocje)
Chcesz się przekonać jak Majorka wygląda w kwietniu? Skorzystaj z okazji i leć na Baleary już za 193 PLN w obie strony. Sprawdź loty z Wrocławia na Majorkę oraz ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na słonecznej hiszpańskiej wyspie.
Czwartek, 05 Kwietnia 2018
 
RYANAIR: Pięć nowych tras z Modlina od kwietnia 2013  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią pięć nowych tras z Warszawy Modlina. Od kwietnia 2013 roku będzie można polecieć do Bari, Pizy, Trapani, Marsylii i na Majorkę.
Środa, 12 Grudnia 2012
 
RYANAIR: Nowy kierunek - Majorka z Krakowa i Poznania  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nowe połączenia z Krakowa i Poznania na Majorkę. Rejsy rozpoczną się pod koniec marca 2012 roku. Obie trasy będą obsługiwane przez samoloty Ryanair po dwa razy w tygodniu.
Wtorek, 13 Grudnia 2011
 
AIR POLAND: Cztery nowe kierunki  (Aktualności)
Linie lotnicze Air Poland rozpoczynają rejsy do czterech nowych destynacji. Są to Palma de Mallorca, Malaga i Almeria w Hiszpanii oraz Oudja w Maroku. Połączenia znalazły się po raz pierwszy w siatce przewoźnika.
Poniedziałek, 13 Czerwca 2011
 
EASYJET: Nowe trasy z UK  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchamiają nowe połączenia z dwóch lotnisk w Wielkiej Brytanii. Z Manchesteru będzie można polecieć do Palma de Mallorca, a z Liverpoolu do Gibraltaru.
Czwartek, 25 Listopada 2010
 
GERMANWINGS: Częściej na Majorkę  (Wiadomości zagraniczne)
Niemieckie tanie linie lotnicze Germanwings zwiększają częstotliwość lotów na trasie z Kolonii/Bonn na Majorkę. Można już też rezerwować bilety na zimowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie.
Wtorek, 01 Czerwca 2010
 
KATOWICE PYRZOWICE: Dwie nowe linie czarterowe  (Aktualności)
Linie lotnicze flyLAL Charters PL oraz Viking Airlines rozpoczęły loty czarterowe z Katowic. Pierwszy z przewoźników zawiózł turystów na Majorkę, drugi poleciał do Chanii na Krecie.
Piątek, 28 Maja 2010
 
FLYLAL CHARTERS PL: Pierwszy lot z Polski  (Aktualności)
Linie lotnicze flyLAL Charters rozpoczęły loty z Polski. 20 maja przewoźnik wykonał rejs na trasie Warszawa - Heraklion. Pod koniec maja linia rozpocznie loty z Katowic.
Wtorek, 25 Maja 2010
 
NORWEGIAN: Koniec lotów z Warszawy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian likwidują bazę w Warszawie. Z rozkładu znikają loty na południe Europy. Przewoźnik będzie oferował jedynie loty do Skandynawii.
Piątek, 21 Maja 2010
 
NORWEGIAN: Majorka wystartowała  (Aktualności)
Norwegian uruchomił bezpośrednie połączenie z Warszawy na Majorkę. Tym samym Palma de Mallorca stała się trzecim miastem w Hiszpanii, obok Malagi i Alicante, do którego można polecieć samolotem Norwegian.
Środa, 31 Marca 2010
 
MAJORKA: Lotnisko już funkcjonuje  (Wiadomości zagraniczne)
Port lotniczy na hiszpańskiej Majorce był przez dwie godziny całkowicie zamknięty. Stało się to po tym jak na Majorce eksplodowała bomba. Władze postanowiły odciąć wyspę od świata.
Czwartek, 30 Lipca 2009
 
WIZZ AIR: Dzieci lecą za darmo, więcej rejsów do Londynu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air wprowadziły promocję, w której bilety dla dzieci są za darmo. Oferta ważna jest do 26 marca. Przewoźnik zwiększył też częstotliwość lotów z Warszawy do Londynu.
Piątek, 22 Maja 2009
 

powrót