Booking.com

Tagi
Tag: Pafos. Wyniki 1 - 7 spośród 7
To ma być największy rozkład Ryanair z Poznania  (Aktualności)
Ryanair i Port Lotniczy Poznań ogłaszają największy w historii rozkład lotów na lato 2020. Na lotnisku będą bazowały cztery samoloty irlandzkiej linii.
Piątek, 14 Lutego 2020
 
Kolejne, nowe trasy Ryanair z Polski  (Aktualności)
Cztery nowe trasy z Polski zapowiada Ryanair. To tzw. południowe kierunki, które przypadną do gustu pasażerom wybierającym się na wakacje do Chorwacji, Bułgarii i na Cypr.
Środa, 13 Listopada 2019
 
OKAZJA! Tanie loty na Cypr z Krakowa za 243 PLN w obie strony + hotel i samochód  (Promocje)
10 dni na słonecznym Cyprze. Wakacje na Morzu Śródziemnym. Bezpośrednie loty z Krakowa do Pafos na Cyprze za 243 PLN w obie strony. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Środa, 25 Kwietnia 2018
 
LAST MINUTE - loty na Cypr za 235 PLN w obie strony + hotel na 7 dni  (Promocje)
Last minute! Loty na Cypr w atrakcyjnej cenie. Podróż z Krakowa do Pafos za 235 PLN w obie strony. Loty + hotel na przełomie maja i czerwca. Słoneczna wyspa na Morzu Śródziemnym w 7 dni.
Wtorek, 23 Maja 2017
 
OKAZJA! Loty na Cypr w czerwcu za 295 PLN w obie strony + hotel. Wyloty z Krakowa  (Promocje)
Zrób sobie przerwę i leć na Cypr. Loty z Krakowa do Pafos za 295 PLN w obie strony. Loty + hotel w pierwszej połowie czerwca. Słoneczna wyspa na Morzu Śródziemnym w 5 dni.
Środa, 10 Maja 2017
 
RYANAIR: Z Bydgoszczy, Gdańska i Krakowa do Barcelony Girony  (Aktualności)
Bydgoszcz, Gdańsk i Kraków będą miały bezpośrednie połączenia z Barceloną Gironą. Loty na tych trasach otwierają tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia ruszą pod koniec marca 2012 roku.
Wtorek, 10 Stycznia 2012
 
RYANAIR: Nowa trasa Kraków - Pafos  (Aktualności)
Ryanair otwiera nową trasę. Od 6 kwietnia samoloty irlandzkiej taniej linii będą latać z Krakowa do Pafos na Cyprze. Będzie to pierwsze połączenie realizowane przez niskokosztowego przewoźnika pomiędzy Polską a Cyprem.
Wtorek, 10 Stycznia 2012
 

powrót