europa2 Image Banner 750 x 100
Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Oslo. Wyniki 1 - 20 spośród 40
Baza Ryanair w Poznaniu. Nowe trasy  (Aktualności)
Ryanair zapowiedział uruchomienie swojej bazy na lotnisku w Poznaniu. Jednocześnie linia zapowiedziała pięć nowych tras. Baza ruszy na początku sezonu zimowego 2017 / 2018, czyli pod koniec października.
Czwartek, 16 Marca 2017
 
OKAZJA! Loty do Oslo za 58 PLN  (Promocje)
5 dni w Norwegii. Lot w obie strony za 58 PLN. Zaplanuj wyjazd do Oslo. Zobacz co ciekawego przygotowała dla turystów stolica Norwegii. Krajobrazy, kultura i skandynawskie smakołyki czekają na Ciebie.
Niedziela, 12 Marca 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
Nowa trasa Wizz Air z Olsztyna  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nową trasę z Olsztyna. W maju 2017 r. przewoźnik rozpocznie loty do Oslo. To druga trasa Wizz Air z lotniska w podolsztyńskich Szymanach. Bilety są już w sprzedaży.
Wtorek, 11 Października 2016
 
Weekend w Oslo - tylko 38 PLN za lot  (Promocje)
Loty do Oslo w atrakcyjnych cenach. Za lot na przedłużony weekend w czerwcu zapłacisz tylko 38 PLN w obie strony. Zaplanuj już teraz wypad do Norwegii i podróżuj po Skandynawii. Mamy też dla Was ofertę hoteli w atrakcyjnych cenach.
Wtorek, 24 Maja 2016
 
HIT! Tanie loty do Oslo z Warszawy za 38 PLN  (Promocje)
Pięciodniowy wyjazd do Oslo. Za lot w obie strony zapłacisz jedynie 38 PLN. Mamy propozycję dla tych, którzy chcą spędzić w stolicy Norwegii i najbliższych okolicach kilka kwietniowych dni.
Wtorek, 22 Marca 2016
 
OKAZJA! Weekend w Oslo. Loty do Oslo - 38 PLN  (Promocje)
Weekendowy wypad do Oslo. Za lot w obie strony zapłacisz jedynie 38 PLN. To nie żart, to prawda. Mamy propozycję dla tych, którzy początek marca chcą spędzić w stolicy Norwegii i najbliższych okolicach. Wyloty z...
Wtorek, 01 Marca 2016
 
LOT: Oslo i Helsinki na wyciągnięcie ręki  (Wiadomości z Polski)
Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT będą miali łatwiejszy dostęp do krajów Europy Północnej, głównie Finlandii i Norwegii. Będzie to możliwe dzięki podpisanej właśnie umowie code-share z łotewskimi liniami Air Baltic.
Czwartek, 22 Października 2015
 
RYANAIR: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair'em będzie można polecieć z Gdańska na Maltę i z Wrocławia do Wenecji. Oba połączenia wystartują w sezonie letnim 2016. Linia utrzyma także istniejącą już trasę z Wrocławia na Teneryfę na Wyspach Kanaryjskich. Poza tym będzie więcej rejsów na już istniejących połączeniach.
Środa, 23 Września 2015
 
RYANAIR: Nowa trasa ze Szczecina do Oslo  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nową trasę ze Szczecina. Wiosną startuje połączenie do Oslo Rygge. To już trzecie lotnisko obsługiwane przez port Szczecin Goleniów. Łącznie do stolicy Norwegii będą latać trzy linie.
Czwartek, 11 Grudnia 2014
 
WIZZ AIR: Więcej samolotów i lotów z Gdańska. Nowość - Malta  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozwijają się w Gdańsku. Przewoźnik powiększy bazę do pięciu samolotów, uruchomi zupełnie nowe połączenie - na Maltę oraz zwiększy częstotliwość na niektórych trasach.
Wtorek, 22 Kwietnia 2014
 
EMIRATES: Oslo kolejnym miastem w siatce linii  (Wiadomości zagraniczne)
Od 2 września 2014 r. samoloty Emirates będą latać z Dubaju do Oslo. Będzie to już trzecie miasto w Skandynawii obsługiwane przez przewoźnika ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Czwartek, 20 Marca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej zimowych lotów z Warszawy  (Aktualności)
Wizz Air nie zamierza zapadać w zimowy sen. W kolejnym sezonie liczba rejsów na niektórych trasach będzie większa niż obecnie. Częściej polecimy m.in. do Londynu, a także Brukseli i Rzymu.
Czwartek, 20 Lutego 2014
 
GDAŃSK: Więcej lotów do Oslo  (Aktualności)
Aż trzy linie lotnicze zwiększają częstotliwość rejsów na trasach z Gdańska do Oslo. W sezonie zimowym 2013/2014 więcej lotów pasażerom zaoferują Norwegian, Ryanair i SAS.
Czwartek, 01 Sierpnia 2013
 
SAS: Od 20 lat na trasie Gdańsk - Kopenhaga  (Aktualności)
Linie lotnicze SAS świętują 20. rocznicę uruchomienia połączenia z Gdańska do Kopenhagi. Początkowo były to cztery rejsy tygodniowo. Teraz jest to 25. lotów od poniedziałku do niedzieli.
Środa, 27 Marca 2013
 
NORWEGIAN: Kolejna trasa za ocean  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie kolejnej trasy za Atlantyk. Na przełomie listopada i grudnia przewoźnik rozpocznie rejsy z Kopenhagi i Sztokholmu do Fort Lauderdale.
Czwartek, 14 Marca 2013
 
NORWEGIAN: Do Nowego Jorku i Bangkoku  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian będą latać na trasach do Nowego Jorku i Bangkoku. Połączenie ze Sztokholmu i Oslo ruszają na przełomie maja i czerwca 2013 roku. Będa je obsługiwały samoloty Dreamliner.
Czwartek, 08 Listopada 2012
 
NORWEGIAN: Częściej z Gdańska do Oslo  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Norwegian zmieniają częstotliwość na dwóch polskich trasach do Oslo. Częściej będzie można latać z Gdańska do stolicy Norwegii, a rzadziej z Warszawy. Zmiany zaczną obowiązywać od 30 października.
Poniedziałek, 05 Września 2011
 
SAS: Zamówienie na 30 samolotów A320  (Wiadomości zagraniczne)
Skandynawskie linie lotnicze SAS zamówiły 30 samolotów Airbus A320neo z opcją na kolejne 11 maszyn, z których pierwsze zostaną dostarczone w drugiej połowie 2016 roku, a ostatnie trzy lata później.
Wtorek, 05 Lipca 2011
 
NORWEGIAN: Z Poznania do Oslo  (Aktualności)
Linie lotnicze Norwegian wchodzą do Poznania. Od 1 listopada skandynawski przewoźnik rozpoczyna loty na trasie do Oslo Gardermoen. Poznań jest piątym polskim lotniskiem, z którego będzie operować Norwegian.
Poniedziałek, 27 Czerwca 2011
 


Strony: [1] 2 

powrót