europa2 Image Banner 750 x 100
Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200
Tagi
Tag: Oslo Torp. Wyniki 1 - 20 spośród 20
100 000 pasażerów lotniska Olsztyn Mazury  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn Mazury obsłużył 100 tysięcy pasażerów. Jubileuszowy podróży przeleciał na Mazury samolotem linii lotniczych Wizz Air z Oslo Torp.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
Nowa trasa Wizz Air z Olsztyna  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nową trasę z Olsztyna. W maju 2017 r. przewoźnik rozpocznie loty do Oslo. To druga trasa Wizz Air z lotniska w podolsztyńskich Szymanach. Bilety są już w sprzedaży.
Wtorek, 11 Października 2016
 
WIZZ AIR: Nowa baza w Lublinie i nowe trasy z Poznania i Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air otwierają 21. bazę operacyjną. Od września w Lublinie będzie stacjonował jeden Airbus A320, a w rozkładzie pojawią się trzy nowych tras. Przewoźnik uruchomi też nowe połączenia z Poznania i Wrocławia.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
WIZZ AIR: Pierwsze loty ze Szczecina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty z lotniska Szczecin. Pierwszą uruchomioną trasą są rejsy do Stavanger. Linia będzie też latać do Oslo Torp. Na powitanie był tort.
Piątek, 15 Marca 2013
 
WIZZ AIR: Pierwsze dwie trasy ze Szczecina - do Oslo i Stavanger  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoje pierwsze trasy ze Szczecina. W marcu 2013 roku przewoźnik rozpocznie loty do Oslo Torp i Stavanger. Szczecin jest ósmym lotniskiem w Polsce w ofercie Wizz Air.
Czwartek, 22 Listopada 2012
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
RYANAIR: Od grudnia z Lublina do Dublina i Londynu  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejne polskie lotnisko. 17 grudnia linia rozpoczyna loty z Lublina. Na początek pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie trasy - do Dublina i Londynu Stansted.
Środa, 19 Września 2012
 
WIZZ AIR: Można już kupować bilety na połączenie Lublin - Oslo  (Aktualności)
Wizz Air wprowadza do sprzedaży bilety na drugą trasę z nowego lotniska w Lublinie. Do tej pory pasażerowie mogli jedynie kupować bilety do Londynu Luton. Teraz pojawiło się również Oslo Torp.
Wtorek, 17 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Londyn i Oslo zimą z Lublina  (Aktualności)
Wizz Air zapowiedział loty z lotniska w Lublinie. Przewoźnik zamierza zimą rozpocząć rejsy do Londynu Luton i Oslo Torp. To dwie pierwsze trasy z powstającego portu na Lubelszczyźnie.
Wtorek, 19 Czerwca 2012
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Trondheim i Haugesund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwa nowe połączenia z Gdańska. Od 1 kwietnia 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty do Haugesund i Trondheim w Norwegii. Częściej będzie też można latać do Oslo Torp.
Środa, 30 Listopada 2011
 
NORWEGIAN: 10 nowych tras z Oslo Torp  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie 10 nowych tras z lotniska Oslo Torp. To nowa baza przewoźnika. Od marca 2012 roku w Torp będzie stacjonował jeden Boeing 737-800.
Środa, 16 Listopada 2011
 
WIZZ AIR: Z Rygi do Eindhoven  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Rygi do Eindhoven. Będzie to trzecia trasa węgierskiej linii ze stolicy Łotwy. Połączenie do Eindhoven dołączy do Oslo Torp i Londynu Luton.
Środa, 17 Sierpnia 2011
 
WIZZ AIR: Awaria samolotu w Cork  (Wiadomości z Polski)
Kilkunastogodzinne opóźnienie ma samolot tanich linii lotniczych Wizz Air lecący z Cork do Katowic. Powodem jest awaria maszyny. Przedstawiciele przewoźnika czekają na części by naprawić samolot.
Czwartek, 28 Kwietnia 2011
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Dokąd będzie nowe połączenie?  (Aktualności)
W środę dowiemy się jakie nowe połączenie zyska Port Lotniczy w Łodzi. Wszystko będzie jasne po południu, po konferencji prasowej przedstawiciela Ryanair i lotniska.
Wtorek, 10 Sierpnia 2010
 
KATOWICE PYRZOWICE: Awaryjne lądowanie A320  (Wiadomości z Polski)
Samolot Airbus 320 awaryjnie lądował na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach - podał portal tvn24.pl. Maszyna zawróciła do portu tuż po starcie.
Niedziela, 08 Sierpnia 2010
 
WIZZ AIR: Baza we Wrocławiu otwarta  (Aktualności)
Nowa baza tanich linii lotniczych Wizz Air we Wrocławiu otwarta. To 12 baza przewoźnika w Europie i piąta w Polsce. Jednocześnie uruchomionych zostanie pięć nowych połączeń.
Piątek, 12 Marca 2010
 
RYANAIR: Nowa baza i połączenia do Polski  (Aktualności)
Ryanair uruchamia swoją 37 bazę. Tym razem w Oslo Rygge. Nowa baza oznacza nowe połączenia, wśród nich trzy do Polski. Pod koniec marca wystartują loty z Gdańska, Krakowa i Wrocławia.
Środa, 25 Listopada 2009
 
KUP BILET DO OSLO, PÓJDZIESZ NA A-HA  (Ciekawostki)
Port lotniczy w Łodzi zachęca do kupowania biletów na loty z Łodzi do Oslo. Wabikiem mają być bezpłatne wejściówki na koncert norweskiej grupy A-ha, która w listopadzie zagra w łódzkiej Atlas Arenie.
Czwartek, 29 Października 2009
 
WIZZ AIR: Nowa baza we Wrocławiu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoją bazę we Wrocławiu. W połowie lipca przewoźnik rozpocznie rejsy do ośmiu miast. Tym samym liczba tras obsługiwanych węgierskie linie z portu imienia Kopernika wzrośnie do dziewięciu.
Środa, 30 Września 2009
 
RYANAIR: Z Krakowa i Łodzi do Oslo  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie dwóch nowych połączeń z Polski. Z Krakowa i Łodzi będzie można polecieć do Oslo Torp. Połączenia ruszą na początku listopada 2009 roku.
Czwartek, 16 Lipca 2009
 

powrót