Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Oslo Torp. Wyniki 1 - 20 spośród 22
OKAZJA! Weekend w Oslo. Loty od 57 PLN w obie strony  (Promocje)
Weekend w Oslo. Są tanie bilety lotnicze. Bezpośrednie loty z Gdańska do Oslo Torp od 57 PLN w obie strony. Dobre ceny hoteli i innych noclegów. Skorzystaj z oferty i leć do Norwegii.
Niedziela, 21 Października 2018
 
HIT! Loty do Oslo za 38 PLN w obie strony  (Promocje)
Tanie loty do Norwegii. Loty do Oslo i z powrotem za 38 PLN. Spędź tydzień w Skandynawii. Mamy też dla Ciebie ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia na miejscu.
Czwartek, 26 Października 2017
 
100 000 pasażerów lotniska Olsztyn Mazury  (Aktualności)
Port Lotniczy Olsztyn Mazury obsłużył 100 tysięcy pasażerów. Jubileuszowy podróży przeleciał na Mazury samolotem linii lotniczych Wizz Air z Oslo Torp.
Niedziela, 09 Lipca 2017
 
Nowa trasa Wizz Air z Olsztyna  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nową trasę z Olsztyna. W maju 2017 r. przewoźnik rozpocznie loty do Oslo. To druga trasa Wizz Air z lotniska w podolsztyńskich Szymanach. Bilety są już w sprzedaży.
Wtorek, 11 Października 2016
 
WIZZ AIR: Nowa baza w Lublinie i nowe trasy z Poznania i Wrocławia  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air otwierają 21. bazę operacyjną. Od września w Lublinie będzie stacjonował jeden Airbus A320, a w rozkładzie pojawią się trzy nowych tras. Przewoźnik uruchomi też nowe połączenia z Poznania i Wrocławia.
Środa, 01 Kwietnia 2015
 
WIZZ AIR: Pierwsze loty ze Szczecina  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty z lotniska Szczecin. Pierwszą uruchomioną trasą są rejsy do Stavanger. Linia będzie też latać do Oslo Torp. Na powitanie był tort.
Piątek, 15 Marca 2013
 
WIZZ AIR: Pierwsze dwie trasy ze Szczecina - do Oslo i Stavanger  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają swoje pierwsze trasy ze Szczecina. W marcu 2013 roku przewoźnik rozpocznie loty do Oslo Torp i Stavanger. Szczecin jest ósmym lotniskiem w Polsce w ofercie Wizz Air.
Czwartek, 22 Listopada 2012
 
RYANAIR: Z Lublina do Liverpoolu i z Krakowa do Manchesteru  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenia z Lublina do Liverpoolu oraz z Krakowa do Manchesteru - informują lotniska na Facebook'u. Obie trasy ruszą w sezonie letnim 2013.
Środa, 31 Października 2012
 
RYANAIR: Od grudnia z Lublina do Dublina i Londynu  (Aktualności)
Ryanair wchodzi na kolejne polskie lotnisko. 17 grudnia linia rozpoczyna loty z Lublina. Na początek pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie trasy - do Dublina i Londynu Stansted.
Środa, 19 Września 2012
 
WIZZ AIR: Można już kupować bilety na połączenie Lublin - Oslo  (Aktualności)
Wizz Air wprowadza do sprzedaży bilety na drugą trasę z nowego lotniska w Lublinie. Do tej pory pasażerowie mogli jedynie kupować bilety do Londynu Luton. Teraz pojawiło się również Oslo Torp.
Wtorek, 17 Lipca 2012
 
WIZZ AIR: Londyn i Oslo zimą z Lublina  (Aktualności)
Wizz Air zapowiedział loty z lotniska w Lublinie. Przewoźnik zamierza zimą rozpocząć rejsy do Londynu Luton i Oslo Torp. To dwie pierwsze trasy z powstającego portu na Lubelszczyźnie.
Wtorek, 19 Czerwca 2012
 
WIZZ AIR: Z Gdańska do Trondheim i Haugesund  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwa nowe połączenia z Gdańska. Od 1 kwietnia 2012 roku przewoźnik rozpocznie loty do Haugesund i Trondheim w Norwegii. Częściej będzie też można latać do Oslo Torp.
Środa, 30 Listopada 2011
 
NORWEGIAN: 10 nowych tras z Oslo Torp  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie 10 nowych tras z lotniska Oslo Torp. To nowa baza przewoźnika. Od marca 2012 roku w Torp będzie stacjonował jeden Boeing 737-800.
Środa, 16 Listopada 2011
 
WIZZ AIR: Z Rygi do Eindhoven  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią bezpośrednie połączenie z Rygi do Eindhoven. Będzie to trzecia trasa węgierskiej linii ze stolicy Łotwy. Połączenie do Eindhoven dołączy do Oslo Torp i Londynu Luton.
Środa, 17 Sierpnia 2011
 
WIZZ AIR: Awaria samolotu w Cork  (Wiadomości z Polski)
Kilkunastogodzinne opóźnienie ma samolot tanich linii lotniczych Wizz Air lecący z Cork do Katowic. Powodem jest awaria maszyny. Przedstawiciele przewoźnika czekają na części by naprawić samolot.
Czwartek, 28 Kwietnia 2011
 
ŁÓDŹ LUBLINEK: Dokąd będzie nowe połączenie?  (Aktualności)
W środę dowiemy się jakie nowe połączenie zyska Port Lotniczy w Łodzi. Wszystko będzie jasne po południu, po konferencji prasowej przedstawiciela Ryanair i lotniska.
Wtorek, 10 Sierpnia 2010
 
KATOWICE PYRZOWICE: Awaryjne lądowanie A320  (Wiadomości z Polski)
Samolot Airbus 320 awaryjnie lądował na lotnisku w Katowicach Pyrzowicach - podał portal tvn24.pl. Maszyna zawróciła do portu tuż po starcie.
Niedziela, 08 Sierpnia 2010
 
WIZZ AIR: Baza we Wrocławiu otwarta  (Aktualności)
Nowa baza tanich linii lotniczych Wizz Air we Wrocławiu otwarta. To 12 baza przewoźnika w Europie i piąta w Polsce. Jednocześnie uruchomionych zostanie pięć nowych połączeń.
Piątek, 12 Marca 2010
 
RYANAIR: Nowa baza i połączenia do Polski  (Aktualności)
Ryanair uruchamia swoją 37 bazę. Tym razem w Oslo Rygge. Nowa baza oznacza nowe połączenia, wśród nich trzy do Polski. Pod koniec marca wystartują loty z Gdańska, Krakowa i Wrocławia.
Środa, 25 Listopada 2009
 
KUP BILET DO OSLO, PÓJDZIESZ NA A-HA  (Ciekawostki)
Port lotniczy w Łodzi zachęca do kupowania biletów na loty z Łodzi do Oslo. Wabikiem mają być bezpłatne wejściówki na koncert norweskiej grupy A-ha, która w listopadzie zagra w łódzkiej Atlas Arenie.
Czwartek, 29 Października 2009
 


Strony: [1] 2 

powrót