Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Neapol. Wyniki 1 - 13 spośród 13
HIT! Tanie loty Neapol - 158 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Zobaczyć Neapol i... I nacieszyć się niesamowitymi widokami. Posmakować włoskiej kuchni, poczuć słońce Italii. Tanie loty Warszawa - Neapol za 158 PLN w obie strony + hotel.
Niedziela, 09 Kwietnia 2017
 
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia  (Aktualności)
Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.
Środa, 15 Lutego 2017
 
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa  (Aktualności)
Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.
Środa, 01 Lutego 2017
 
NOWOŚĆ! Ryanair uruchomi loty z Gdańska i Warszawy do Neapolu  (Aktualności)
Dwie nowe trasy Ryanair z Polski. Pasażerowie będą mogli polecieć z Gdańska i Warszawy do Neapolu. Pierwsze loty zaplanowano w marcu 2017 roku. Znamy już cenę biletów nowego połączenia do Neapolu.
Czwartek, 01 Grudnia 2016
 
easyJet uruchomi z Krakowa cztery nowe trasy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Krakowa. Połączenia będą dostępne już od listopada 2016 r. Pasażerowie będą mogli polecieć do Włoch, Anglii i Szwajcarii.
Środa, 13 Lipca 2016
 
Wizz Air będzie latał z Warszawy do Neapolu  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nową trasę. Samoloty będą latać z Warszawy do Neapolu. To kolejne nowe połączenie linii Wizz Air uruchamiane ze stolicy. Warszawa będzie drugim miastem w Polsce z lotami Wizz Air do Neapolu.
Poniedziałek, 14 Marca 2016
 
HIT! Mediolan, Rzym od 376 zł., Tokio od 1390 zł., Sao Paulo, Rio de Janeiro, Buenos Aires od 1493 zł.  (Promocje)
Ale ceny! Tak tanio tylko w specjalnej ofercie do 6 marca 2015 r. Nie trać czasu i rezerwuj tanie loty z Krakowa i Warszawy do Mediolanu, Rzymu, Tokio, Sao Paulo, Rio de Janeiro i Buenos Aires.
Poniedziałek, 02 Marca 2015
 
WYJĄTKOWE ZARĘCZNY... W CHMURACH  (Ciekawostki)
Zaręczny w samolocie Wizz Air. Zobacz jak wyglądała ta chwila na pokładzie samolotu lecącego z Budapesztu do Neapolu. A miał to być jedynie wakacyjny wypad. Czym się skończyła ta podróż?
Niedziela, 15 Lutego 2015
 
EASYJET: Nowa baza w Neapolu  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze easyJet otworzą nową bazę na lotnisku w Neapolu we Włoszech. To trzecia baza przewoźnika we Włoszech i 24. w Europie. Jej inauguracja planowana jest na wiosnę 2014 r.
Czwartek, 10 Października 2013
 
WIZZ AIR: Pierwszy lot z Katowic do Neapolu  (Aktualności)
Wizz Air uruchomił trzecią trasę z Katowic w sezonie letnim 2013. We wtorek przewoźnik rozpoczął loty do Neapolu. To nie koniec nowości. Za tydzień, w czwartek pierwszy rejs do Larnaki.
Środa, 22 Maja 2013
 
Wizz Air uruchomi nowe trasy z Gdańska i Katowic  (Aktualności)
Wizz Air startuje z nowymi trasami. Z Gdańska będzie można polecieć do Kristiansand, a z Katowic do Larnaki i Neapolu. Nie będzie natomiast połączeń z Gdańska, Katowic i Poznania do Cork oraz z Poznania do Dortmundu.
Środa, 06 Marca 2013
 
TRAWEL FLY: Z Krakowa do Neapolu  (Aktualności)
Kraków będzie miał bezpośrednie połączenie Neapolem we Włoszech. Loty będzie realizowała włoska linia Trawel Fly. Rejsy zaplanowano raz w tygodniu, w poniedziałki. Ceny biletów rozpoczynają się od 39 EUR ale bez podatków.
Wtorek, 21 Czerwca 2011
 
LUFTHANSA: "Happy hours" - Mediolan  (Aktualności)
Linie lotnicze Lufthansa sprzedają dziś bilety do Mediolanu od 399 PLN*. Oferta będzie ważna tylko przez pięć godzin w ramach akcji "Happy hours". Oprócz Mediolanu dostępne są również inne włoskie destynacje.
Poniedziałek, 24 Maja 2010
 

powrót