Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Moskwa. Wyniki 1 - 16 spośród 16
LOT uruchomi drugą trasę do Moskwy  (Aktualności)
LOT będzie latał na drugie lotnisko w Moskwie. Druga trasa do stolicy Rosji ruszy w czerwcu 2018 r. Początkowo będzie to 6 lotów tygodniowo, później więcej.
Środa, 31 Stycznia 2018
 
Ural Airlines będzie latać z Warszawy do Moskwy  (Aktualności)
Linie lotnicze Ural Airlines zapowiedziały loty z Warszawy do Moskwy. Samoloty będą latały z i na lotnisko Domodedovo w rosyjskiej stolicy. Pierwszy rejs planowany jest w wigilię świąt Bożego Narodzenia.
Sobota, 04 Listopada 2017
 
WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA: Najpunktualniejsze lotnisko na świecie  (Aktualności)
Lotnisko Chopina w Warszawie zostało najpunktualniejszym lotniskiem na świecie. Zgodnie z rozkładem odbywa się 90 procent wszystkich startów. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?
Czwartek, 07 Stycznia 2016
 
AEROFLOT: Nowe poranne loty z Warszawy do Moskwy  (Aktualności)
Linie lotnicze Aeroflot uruchamiają nowe, poranne połączenie na trasie Warszawa - Moskwa. Dzięki temu pasażerowie mogą podróżować nie tylko do stolicy Rosji ale także mogą korzystać z dogodnych przesiadek na rejsy azjatyckie.
Wtorek, 29 Września 2015
 
AEROFLOT: Koniec lotów Kraków - Moskwa  (Aktualności)
Linie lotnicze Aeroflot kończą rezygnują z połączenia Kraków - Moskwa. Ostatni lot na tej trasie ma się odbyć 23 września 2014 r. Jak informuje portal gazeta.pl rejsy mają być zawieszone na sezon zimowy ale nie wiadomo czy zostaną wznowione wiosną 2015.
Niedziela, 14 Września 2014
 
LOT: W Moskwie samolot wyjechał za pas  (Wiadomości zagraniczne)
Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT wyjechał poza drogę kołowania na lotnisku w Moskwie - poinformowało Polskie Radio. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na pokładzie było 60. pasażerów.
Wtorek, 29 Stycznia 2013
 
EASYJET: Więcej lotów z Manchesteru, m.in. do Moskwy  (Wiadomości zagraniczne)
Praga, Saloniki i Moskwa to trzy nowe kierunki w ofercie tanich linii lotniczych easyJet z Manchesteru. Połączenia ruszają wiosną 2013 roku. Baza przewoźnika będzie liczyła już osiem samolotów.
Wtorek, 20 Listopada 2012
 
AEROFLOT: Pierwszy lot z Krakowa do Moskwy  (Aktualności)
Aeroflot rozpoczął loty z Krakowa do Moskwy. To jedno z ośmiu nowych miast w siatce połączeń rosyjskiej linii. Połączenie obsługiwane jest przez nowoczesny samolot Sukhoi Superjet 100.
Czwartek, 26 Kwietnia 2012
 
AEROFLOT: Są bilety na połączenie Kraków - Moskwa  (Aktualności)
W sprzedaży pojawiły się już bilety na nowe połączenie rosyjskich linii lotniczych Aeroflot na trasie Kraków - Moskwa. Pierwszy lot odbędzie się 26 kwietnia 2012 roku. Połączenie zaplanowano cztery razy w tygodniu.
Czwartek, 15 Marca 2012
 
AEROFLOT: Jest decyzja na loty Kraków - Moskwa  (Aktualności)
Rosyjskie linie lotnicze Aeroflot otrzymały zgodę polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego na uruchomienie lotów z Krakowa do Moskwy. Jak informuje lotnisko w Krakowie sprzedaż biletów na nowe połączenie ruszy w przyszłym tygodniu.
Czwartek, 05 Stycznia 2012
 
LOT: Nad Syberią do Pekinu  (Aktualności)
Rosja zgodziła się by samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT mogły latać nad Syberią. Ma to szczególne znaczenie w świetle planowanego uruchomienia połączenia do Pekinu. Wcześniej, z powodu braku takiej zgody, przewoźnik musiał zrezygnować z rejsów do Chin.
Środa, 16 Listopada 2011
 
ROSJA: Katastrofa TU-134  (Wiadomości zagraniczne)
W Rosji rozbił się samolot TU-134. Zginęły 44 osoby, a osiem zostało rannych. Maszyna linii RusAir leciała z Moskwy do Pietrozawodska na północy kraju. Do tragedii doszło podczas lądowania w gęstej mgle.
Wtorek, 21 Czerwca 2011
 
EMIRATES: Nowa trasa nad Bałtyk  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Emirates otwierają połączenie z Dubaju do St. Petersburga. Będzie to kolejna trasa do Rosji. Petersburg będzie najbardziej wysuniętym na północ punktem na mapie połączeń Emirates.
Czwartek, 09 Czerwca 2011
 
ROSJA: Smog zatrzymał samoloty  (Wiadomości zagraniczne)
Smog paraliżuje pracę lotnisk w Moskwie. Wiele lotów jest odwołanych i opóźnionych - informuje portal rmf24.pl. Widoczność jest bardzo zła.
Niedziela, 08 Sierpnia 2010
 
SINGAPORE AIRLINES: Częściej na długich trasach  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Singapore Airlines zwiększają częstotliwość lotów na trasach z Singapuru do USA i Europy. Przewoźnik uruchamia również nowe trasy do Japonii, Turcji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Piątek, 23 Lipca 2010
 
AEROFLOT: Połączenie Drezno-Moskwa  (Wiadomości zagraniczne)
Rosyjskie linie lotnicze Aeroflot uruchamiają nowe połączenie z Drezna. Od 3 lipca samoloty rozpoczną loty na trasie do Moskwy. Połącznie będzie realizowane dwa razy w tygodniu.
Wtorek, 02 Czerwca 2009
 

powrót