Booking.com

Tagi
Tag: Modlin. Wyniki 1 - 11 spośród 11
Rekordowy rozkład lotów z lotniska w Modlinie  (Aktualności)
W rozkładzie letnim 2020 ma znaleźć się 51 tras, w tym trzy nowe: do Charkowa, Pafos oraz Tel Awiwu. Liczba bazowanych samolotów wzrośnie z sześciu do siedmiu.
Czwartek, 19 Grudnia 2019
 
Tanie loty do Pizy - od 190 zł.  (Promocje)
Każda pora roku jest dobra by polecieć do Toskanii. Bezpośrednie loty do Pizy za 190 PLN w obie strony. Tydzień we Włoszech. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.
Wtorek, 25 Czerwca 2019
 
Ryanair wystartował z lotami z Warszawy do Marsylii  (Aktualności)
Nowa trasa do Marsylii i letnie połączenia z Modlina. Ryanair oficjalnie zainaugurował letni rozkład lotów z podwarszawskiego lotniska. W letnim rozkładzie lotów przewoźnik oferuje 49 tras.
Wtorek, 16 Kwietnia 2019
 
OKAZJA! Loty w czerwcu do Tuluzy. Z Warszawy za 148 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Południowa Francja. 4 dni w Tuluzie i okolicach. Loty w czerwcu do miasta zwanego różowym. Lekko różowa cegła została wykorzystana do budowy wielu budynków w Tuluzie. Lot w obie strony to tylko 148 PLN + hotel.
Wtorek, 02 Maja 2017
 
HIT! Tanie loty Neapol - 158 PLN w obie strony + hotel  (Promocje)
Zobaczyć Neapol i... I nacieszyć się niesamowitymi widokami. Posmakować włoskiej kuchni, poczuć słońce Italii. Tanie loty Warszawa - Neapol za 158 PLN w obie strony + hotel.
Niedziela, 09 Kwietnia 2017
 
PolskiBus i ModlinBus łączą siły na trasie Warszawa - Lotnisko Modlin  (Wiadomości z Polski)
Pasażerowie Polskiego Busa mogą kupować bilety na nowe połączenie z Warszawy na Lotnisko Modlin. Firma rozpoczęła współpracę z ModlinBusem i sprzedaje bilety na tę trasę na swojej stronie internetowej.
Poniedziałek, 13 Marca 2017
 
Warszawa Modlin i Katowice w rankingu najtańszych lotnisk w Europie  (Aktualności)
Skyscanner przeanalizował średnie ceny lotów na europejskie lotniska. W rankingu 30 najtańszych znalazły się dwa polskie lotniska - Warszawa Modlin i Katowice. Jedno z nich zajęło miejsce na podium. A które polskie lotnisko ma najwyższe ceny biletów? Niespodzianka?
Środa, 04 Maja 2016
 
Ryanair przenosi loty z krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina i ogłasza nowe trasy  (Aktualności)
Ryanair zmienia lotnisko w Warszawie i przenosi loty krajowe z Modlina na Lotnisko Chopina. Pasażerowie z Gdańska i Wrocławia będą lądować na głównym lotnisku w stolicy. Jednocześnie przewoźnik zapowiada nowe trasy z Modlina.
Wtorek, 26 Kwietnia 2016
 
MODLIN: Ruszyła budowa lotniska  (Aktualności)
W Modlinie rozpoczęła się budowa nowego międzynarodowego portu lotniczego. Lotnisko ma być gotowe do połowy 2012 roku. Przebudowie poddane zostanie dotychczasowe wojskowe lotnisko.
Piątek, 08 Października 2010
 
PORT LOTNICZY MODLIN: Budowę czas zacząć  (Aktualności)
Wojewoda mazowiecki wydał pozwolenie na budowę lotniska w Modlinie. Inwestycja warta jest 400 mln złotych. Ze środków Unii Europejskiej pochodzić będzie 240 mln złotych. 50 mln złotych przekazał samorząd województwa mazowieckiego.
Czwartek, 10 Września 2009
 
KOMISJA EUROPEJSKA: Pieniądze na lotniska  (Wiadomości z Polski)
Dziesięć polskich lotnisk reginalnych może liczyć na unijną pomoc finansową. Komisja Europejska zatwierdziła program pomocy w wysokości około pół miliarda euro.
Wtorek, 14 Lipca 2009
 

powrót