Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Tagi
Tag: Miami. Wyniki 1 - 10 spośród 10
LOT rozpoczął rejsy do Miami  (Aktualności)
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły bezpośrednie loty z Polski do Miami. Rejsy na słoneczną Florydę są realizowane cztery razy w tygodniu. Połączenie obsługują samoloty Boeing 787 Drealminer.
Sobota, 01 Czerwca 2019
 
LOT będzie latał do Miami  (Aktualności)
Kolejna, nowa trasa Polskich Linii Lotniczych LOT. Będzie można polecieć do Miami w Stanach Zjednoczonych. Połączenie ruszy w 2019 roku.
Środa, 05 Września 2018
 
Lufthansa uruchamia nowe loty z Berlina i Nadrenii Północnej-Westfalii  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze Lufthansa Group uruchamiają nowe połączenia z Niemiec. Będzie można polecieć m.in. z Berlina do Nowego Jorku i z Dusseldorfu do Miami.
Piątek, 29 Września 2017
 
KLM poleci do Miami i na Sri Lankę  (Wiadomości zagraniczne)
Linia KLM zapowiada otwarcie dwóch kolejnych kierunków międzykontynentalnych do Miami (USA) i Kolombo (Sri Lanka). Pojawią się one w rozkładzie zimowym 2016. Ponadto, w sezonie zimowym KLM planuje również codzienne loty do Hawany (Kuba) i utrzymanie dodatkowych lotów do Kuala Lumpur (Malezja).
Czwartek, 05 Maja 2016
 
SAS: Nowe połączenia do USA  (Wiadomości zagraniczne)
Skandynawskie linie lotnicze SAS uruchamiają trzy nowe, bezpośrednie połączenia do USA. To Los Angeles i Miami. Więcej samolotów będzie też latac do Nowego Jorku i Chicago oraz... do Szanghaju.
Wtorek, 25 Sierpnia 2015
 
FINNAIR: Jeszcze częściej do Bangkoku  (Wiadomości zagraniczne)
Finnair zwiększa częstotliwość swoich połączeń do Bangkoku. Fiński przewoźnik planuje dodać od 30 grudnia 2014 r., do obecnie obsługiwanego dwa razy dziennie połączenia, trzy rejsy tygodniowo.
Czwartek, 27 Lutego 2014
 
LUFTHANSA: A380 do Miami  (Wiadomości zagraniczne)
Miami w USA jest kolejnym miastem obsługiwanym przez samolot A380 w barwach Lufthansy. Do tej pory przewoźnik realizował połączenia do San Francisco i Nowego Jorku w USA.
Poniedziałek, 04 Kwietnia 2011
 
TAP PORTUGAL: Latem do Miami  (Wiadomości zagraniczne)
Linie lotnicze TAP Portugal rozpoczną rejsy z Lizbony do Miami. Będzie to drugie miasto w USA, po Nowym Jorku, do którego portugalski przewoźnik będzie oferował loty.
Poniedziałek, 10 Stycznia 2011
 
KLM: Z Amsterdamu do Miami  (Wiadomości zagraniczne)
Linie KLM będą latać na Florydę. Wrócą tam po sześcioletniej przerwie. Pierwszy lot zaplanowano 27 marca 2011 roku, a rejsy będą się odbywać cztery razy w tygodniu.
Wtorek, 02 Listopada 2010
 
LUFTHANSA: Z Niemiec do Miami, Teheranu i Taszkentu  (Wiadomości zagraniczne)
Niemieckie linie lotnicze Lufthansa uruchamiają trzy nowe połączenia z lotniska w Monachium. Przewoźnik rozpocznie loty do Miami, Teheranu i Taszkentu. Częściej będzie też można polecieć do Kairu.
Poniedziałek, 25 Stycznia 2010
 

powrót