Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 
Tagi
Tag: Mediolan. Wyniki 1 - 20 spośród 22
SprintAir nawiązał współpracę z VizionAirem  (Wiadomości z Polski)
Linia lotnicza SprintAir podpisała umowę o współpracy z belgijską firmą VizionAir. Dla polskiego przewoźnika współpraca ta oznacza otwarcie dwóch nowych baz w Europie. Na podstawie zawartego porozumienia samoloty SprintAira będą stale dostępne dla klientów lotów czarterowych z belgijskiego lotniska Liege oraz włoskiego portu Bergamo. 
Piątek, 03 Lutego 2017
 
Nowa trasa Ryanair z Katowic  (Aktualności)
Ryanair uruchomi nowe połączenie z Katowic. W zimowej siatce połączeń na sezon 2017/2018 znalazły się loty Katowice - Mediolan Malpensa. Bilety są już w sprzedaży, a ich cena rozpoczyna się od…
Czwartek, 26 Stycznia 2017
 
HIT! Tanie loty Mediolan - 78 PLN w obie strony  (Promocje)
Tanie loty z Warszawy do Mediolanu. W grudniu tylko 78 złotych za lot do stolicy włoskiej mody. 5 dni w grudniu we Włoszech to niezapomniane chwile. Już teraz możesz zaplanować wypad z Warszawy do Mediolanu.
Wtorek, 20 Września 2016
 
Strajk Alitalii. Odwołane loty z Polski  (Aktualności)
Związki zawodowe personelu lotniczego i pokładowego Alitalia potwierdziło 24-godzinny strajk. Zaplanowano go na czwartek 22 września. Strajk na pewno spowoduje odwołanie wielu lotów, w tym także niektórych z i do Polski.
Wtorek, 20 Września 2016
 
easyJet już sprzedaje bilety na sezon zimowy  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze easyJet rozpoczęły sprzedaż biletów na sezon zimowy 2016/2017. W systemie są już dostępne wszystkie trasy z Krakowa. Łącznie do sprzedaży trafiło 18 mln miejsc w 110 tysiącach lotów.
Czwartek, 14 Kwietnia 2016
 
Nowe tanie loty Ryanair z Gdańska  (Aktualności)
Kolejną, nową trasę zapowiedziały tanie linie lotnicze Ryanair. Przewoźnik zamierza latać z Gdańska do Mediolanu Bergamo. To dobra propozycja dla narciarzy i nie tylko. Ceny biletów od 79 PLN.
Wtorek, 02 Lutego 2016
 
EASYJET: Kolejna, nowa trasa z Krakowa. Polecimy do Mediolanu  (Aktualności)
easyJet uruchomi nowe połączenie z Krakowa. Będzie to bezpośrednia trasa do Mediolanu we Włoszech. Loty startują wiosną 2016 r. Znamy już ceny biletów i częstotliwość lotów na tej trasie.
Środa, 04 Listopada 2015
 
WROCŁAW: TOP5 najpopularniejszych kierunków  (Aktualności)
Już wiadomo dokąd latają pasażerowie wrocławskiego lotniska. W kategorii wakacyjnych połączeń niskokosztowych numerem 1 jest Malaga. Hitem czarterowym jest Grecja. Jakie kierunki zajęły kolejne miejsca? Czy są niespodzianki?
Wtorek, 25 Sierpnia 2015
 
Mediolan od 411 PLN w obie strony + tani hotel  (Promocje)
Specjalna oferta lotów do Mediolanu. Podróż z Warszawy od 411 PLN w obie strony. Do tego jeszcze zniżka na bilet wstępu na EXPO 2015. Nie czekaj. Sprzedaż tanich biletów lotniczych do 23 marca.
Wtorek, 17 Marca 2015
 
HIT! Mediolan, Rzym od 376 zł., Tokio od 1390 zł., Sao Paulo, Rio de Janeiro, Buenos Aires od 1493 zł.  (Promocje)
Ale ceny! Tak tanio tylko w specjalnej ofercie do 6 marca 2015 r. Nie trać czasu i rezerwuj tanie loty z Krakowa i Warszawy do Mediolanu, Rzymu, Tokio, Sao Paulo, Rio de Janeiro i Buenos Aires.
Poniedziałek, 02 Marca 2015
 
WIZZ AIR: Tanie loty dla pasażerów Eurolot  (Aktualności)
Tanie linie lotnicze Wizz Air chcą przejąć pasażerów Eurolot i zwiększają ilość lotów na trasach na których od 1 kwietnia nie będzie latał Eurolot. Częstoliwość zostanie zwiększona na pięciu połączeniach Wizz Air.
Wtorek, 10 Lutego 2015
 
Szalona środa - loty od 369 PLN - tylko dziś [LOT]  (Promocje)
Kolejna "Szalona środa" trwa. Tym razem LOT proponuje loty w atrakcyjnej cenie do Mediolanu, Belgradu i Budapesztu.KUP BILET LOT
Środa, 28 Stycznia 2015
 
RAPORT: Alicante, Rzym czy Malaga? Gdzie latamy najczęściej?  (Aktualności)
Jakie są najpopularniejsze wakacyjne kierunki Polaków? Gdzie spędzamy wakacje i dokąd najchętniej latamy? Czy odpowiedź na te pytania jest zaskakująca czy można było się takiej spodziewać? Letnim numerem 1 jest...
Czwartek, 31 Lipca 2014
 
EUROLOT: Nowa krajówka Lublin - Wrocław  (Aktualności)
Samoloty Eurolotu będą wozić pasażerów na trasie Lublin - Wrocław. Połączenie startuje 24 czerwca 2014 r. To kolejna trasa krajowa w ofercie polskiej linii. Bilety są już w sprzedaży.
Poniedziałek, 12 Maja 2014
 
EUROLOT: Kolejna trasa wypada z rozkładu  (Aktualności)
Eurolot wycofuje się z kolejnej zapowiadanej trasy. Nie będzie lotów z Wrocławia do Mediolanu. Wcześniej przewoźnik zrezygnował z jeszcze nieuruchomionego połączenia z Gdańska do Hamburga.
Piątek, 21 Marca 2014
 
EUROLOT: Wystartowały nowe trasy z Gdańska i Wrocławia  (Aktualności)
Eurolot rozpoczął loty z Gdańska do Brukseli i Zurychu oraz z Wrocławia do Zurychu. Później niż to było planowane rozpoczną się loty z Wrocławia do Paryża. Start przesunięto na 31 marca.
Środa, 05 Marca 2014
 
LUBLIN: Ruszyły loty do Mediolanu  (Aktualności)
W Lublinie zainaugurowano połączenie z Mediolanem. Loty obsługują linie Eurolot. Przedsmak Włoch można było już poczuć w terminalu lubelskiego lotniska. Przede wszystkim było coś dla podniebienia.
Niedziela, 02 Marca 2014
 
WIZZ AIR: Więcej zimowych lotów z Warszawy  (Aktualności)
Wizz Air nie zamierza zapadać w zimowy sen. W kolejnym sezonie liczba rejsów na niektórych trasach będzie większa niż obecnie. Częściej polecimy m.in. do Londynu, a także Brukseli i Rzymu.
Czwartek, 20 Lutego 2014
 
Mediolan za 410 zł. w obie strony. Inne kierunki [ALITALIA]  (Promocje)
Nowe loty z Warszawy do Mediolanu od 410 zł. w obie strony. Leć do centrum stolicy mody. KUP BILET ALITALIA
Niedziela, 02 Lutego 2014
 
EUROLOT: Loty tranzytowe, czyli na jednym bilecie  (Aktualności)
Eurolot zwiększa ofertę lotów i proponuje pasażerom rejsy na jednym bilecie z Gdańska do Mediolanu oraz z Krakowa i Wrocławia do Helsinek. Ceny takich biletów zaczynają się od 699 zł.
Środa, 29 Stycznia 2014
 


Strony: [1] 2 

powrót