Booking.com

Tagi
Tag: Marsylia. Wyniki 1 - 5 spośród 5
Ryanair wystartował z lotami z Warszawy do Marsylii  (Aktualności)
Nowa trasa do Marsylii i letnie połączenia z Modlina. Ryanair oficjalnie zainaugurował letni rozkład lotów z podwarszawskiego lotniska. W letnim rozkładzie lotów przewoźnik oferuje 49 tras.
Wtorek, 16 Kwietnia 2019
 
Nowe trasy Ryanair z Gdańska, Krakowa i Warszawy  (Aktualności)
Ryanair zapowiedział uruchomienie nowych tras z trzech polskich miast. Nowe połączenia pojawią się w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Połączenia do miast we Francji, Hiszpanii i Niemczech wystartują w sezonie letnim 2019 roku.
Środa, 05 Września 2018
 
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa  (Aktualności)
Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.
Środa, 01 Lutego 2017
 
RYANAIR: Nowe trasy z Marsylii, Salonik i Manchesteru  (Wiadomości zagraniczne)
11 nowych tras otworzy Ryanair w Marsylii w sezonie letnim 2011. Nowe połączenia zyskało też greckie miasto Saloniki. Przewoźnik oferuje stamtąd cztery trasy do północnej i zachodniej Europy.
Środa, 02 Lutego 2011
 
RYANAIR: Koniec bazy w Maryslii  (Wiadomości zagraniczne)
Tanie linie lotnicze Ryanair zamykają swoją kolejną bazę. Tym razem przewoźnik zabiera swoje samoloty z Maryslii. Nie oznacza to jednak, że zlikwidowane zostaną wszystkie trasy z tego miasta we Francji.
Piątek, 15 Października 2010
 

powrót